Євгенія значення імені

Женя, Женька, Женечка, Женюра, Женюня, Евгеша, Єва, Еня, Ена, Енюта, Енюша, Еняра, Енеша, Евгеня, Геня, Геша, Жені, Геника, Хенья, Дженні, Дженна, Дженика — всі ці імена належать одній жінці — так називають Євгену різні люди.

За кордоном існують звернення до неї — Ежен, Юджиния, Юджени, Ойгения, Ежені, Еухенія, Оуена, Генія, Еугеніу, Еугени, Егения, Югина.

Ім’я широко відоме у християн, католиків.

Виникло від понять «високого роду», «благородного походження». Тлумачення імені Євген перейшло на пару жіночого роду. Обидва імені набули особливого поширення у російського населення в 19 столітті. Користувалися ним представники дворянського стану, вони зверталися до французького аналога, від якого згодом утворилася коротка форма Женя — Ежен.

Італійці визнають варіант Джина, англійці зупинилися на Юджинии, іспанці з національним колоритом — Еухенія, поляки мають повну форму Еугеніу і коротку Геня, німці в двох версіях — Ойгения чи Генія. Два імені з числа скорочень перетворилися на незалежні — Єва і Дженна.

Вплив імені на характер і долю

Євгенія — полум’яна жінка, яка має бурхливу фантазію і не вміє обмежувати себе ні в чому. Інтуїція у Євгенії не дуже розвинена, тому передбачити погані наслідки вона не може. Коли господиня імені займається якоюсь справою, вона вже не зможе кинути його при всій його труднощі, небезпеки, невигідності. Євгенія відрізняється марнославством. Зрозуміти вчинки власниці імені оточуючим часто не дано. Буває, що в середині життєвого шляху вона перестає цікавитися тим, що відбувається навколо. Євгенія захворює поганою якістю — лінню. Це призводить до гіподинамії, і Євгенія вважає, що, нібито, хвора багатьма болячками, яких насправді у неї немає. У цей період Євгенія постійно дорікає рідних і друзів у відсутності уваги до себе. Але в основному представниця імені гостинна і доброзичлива.

Євгенія має інтелект і розвинений естетичний смак. Євгенія стане успішною, вибравши професію юриста, медика, ставши адміністративним працівником. Жінка з цим ім’ям не затримується на одному місці роботи, не шкодуючи про це.

Власницям імені властива влюбливість. Вона має дар, завдяки якому Євгенія переймається почуттями свого партнера і розуміє, що відбувається в його душі. Не завжди Євгенія отримує задоволення, але партнера вона не дорікає, а запевняє в неперевершеності його чоловічих достоїнств. З цієї причини чоловікам подобається Євгенія і час, проведений в її суспільстві.

Носій імені відноситься до дітей з любов’ю, і вони відповідають тим же, але Євгенія викликає у них легкий страх. Євгенія не захоплюється домашніми справами, але у хвилини натхнення здатна добре готувати і відмінно сервірувати стіл. Володарка імені не проти стати головою сім’ї. З цього приводу Євгенія не сходиться з чоловіком в думках. Євгенія відноситься до числа господинь, які вміють розрахувати сімейний бюджет.

Євгенія дуже сприйнятлива, легко реагує навіть на дріб’язкові образи і зриває злість на оточуючих. Своєю поведінкою господиня імені здатна дати привід до сварки. При бажанні Євгенія обведе навколо пальця будь-якої людини.

Іменини може відзначати взимку — 6 і 18 січня. Літня  Євгенія — 19 липня і 1 серпня. Народжені восени — 12 вересня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар