Сонник варення приснилося. До чого сниться варення у сні бачити.

До чого варення сниться, сонник Фрейда

Варення символізує насолода, задоволення у сексі. Особливо символічний сон, в якому вам довелося є полуничне варення – сновидіння відображає прагнення до отримання виключно тілесних задоволень в ліжку. Все духовне, в т. ч. і характеризується поняттям “любов”, вас цікавить у другу чергу. Відповідно, ваші партнери міняються часто, а інтимні зв’язки важко назвати порядними.

Варити варення з полуниці – такий сон, навпаки, вказує на прагнення сплячого доставляти задоволення партнеру навіть на шкоду собі. Тим не менш, в сексуальних відносинах така жертовність теж погана, оскільки секс має приносити обопільне задоволення.

Якщо наснилося варення по соннику Цвєткова

Є малинове варення уві сні – застереження про те, що ви можете захворіти. Це може бути або хвороба, або цукровий діабет.

Якщо вас пригощають варенням в банку – ваші мрії не реалізуються.

Абрикосове варення сниться до любовної задоволення.

Значення сну варення – сонник Хассе

Варити уві сні яблучне варення – до приходу друзів. Якщо це були райські яблучка – буде хороший заробіток.

Приснилося чорничне варення – ви дізнаєтеся щось таке, що відкриє вам очі стосовно партнера, в т. ч. мова може йти і про ділового партнерства.

До чого сниться варення – езотеричний сонник

Варення уві сні обіцяє виконання бажань, однак, якщо це було малинове варення, слід проявити обережність на шляху до мети, щоб не постраждали близькі.

Пригощати когось вишневим варенням – сприятливий сон, і любов, і достаток.

Езотерика
Додати коментар