Ірма значення імені

До Ірми друзі і рідні звертаються з ніжними іменами — Ірми, Іра, Ірміта, Ірмочка, Ірменка, Ірмінья, Імке, Імма, Ірмушка, Імме, Емма.

Є більш довгі імена — Ірміна, Ірмила.

Ім’я виникло в католицькій Німеччини.

Виникнення імені

З’явилося ім’я ще в Стародавній Німеччині і не в однині. Від елемента «ermen» склалося кілька імен — Ірмингард, Ірмгард, Ірмраут, Ірмхельд — а перекладається як «загальний».

Є думки про скорочення імені Ірміна, яке в свою чергу походить від імені бога Ірміна. Його славили більшість племен старої Німеччини. Існує пара імен, схожих за вимовою з Ірминой — Ермин і Ерміна. Однак у цих імен своя етимологія.

Це ім’я більш близько до іншого ряду імен — Емілія, Емма, Емма. Від нього самого пішло ім’я Ірмила, але воно менше популярно.

Німці святкують день Ірми 19 лютого, фіни — 31 березня, шведи — 7 квітня, угорці — 3 травня, поляки — 18 вересня, словаки — 14 листопада.

Вплив імені на характер і долю

Господиня імені зростає пустункою. Ірма не відає страху, але ніяких проблем вона не наживає. Добре б дорослим подбати про безпеку Ірми і не забути про акселерації. Дитиною власниця імені рухлива і мобільна. Ірма отримала б користь від спортивних вправ, танців або участі в колективних заходах.

Володарка імені зростає самостійною. Ірма живе свободою. Дисциплінувати себе Ірма не збирається, вона просто не бажає жити в якихось рамках. Названа цим ім’ям не зупиняється перед ризикованими операціями, тому що не вміє передбачити результат. Ірма тягнеться до всього незвіданого.

Представниця імені має наступні якості — гордість і зарозумілість. Ірма нерідко вводить близьких людей в оману. Дівчина з таким ім’ям веде себе нерівно — вона може бути захопленої до крайності або впала в найжорстокішу нудьгу. Ірма любить радості життя. У пошуках задоволень господиня імені може потрапити в небажані ситуації. Ірма активна, сидячий спосіб життя не по ній.

Дівчина надмірно вразлива, а активність штовхає її на пошуки недосліджених горизонтів. Намітивши мета, Ірма збирає всю енергію, яку використовує для справи і йде по шляху до цілі. Все це час Ірма знаходиться у відмінному стані і трудиться не покладаючи рук. Але довгий час так себе вести їй не вдається.

Ірма користується повагою і вміє переконувати. Ірма розважлива і практична, володіє даними організатора та управлінця. Вона вміє наказувати. Господарські та домашні турботи жінка ставить на друге місце після службових обов’язків. При виборі професії Ірма враховує свої переваги — любов до подорожей і зміні обстановки. Таким чином Ірма потрапляє в туристичну, торгову або рекламну області.

Ірмі не потрібно чекати любові — вона знайома з цим почуттям. Нерідко в житті Ірма діє під впливом сильного почуття. У неї бувають непоборні напади пристрасті. Ірма жахливо ревнива, але поруч з коханим вона перетворюється в досконалість, і нудьзі немає місця в їхніх стосунках. Від чоловіка Ірма хоче преклоніння і постійних розважальних заходів. При цьому обранцеві Ірми не потрібно розраховувати на ідеальне ведення господарства.

Жінкам з цим ім’ям необхідно відчувати себе центральною фігурою. Ірма найбільше відчуває насолоду від волі і дій на свій розсуд. Ірма часто лякає співрозмовників зарозумілістю і гординею.

Днів для іменин Ірми зазначено багато — взимку Ірма може відзначати 19 лютого, весняна Ірма буде іменинницею 31 березня, 7 квітня, 3 травня, осінні Ірмочки — 18 вересня, 14 листопада.

Езотерика
Додати коментар