Що означає ім’я Єлизар: доля і характеристика імені Єлизар. Таємниця імені Єлизар

Звідки взялося і що означає ім’я Єлизар

Більшість фахівців з давньогрецької лінгвістиці вважає, що ім’я виникло саме на Балканах. Спочатку звучало як Элеазар, що в перекладі на сучасну українську означає «Господь надав допомогу»

Астрологічна довідка для імені Єлизар

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Водолія;
  • життя Єлізара проходить під покровительством Сатурна;
  • улюблені камені – обсидіан і свинець;
  • улюблені кольори – темно-сірий або чорний;
  • Єлизар відчуває зв’язок з кипарисом і рутою;
  • тотем – черепаха;
  • найкращий день тижня – субота.

Характер володаря імені Єлизар

Як правило, цей хлопчик є досить болючим в ранньому віці. І лише надзвичайна удача дозволяє йому стати справжнім чоловіком з загартованим характером. Коли носій цього імені вчиться в школі, він сповідує нестандартні погляди на багато питань, чим немало дивує старших. Однак він завжди наводить вагомі аргументи і з дитинства вміє переконувати інших. Нерідко викладачі радять юному Єлизару вступати на філософський або психологічний факультети. Але з часом в юнакові проявляються інтереси до інженерії, медицини та богослов’я. Це дуже неординарна людина, що вміє маскувати свою незвичайність під маскою крижаного спокою. Втім, у нього це не завжди виходить.

Найчастіше цей чоловік – закінчений мораліст, який здатний діяти рішуче. Єлизар може виглядати скромним, нетовариським, податливим людиною, який вічно зайнятий своїми проблемами. Таким він завжди хоче здаватися. Насправді ж носій цього імені – добродушний консерватор з сильним внутрішнім стрижнем.

Цей чоловік досить швидко піднімається по кар’єрних сходах. Багатьом здається, що він вирішує проблеми « без сучка, без задирочки». При цьому Зара не честолюбний. Для нього важливіше самовдосконалення, проте йому постійно заважає заздрість до інших і інші пороки. Конкуренти, які побачили в ньому слабака, зазвичай дорого про це шкодують. Він не схильний мстити, але відсіч дати може.

Чим захоплюється володар імені

В юності Єлизар часто грає в шахи та інші настільні ігри, де потрібен чіткий розрахунок. Також він багато буває на природі і насолоджується мистецтвом. Коли людина виростає, то захоплюється математичним моделюванням. Втім, його інтерес до мистецтва теж не згасає.

Де працює володар імені Єлизар

Це дуже завзятий і працьовитий чоловік, який практично завжди домагається успіху. Носій імені часто заражає колег своїм оптимізмом і відповідальністю. Як начальник Єлизар справедливий, але вимогливий. Він може підкорити будь-яку професію і часто працює, поки дозволяє здоров’я.

Самопочуття та імунітет володаря імені

Цей чоловік погано переносить стрес. У нього дуже розвинене почуття відповідальності,бо насилу переживає грубі слова. Він завжди прагне виглядати незворушним, так що мало хто знає, що насправді діється у нього на душі. Ця людина часто страждає варикозом і IRR. Без своєчасного заряду позитивних емоцій і періодичної зміни обстановки може впасти в депресію.

Інтимне життя володаря імені Єлизар

Цього чоловіка тягне до суворих красунь. Він може кілька років доглядати за жінкою, яка навіть не підозрює, що він в неї закоханий – занадто боїться помилитися. Іноді це доходить до того, що щирі слова любові вона не сприймає серйозно. Від цього Зара ще більше закривається в собі.

Сімейні стосунки володаря імені

Одружується досить пізно і на все життя. Для носія імені сім’я – головне в житті, а будинок – місце, в якому він впевнений. Дітям, намагається прищепити традиційні цінності.

Володар імені Єлизар легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Аврора, Агрипина, Азіза, Антоніна, Аполлінарія, Інга, Каріна, Римма, Емілія.

Що означають букви в імені

Буква «Є» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Єлизар часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Буква «Л» означає те, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з ним завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Він вірний своїй дружині, активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Ім’я з буквою «И» часто у людей з гарною уявою. Завдяки їй чоловік добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому Зара завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, який довго вибирає дружину.

Літера «З» зустрічається у добрих людей, для яких властиво бути поступливими і чуйними. З-за неї чоловік наділений розвиненим внутрішнім чуттям і гарною уявою. Дещо замкнутий, самокритичний і не впевнений у собі. Якщо неприємності досягають глобальних масштабів, то цей чоловік вважає за краще нічого не робити. Одружується пізно, але дружині не змінює.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Єлизар здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Ім’я з буквою «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. У подружжя часто бере сильну, не схильну до зрад жінку.

Нумерологічна довідка для імені Єлизар

Імені відповідає число 3, яке символізує величезну силу духу, відповідальний підхід до роботи, розвинений інтелект і креативні здібності. Він постійно розвивається, при цьому відкритий для критики. Єлізара можна назвати різнобічно розвиненим. Цілей Зара досягає без особливих зусиль, причому це не залежить від того, чим він займається. Однак цей чоловік страждає від невпевненості в собі, яку намагається компенсувати почуттям гумору і оптимізмом. Оточуючим ніколи не скаже нічого поганого, в будь-якій ситуації спробує згладити кути. Цінує друзів, так як не уявляє, як без них можна бути щасливим. Хоче взяти від життя все, тому прагне відвідати якомога більше країн. З-за того, що швидко знаходить спільну мову з людьми, до нього легко втертися в довіру і обдурити.

Володар імені Єлизар святкує іменини в наступні дати: 26.01, 17.06, 14.08, 15.09 і 6.12.

Езотерика
Додати коментар