Значення імені Ія: як походження найкоротшою іменоформи впливає на характер

Саме коротке ім’я Ія наділяє володарку унікальними якостями

Жіночу іменоформу Ія можна віднести до розряду дуже рідкісних імен, красивих, але не особливо популярних у сучасному світі. Саме слово не містить приголосних букв, а значення незвичайного імені рясніє цікавими факторами, пов’язаними з відсутністю точної версії його походження.

Значення імені Ія

Звідки прийшла загадкова іменоформа

У рідкісного імені кілька версій походження. Найбільш достовірною вважається давньогрецька варіація, згідно з якою значення імені асоціюється з фіалкою, а до цієї квітки стародавні греки ставилися з повагою.

За іншою версією походження витонченого іменування пов’язано з усіканням імен Євдокія або Соломія. В результаті коротке іменування стало повноцінним ім’ям, що володіє власними короткими формами – Іюша, Іюся, Ієчка, Юша, Червня, Іюта.

Скромну дівчинку, названу чудово звучним ім’ям Ія, доля наділяє сильним характером і життєлюбством. Свої іменини носителька відзначає 24 серпня, на честь однойменної преподобної мучениці, обезголовленою за віру Христову.

Межі долі, обумовлені іменем

Відсутність приголосних букв в імені Ія обдаровує його власницю величезною енергією, що б’є ключем сплесками емоцій і переживань. Завдяки силі характеру, імпульсивній людині вдається проявляти неймовірну скромність в дитинстві. Але з віком вона трансформується в дратівливість, межує з нестриманістю.

 • До позитивних рис можна віднести поступливість добро і ніжну натуру. При сторонніх дівчина виглядає соромливою мовчункою.
 • Ряд негативних якостей вольова Ія ховає всередині. Вперто домагається свого, приховуючи внутрішню наполегливість за удаваною скромністю.

Слухняне дитинство

Незвичайний характер малорозмовність малятка значення імені формує з дитинства, часто хворіє дитина цурається своїх однолітків. Тихій дівчинці не цікаві галасливі ігри, її приваблює спокійна обстановка, спілкування з дорослими. У Червні виявляється тісний зв’язок з матір’ю, якій слухняна донька довіряє свої переживання і таємні таємниці. Тому для ровесників вона матінчина донечка, зрадниця.

Бурхливий вулкан юності

Великий емоційний потенціал душі може обернутися неприємностями для Ієчки і її оточення. Напористу дівчинку важливо навчити правильно висловлювати свої емоції, щоб не постраждала її подальша доля. По мірі дорослішання, Ія вчиться стримувати емоції, поліпшується її зовнішній вигляд. Свою привабливість, якою наділяє значення імені, Іюта збереже до старості.

Рада. При спілкуванні з Ієчкою не дивуйтеся ноток порушення в її голосі. Причина напруження емоцій з вами не пов’язана, швидше за все. Але в спілкуванні з Ієй слід відмовитися від жартів, доля обдарувала носительку почуттям гумору.

Характеристики значення імені

Навколишнім людям деколи важко спілкуватися зі справедливою, але прямолінійною Ією. Відстоюючи свої позиції, вона може бути різкою, приховуючи внутрішню бурю за холодною маскою байдужості. Однак дорогих своєму серцю людей, Ія образити не здатна. Гостра реакція на навколишні події проявляється в нюансах життєвого шляху.

Творчі нахили та професія

Жінка по імені Ія здатна за себе постояти, тому спілкування з оточуючими іноді приносить проблеми. Щоб успішно реалізувати себе, носительці не слід придушувати таланти, даровані долею. Повністю проявити свої здібності Ія зможе, вибираючи професії, пов’язані з творчістю, може стати:

 • відомим журналістом;
 • успішним фотографом;
 • знаменитою актрисою.

Доросла Ія не позбавлена здібності до рукоділля, що дозволяє їй поповнювати свій гардероб речами власного виготовлення. Здатність добиватися свого будь-якими шляхами перетворить дівчину в прекрасного виконавця, уникає прямих сутичок.

Сфера любовних відносин

Привабливість модно одягненою жінки сприяє збільшенню армії шанувальників. Із-за претензій з високими вимогами до обранця, Ія довго не може визначитися з вибором своєї другої половинки. Наслідком емоційного характеру, в світлі значення імені, стають неможливість розмежування любові на тілесну і чуттєву.

Умови шлюбного союзу

Для власниці імені Ія секс є невід’ємною частиною близьких відносин з протилежною статтю. Тому Ія рано може вийти заміж, а ранні шлюби рідко бувають міцними. Причина – в завищених вимогах до обранця, подарована долею здатність виявляти зраду і брехню.

Ревнива Ієчка зраду не прощає, а вирують в душі пристрасті надовго вбивають довіру до чоловіків. Це стає причиною тривалого небажання заміжжя.

Але якщо Ія виходить заміж повторно, вона стає вірною дружиною, турботливою матір’ю, унікальною господинею. Гармонія в сексі забезпечена, якщо чоловік буде носити одне з таких імен:

 • Рустам – любитель вишуканих ласк і гострих відчуттів в сексі;
 • Тихон – носій сильної сексуальної енергії;
 • Олег – характер сексуальних стосунків з ним непередбачуваний.

Незважаючи на притаманну носительці поблажливість до недоліків інших, у дівчини по імені Ія навряд чи складуться гармонійні стосунки з чоловіками, які носять ім’я Лев, Владлен, Іларіон.

Секрети здоров’я

Значення рідкісної іменоформи наділяє жіночну володарку сильним характером, але слабким здоров’ям у дитинстві. У дорослої жінки зберігається схильність до простудних захворювань, бронхітів. У більш солідному віці не виключена поява проблем з нервовою системою і серцем, артеріальним тиском (знижений).

Історичний слід іменування

З найбільш знаменитих наших сучасниць можна назвати двох жінок, яскрава доля яких склалася у відповідності зі значенням імені.

 • Ія Саввіна (1936-2011). Популярну радянську актрису суспільство запам’ятало не тільки по грі на сцені театру, але і за роботами в кіно. Її героїні завжди відрізнялися непростим характером.
 • Ія Арепина (1930-2003). Доля носительки також була пов’язана з театром і кіно. Принциповий характер став причиною конфлікту, надовго позбавив актрису можливості зніматися.

Езотеричні аспекти

Нумерологічне посилання

Числом імені вважається цифра 7, її незвичайне значення наділяє романтичну натуру носительки мудрістю, почуттям самодостатності. Рідкісна особливість характеру – баланс між ризиком і обережністю при розвиненому аналітичному мисленні.

Іменоформа Ія складається всього з двох літер, їх значення наступні:

 • І – розважлива людина з тонкою душевною організацією, романтичним характером.
 • Я – знає собі ціну індивід, доля якого приховує не одну таємницю.

Натура власниці за гороскопом

 1. Овен – працьовита дівчинка з наполегливим характером.
 2. Телець – явний лідер, але дуже енергійний і неспокійний.
 3. Близнюки – заперечує самотність оптимістка з азартними нахилами.
 4. Рак – значення імені наділяє вразливою душею, зберігає секрети.
 5. Лев – складний характер диктатора, що нав’язує свою точку зору.
 6. Діва – ерудована дама з дивною долею.
 7.  Терези – значення символу виявляється неприйнятністю негативу, дружелюбністю.
 8. Скорпіон – недовірливий чоловік із замкненим характером песимістки.
 9. Стрілець – доля товариської любительки пригод.
 10. Козеріг – цілеспрямованість пояснюється значенням знака.
 11. Водолій – з корисливою дамою, досягає бажаного, важко порозумітися.
 12. Риби – значення знака наділяє нерішучим, примхливим характером.

Таємниця долі жінки по імені Ія – чудові аналітичні здібності на тлі подарованої значенням імені феноменальної пам’яті. Тонко почуває натуру, яка розбирається в емоціях, неможливо обдурити.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь