Значення імені Марік: свавільна натура з енергійним характером, що володіє даром інтуїції

Марік – значення імені передрікає долю лідера

Деякі люди не надають значення впливу імені на характер і долю його власника. Проте в народі існує навіть приказка про те, що як назвати корабель, так він і попливе. Особливий інтерес представляють незвичайні імена, наділяють людину такою ж незвичайною долею. Наприклад, ім’я Марік, музичне звучання якого обіцяє носія сміливий характер, подібний стихії.

Значення іменоформи за походженням

Ім’я являє собою невід’ємну частину особистості людини, а милозвучне іменування Марік має дві версії походження.

 • Згідно з першою версією, іменування Марік вважається м’якою формою імені Марк, прийнятою в Польщі.
 • За другою версією, значення відповідає оберігаючому море людині, але «море» власного світогляду.

Неоднозначність походження імені відбивається на його значенні, що накладає відбиток на формування характеру носія. Проявом чуттєвого егоцентризму Маріка можна назвати його уразливість і впертість.

Основні характеристики іменування

У тих, хто стикається з Маріком, залишається враження контакту з морськими хвилями – невблаганно свавільними, сильними, але повільними. Доля покладає на чоловіка вантаж глобальних проблем, за аналогією з океаном, але в запасі у Маріка завжди є оригінальне рішення.

Іменування користується популярністю у різних країнах світу, де його звучання зазнає деякі зміни – Марк, Марек, Маркус або Маркос, Марко. Дитину називають Маркушей або Маркусей, його іменини можна виявити в місяцях кожного часу року – 1 та 27 лютого, 18 квітня, 3 липня, 10 жовтня, 10 та 31 грудня. Заступником імені вважається Апостол Марк.

Значення слова по буквах

 • М – відповідає врівноваженого характеру, не позбавленому самовпевненості.
 • А – щира вдача честолюбної людини з нотками егоїзму.
 • Р – активне прагнення до незалежності призводить до розвитку конфліктності.
 • І – добрий характер інтелектуальної особистості з творчими задатками.
 • К – імпульсивна натура не позбавлена щирості, але з розвиненою інтуїцією.

Нумерологічне значення іменоформи

Таємним числом імені Марік вважається одиниця, яка виявляє енергійний характер, готову до активних дій особистість.

 • Планетою, що відповідає числу 1, є Сонце.
 • Стихією імені Марік названий вогонь (тепло).
 • Носій знаходиться під захистом знака зодіаку Лев.
 • Щасливим кольором для імені буде золотий і яскраво червоний відтінок.
 • Магічним металом для одиниці обрано золото.
 • Рослинами-оберегами стануть дуб, лавр, півонія, омела, олива.
 • Серед каменів-талісманів присутній жовтий алмаз, рубін, хризоліт.
 • Основним тотемним тваринам є лев, а також птахи – сокіл, орел.

Значення одиниці допомагає вирішенню несподіваних проблем, виходу з неочікуваних ситуацій. Число імені несе позитив при участі в запланованих заходах, повсякденному житті. Впевненому в собі носія супроводжує удача при операціях з грошима, але ризикованим бізнесом займатися не варто.

Характер по життєвому шляху

Магічне значення інтуїції в дитинстві проявляється нерозумінням причин прийнятих рішень, що з віком призводить до заняття лідируючих позицій в суспільстві.

Яскравість бурхливого дитинства

Доля допомагає Маркуше домагатися бажаного навіть в ранньому дитинстві. Якщо малюк зростає єдиною дитиною в сім’ї, потурання її примхам призводить до формування егоїзму. В багатодітній сім’ї Маркуша рідко знаходить спільну мову з іншими дітьми, змагаючись з ним за увагу батька. Найстрашнішим покаранням для Марчика вважається байдужість з боку батьків, тому дитину зі складним характером не варто піддавати суворому покаранню.

Лідерство підліткового періоду

Подорослішав Марік перетворюється у допитливого, але мрійливого юнака. Подарований долею творчий потенціал, обертається талановитістю, лідерством у колективі, що приводить до прихованої ворожнечі однолітків. Активний володар імені дружить з точними науками, захоплюється читанням і музикою, але в його характері немає обов’язковості, відсутні концентрація і сталість. Закінчивши школу, Марік планує продовження навчання, це необхідно для успішної кар’єри.

Доля дорослого носія

Характер змужнілого хлопця стає більш спокійним, коли обов’язковий і відповідальна людина перетворюється на принципову особу, йому не уникнути проблем з оточенням. Балакливому Маріку слід вибирати професію, пов’язану з спілкуванням, щоб робота приносила задоволення, не страждала її ефективність, ведуча до злетів по кар’єрних сходах.

Риси характеру з часу народження

 • Зимового Маріка доля обдаровує врівноваженим і спокійним характером. Але передбачуваному носію не вистачає м’якості і доброти.
 • Народженого навесні чоловіка доля наділяє чутливою душею з чуйним характером. Носій схильний до геройству з самопожертвою.
 • Артистична натура річного Маріка не визнає одноманітності. Любов до пригод, подарована значенням імені, формує особистість веселу.
 • Осінній ідеаліст зі складним характером визнає лише власні правила, що позбавляє носія імені популярності серед оточення.

Серед знаменитих Марків можна згадати режисерів Захарова та Розівському, співака Бернеса, письменника Марка Твена, художника Шагала, політика минулого Марка Аврелія.

Яким стане дорослий Марік

Власникові імені судилося стати практичним і дуже самостійною людиною, здатною маніпулювати людьми. Спокій і твердість характеру дозволяє йому приховувати свою перевагу над іншими, навіть самими близькими.

У світлі значення імені, доля наділяє Марка схильністю до мрійливості, але думки його цілком реальні. Завдяки своїм вольовим якостям, молодий чоловік здатний їх реалізувати, тому успіх йому забезпечений.

Аспекти бізнесу та кар’єри

Морська природа одного з значень слова проявляє прагнення до гармонії, спрагу відчуття прекрасного. Розум у поєднанні з мрійливістю проявляє схильність до письменництва і поезії, неспокійної долі винахідника. Володар незвичайного імені Марік не сприймає монотонної роботи, почувається комфортно серед красивих речей, тому часто займається колекціонуванням. Велика кількість оригінальних ідей може призвести носія в політику.

Здоров’я у Маріка

За значенням імені, хлопцеві скаржитися на здоров’я не доводиться. Однак у другій половині життя слід уникати високих навантажень, берегти опорно-рухову систему, не допускати зайвої ваги. Тривалі депресії Марік здатен успішно лікувати.

Любовні переваги і шлюб

 • Енергетична елітарність іменоформи притягує жіночу стать. Вибір партнерки цілком залежить від бажання став привабливим Марка. Перед кумиром жінок мало хто встоїть. У сексі ласкавий чоловік віддає перевагу різноманітність, чекає активності від партнерки.
 • Значення імені у Маріка проявляється влюбливістю, але пасивністю до створення сім’ї. Завищені вимоги до супутниці разом з жагою захоплення власною персоною виключають ранні шлюби. Створивши сім’ю з неяскравою дівчиною, Марк стане гарним чоловіком, суворим батьком, нездатним ініціювати розрив.

Сприятливим стане союз з Ларисою, Христиною, Веронікою, Анастасією або Анною, Маріанною, Варварою. Для близьких відносин небажані контакти з дівчатами на ім’я Ксенія, Світлана, Аліса, Ірина, Вікторія.

Рада у світлі значення імені. Контактуючи з Маріком, уникайте зауважень на його адресу, вони знижують його високу самооцінку. Не забувайте, що при спілкуванні Марк здатний свою нещирість приховувати під вуаллю вмілою акторською грою.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь