Сонник гіпноз приснився. До чого сниться гіпноз у сні бачити.

Значення сну гіпноз – сонник Хассе

Якщо уві сні ви займалися навіюванням, гіпнозом, наяву вам вдасться справити на когось потрібний вплив. Можливо, ваших слів прислухаються багато людей.

У тому випадку, коли ви самі перебували на сеансі гіпнозу, важливо, піддалися ви навіюванню. Якщо так, то в чомусь ви виявите непрощенну слабодухість, підете на поводу і отримаєте повний букет несприятливих наслідків. Якщо не розуміли, чому все піддаються навіюванню, а ви нічого подібного не відчуваєте – ваша твердість і непохитність допоможе наяву відмовитися від небезпечної спокуси.

Приснилося, що ви були свідком чужого навіювання, спостерігали за цим з боку – сон підказує вам, що навколо вас збирається погана компанія, вам краще триматися від неї осторонь, інакше багато піде шкереберть.

До чого гіпноз сниться – сучасний сонник

Присутність в сновидінні на сеансі гіпнозу означає, що ви станете виною неприємностей у друзів або оточуючих вас людей, особливо, якщо в ролі гіпнотизера ви відчули себе.

Якщо гіпнотизером був хтось із знайомих вам людей, саме ця людина, швидше за все, опиниться на місці постраждалого.

Відчувати себе в стані гіпнозу – сон, який попереджає вас про обережність з незнайомцями, великі збитки можуть стати наслідком необережного знайомства. Якщо вийти з цього стану ви не могли тривалий час, а тим більше, якщо і прокинувшись, ви відчували легку нудоту від цього сну, наслідки цієї події будуть позначатися довго.

Езотерика
Додати коментар