Сонник зомбі приснилося. До чого сниться зомбі у сні бачити.

Зомбі, сонник Лоффа

Цих ожилих мерців можна не брати до уваги зовсім, якщо в попередній період сну ви займалися переглядом фільмів, які тримають нервову систему в напрузі, навіть якщо в даній кінострічці ні один з таких героїв не був вашому погляду. В інших випадках зомбі сняться людині як відображення всіляких внутрішніх страхів, гнітючих свідомість тривог.

Напад зомбі уві сні може стати віддзеркаленням проблем в плані комунікації, особистісної взаємодії з навколишнім сновидця соціумом. Якщо зомбі сниться вам напередодні важливого заходу, де від сплячого потрібно красномовство або мистецтво переконувати, несприятливий сон, але завдяки йому ви отримуєте попередження, у вас є шанс більш ретельно підготуватися до цього виступу або переговорів.

Якщо напередодні виходу на роботу в новий колектив вам сниться, що ви вбили зомбі – це добре напуття, яке говорить про те, що бар’єр первинного взаємодії буде швидко подолана.

Бігти від зомбі уві сні – символіка іншого роду; цілком можливо, що у вашому безпосередньому оточенні, наприклад, в офісі, є людина, яка підживлюється вашою енергією, створюючи пролом у вашій внутрішній захист, роблячи вас уразливими. Сновидіння, в якому вам доводиться тікати від зомбі, деколи є вказівкою на необхідність зміни колективу, що, на жаль, майже завжди пов’язане зі зміною місця роботи.

Часто зомбі уві сні ніби нагадують сплячому певну людину, викликають нав’язливі асоціації. Це говорить про те, що саме ця людина, спілкування з ним викликає у вас почуття втоми, морального виснаження, а нерозуміння між цією особою і господарем сну є очевидним.

Іноді особистість цієї людини не представляється з допомогою явної асоціації, а через образ. Наприклад, собака-зомбі уві сні може бути вказівкою на одного, а зомбі-лев – на начальника чи іншу особу, ділена владою. У будь-якому випадку дана персона вас буде поступово, але все більше дратувати, оскільки улюблена область дії зомбі – це мозок.

Якщо вам явився уві сні зомбі весь у крові, то, очевидно, хтось вже став його жертвою, але поки не ви. Значить, ви не самотні, і вам слід не тікати від проблем, а спільно вирішувати її. Ваше життєва завдання – вбити зомбі наяву (тобто усунути життєву перешкоду), і отримати свободу.

Зомбі – це паразитарний спосіб, що потребує ваших життєвих ресурсів. Тому після такого сну можливі нездужання, відчуття спустошеності, втоми, знесилення.

Езотерика
Додати коментар