Сонник буря наснилася. До чого сниться бурю у сні бачити.

До чого буря сниться – езотеричний сонник

Снилися буря, вітер – чекайте неспокійних подій і наяву. Обставини ваших буднів будуть непростими, вам доведеться боротися з ними, але ви здолаєте.

Якщо ви бачите в сні, що пилова буря за вікном охопила все місто, вулицями біжать люди – до неспокійний часів в суспільному житті. Можливі кризи, революції, перевороти.

Якщо при тих же обставинах вами була побачена в сні гроза, буря з дощем і блискавками, суспільний конфлікт може бути дуже серйозним, аж до застосування зброї або громадянської війни.

Якщо таку бурю, що насувається ви в сні зустріли на вулиці, не минути особистої участі у подібних подіях або постраждати від них.

У тому випадку, якщо буря, ураган пошкодили уві сні ваш будинок, вам також не уникнути негативних наслідків через якихось непростих подій у країні або у світі.

До чого бурі сняться, англійський сонник

Буря сниться до болю і втрат.

Добре, якщо бурю вам вдалося перенести в укритті, в будинку, нещастя торкнуться вас лише побічно.

Якщо ж вам снилася піщана буря, ніяке укриття уві сні не врятує вас наяву від наслідків якихось драматичних подій. Можливі гоніння, втрата бізнесу, хвороба, однак, сновидіння не вказує на тривалий термін цих неприємностей.

Шторм, буря на морі обіцяють хвилювання в любові. Якщо ви не бачили загибелі свого судна або дивилися на все це з берега, хвилювання вляжуться, опинившись марними.

Буря, французький сонник

Буря на морі сниться до непорозумінь у любові. Це буде небезпечний період, який спить треба пережити мужньо, гідно. Тоді все утворюється досить швидко.

Приснилася сніжна буря – в майбутньому неминуча безпосередня чи непряма участь сновидця в судовому розгляді.

Езотерика
Додати коментар