Іраїда значення імені

До Іраїди вдома звертаються з більш зручними для вживання іменами — Іда, Іринка, Іра, Іраїдка, Ра’іда, Іруня, Іруся, Раю.

Появою ім’я зобов’язана католицизму, з якого перейняли його греки, пізніше українці і взагалі православні.

Стародавні греки тлумачили ім’я як «героїня», «дочка героя», «рід Гери». Святою заступницею всіх Іраїд визнана Іраїда Антинопольська та Олександрійська.

Є видозмінений варіант імені — Іріада. Воно відноситься до списку імен, що існують тільки в жіночому роді. Близькими по спорідненості іменами можуть бути Іраклій, Геракл.

Прагне до першості

Це незалежна і самовдоволена особистість. Іраїда добре вчиться не через знань, а бажання обійти всіх. Однолітки вважають власницю імені занадто гордою. Мати не розраховує на допомогу Іраїди по господарству, від неї толку мало. Після закінчення школи Іраїда шукає і добивається можливості навчатися у найкращих вузах.

По мірі дорослішання носителька імені стає стриманою або зарозумілою. Оточуючі вважають Іраїду байдужою. Насправді Іраїда — людина строгих правил і вміє стримувати свої почуття. Представниця імені прагне до акуратності і пунктуальності і від інших чекає того ж. Іраїда не прощає запізнень і невиконання обіцянок, порушення даного слова.

Вона не прагне до спілкування з людьми і не заводить близьких знайомств. З цієї причини Іраїда не оточена друзями, близькими друзями. Іноді господиня імені тримається відособлено і відсторонено, як би знаходиться в стороні від усіх. До тих, для кого Іраїда зробила виняток і вибрала в друзі, у неї завжди дбайливе ставлення, часті привітні зустрічі в її будинку, надання допомоги і підтримки.

Жінка з таким ім’ям чистюля і аккуратистка, тому досить бридлива. У своєму будинку Іраїда все містить у порядку і зразковій чистоті. На роботі Іраїда так само підтримує чистоту, робоче місце завжди прибрано. Іраїда має свої вимоги, хоча вона не егоїстка. Іраїда не цікавиться проблемами інших людей, їх труднощами і складним становищем. Представниця імені хоче зробити кар’єру, тому вона не лякається труднощів і йде до своєї мети, не дозволяючи збити себе зі шляху.

Власниці імені не байдужа власна зовнішність, вона стежить за новинками моди, буває, що купує оригінальний одяг. Іраїда робить це з метою звернути на себе увагу. Представники сильної статі небайдужі до неї, але Іраїда не поспішає із створенням сім’ї — їй цього не хочеться. Іраїда вийде заміж, піддавшись своїм сильним почуттям або за розрахунком. Деякі власниці імені виходять заміж не один раз. Перший, другий і третій шлюби розпадаються. Господиня імені гостинна, любить бачити гостей у домі, у неї часто збираються галасливі компанії. Особливість цієї жінки — Іраїда не дасть себе зломити жодним обставинам і вислизне з неприємностей без шкоди для себе.

Народжені влітку носійки імені відрізняються добротою і уважністю. Іраїда весь свій вільний час віддає дому і домочадцям. Іраїда рукодільниця, добре вишиває і в’яже. Іраїда заводить друзів, любителька братів наших менших — представників тваринного світу.

Іменинниця вона навесні — 5 і 18 березня, влітку — 7 серпня. Осіння Іраїда іменинниця 18 і 23 вересня, 6 жовтня. Взимку зазначено 7 лютого.

Езотерика
Додати коментар