Сонник кіно, кінотеатр приснився. До чого сниться фільм уві сні бачити.

Кіно, кінотеатр, участь в кінофільмі, фільм, сонник Лоффа

Якщо вам приснився кінотеатр, похід в кіно, слід, в першу чергу, згадати, про що йшлося у фільмі, і хто був вашим супутником при перегляді цієї кінострічки. Головна ідея фільму може бути відображенням ваших головних устремлінь на сьогоднішній момент, а також спроби надати прискорення розвитку подій у бажаному напрямку.

У випадку, якщо вам довелося дивитися кіно, абсолютно абсурдне за змістом, у реальному житті ви прагнете піти від вирішення проблем.

Дивитися фільм жахів у кінозалі уві сні – вказівка на внутрішню потребу сновидця в насильстві, яка далеко не завжди проявляється фізично. Це прагнення може виражатися в придушенні волі оточуючих, владності, приниженні інших людей і т. д.

Чи Не було вам відомо в сновидінні, хто знімав цей фільм і хто вам його демонстрував? Спробуйте зв’язати особистість цієї людини з головною ідеєю кінострічки, а також з самою привабливою його сценою і з тієї, яка викликала у вас найбільшу огиду або жах.

У ряді випадків кінотеатр сниться людині, яка вважає своє життя надто нудним, приземленим, буденним.

Цікавий сон, у якому вам самому довелося бути учасником фільму. Сюжет цікавий тим, що ви перебуваєте в ньому одночасно в двох місцях – на екрані та в кінозалі, хоча у ряді випадків власний образ на екрані лише мається на увазі, до цього сновидця підводить логіка. У будь-якому випадку мова йде про поповнення життєвого багажу сплячої людини якимсь позатілесним досвідом.

Якщо уві сні вам довелося зніматися в кіно, слід говорити про те, що має місце якась дереалізація (або її відчуття) всього того, що передбачає сюжет кінострічки. Це відноситься і до сновидінь, в яких ви ще не знімаєтеся, але хочете знятися у фільмі. Причин для цього може бути декілька, але насамперед та, що сновидіння зменшує психологічну болючість відбувається. Це подвійний захист, що дозволяє зміцнити її механізм.

З іншого боку, зніматися в кіно уві сні – це всього лише виконання певного бажання: побачити себе з боку, приміряти на себе чужу роль, чуже життя. Навіть уві сні ми зберігаємо певний самоконтроль над власною особистістю, ми боїмося виступити в іншій якості, опинитися в іншій життєвої ролі, наша інтуїція вимагає самоаналізу, а персонаж фільму, яким ми стаємо в такому сновидінні, може все.

Наскільки хороший фільм ви бачили уві сні зі своєю участю? Що вам сподобалося в ньому, а що ні? Не відчували ви бажання, щоб ця кінострічка швидше закінчилася?

Якщо вам довелося самим знімати кіно уві сні, можна говорити про відторгнення цього життєвого сценарію, того, що відбувається у вашому житті в реальності. Важливий і жанр знятого фільму, і його сюжет, і ті люди, яких ви запросили на роль акторів, і те, що цей фільм повинен буде закінчитися, чи буде у нього щасливий фінал.

Знімати фільм уві сні, головними акторами якого є близькі вам люди – це вказівка на підсвідоме маніпулювання.

Якщо наснилося участь в кінофільмі, фільм по соннику Цвєткова

Йти в кіно у сні у компанії друзів – до веселого проведення часу, гостям.

Приснилося, що прийшли дивитися фільм самостійно – вам належить подорож, деякі деталі якого ви могли бачити на екрані.

Для дівчини йти в кіно з хлопцем – такий сон говорить про нещирість його почуттів.

Якщо заміжня жінка уві сні сидить в кіно з чужим чоловіком – їй слід побоюватися афериста, шахрая.

Знятися в рекламі – такий сон пророкує славу, популярність.

До чого сниться кіно, кінотеатр – езотеричний сонник

Квиток у кіно сниться до цікавої подорожі або іншої веселої пригоди.

Йти в кіно з коханою людиною – до більшої відвертості у ваших стосунках.

Дивитися в сні фільм – у вашому житті не збудеться те, що становило сюжет цієї кінострічки.

Якщо уві сні ви хочете знятися в кіно, виходить, у реальному житті ви вважаєте, що займаєтеся не своєю справою або ведете не те життя, про яку мріяли.

Езотерика
Додати коментар