Коли краще віддавати гроші, взяті в борг? Важлива порада!

Віддавати борг необхідно дотримуючись законів грошової енергії – стверджують езотерики і астрологи. Давно помічено, що доходи людини часто не залежать від кількості виконаної роботи.

На них впливає його підсвідоме ставлення до грошей і здатність розпоряджатися ними.

Енергетичні потоки, укладені в банкнотах і монетах знаходяться в постійному русі. Переходячи з світу тонких матерій в реальність, вони наближаються до місця призначення або зупиняються через перешкоди, що з’явилася при порушенні якихось умов. Щоб не перешкоджати переміщенню фінансової енергії слід віддавати борги, дотримуючись певних рекомендацій.

Несприятливі дні для повернення заборгованостей

 1. Не можна віддавати борги і проводити справи пов’язані з грошима в понеділок. Інакше найближчий тиждень можуть виникнути непередбачені витрати.
 2. Розраховуючись за позиками у вівторок можна надовго залишитися боржником, втративши удачу.
 3. П’ятниця і неділя також входять в число нещасливих днів, щоб віддавати борг. Вирішивши зробити це не чекаючи їх закінчення, багато продовжують труднощі зі зростанням доходів на рік.
 4. Самий невідповідний час для повернення коштів – вечір. Грошові потоки сповільнюються після заходу сонця, що негативно позначається на матеріальному становищі позичальника і боржника.
 5. Необхідно відмовитися від ідеї віддавати борги на Великдень, Благовіщення, Різдво і Хрещення. Порушуючи цей закон, люди позбавляються успіху у фінансовій сфері.

З чужими купюрами до людини переходить енергетика їх власника. Тому просити про допомогу потрібно у людей з позитивною аурою або звертатися до родичів. При останньому варіанті вийде вийти з труднощів, без взаємодії з іншими енергетичними потоками.

Коли і як віддавати борги

Відповідні дні для будь-яких розрахунків це: четвер, субота, середа. Просити в борг прийнято на молодий (зростаючий) Місяць, а віддавати борги за старий (спадний). В фазу повного місяця астрологи радять утриматися від передачі фінансів. Виняток становлять 14-а місячна доба (перша ніч повного місяця).

Ще кілька порад примножують прибуток:

 • брати гроші прийнято лівою рукою, а правою віддавати борг;
 • запозичивши певну суму, покладається завести невеликий конвертик і почати відкладати кошти для їх повернення;
 • коли приходить термін віддавати борги, їх повертають купюри великого номіналу або збігаються з тими, які позичали;
 • гроші, позичені у фазу молодого Місяця, намагаються повернути до наступного молодика;
 • збираючись віддавати борг, банкноти перераховують, розподіляють за зростанням і складають навпіл. Передають їх, спрямовуючи складений кінець до приймаючої людини.

Якщо віддавати борг у розмірі більше, ніж потрібно (достатньо 1-2 «зайві» гривні), то втрачене скоро повернеться, помножившись в кілька разів. З цієї причини виплачуючи кредит в банку, не варто забирати дрібну здачу.

Коли віддавати борг за циклів місячного календаряв який день найкраще віддавати гроші

Залучити багатство можливо, якщо приймати і віддавати борги, вибираючи дні у місячному календарі. Хороші періоди, щоб зайняти гроші – 2, 8, 14, 24 і 27-у добу. Будь-яку справу, почалося з їх настанням, вдається завершити успішно і з прибутком.

Сприятливим часом для повернення заборгованості, вважаються 12 і 21-й дні обороту місяця. Не варто віддавати борг на 19-у місячну добу, при бажанні залишитися в хороших взаєминах із тим, хто його надав. Їх години наповнені негативним впливом.

В ситуаціях, коли з позичальником не хочеться більше бачитися, можна використати момент і розрахуватися з ним в цей період. Невідповідним часом, щоб віддавати борги називають 1, 6, 11-у добу місячного циклу.

Дієві прикмети для залучення багатства

Повір’я, пов’язані з тим, як приймати і віддавати борги збуваються в більшості випадків. Їх потрібно запам’ятати і виконувати:

 1. Віддавати борг в руки – погана прикмета. Повернену суму належить залишати на дерев’яній поверхні: столі, на підвіконні або комоді.
 2. Прохання борг у того, хто сам повинен був раніше, приваблює фінансову втрату або сварку.
 3. Якщо довелося віддавати борг у вечірній час, слід покласти принесену суму на підлогу. Так дія негативних вібрацій нейтралізується.
 4. Небажано повертати або витрачати нещодавно отримані гроші. Фінанси, що з’явилися в гаманці повинні залишитися там мінімум на ніч, тоді грошове благополуччя відновиться.
 5. Заборонено віддавати борг, стоячи на порозі біля відчинених дверей.

Остання порада, що дозволяє збільшити добробут: віддавати борги потрібно з вдячністю за допомогу і радіючи можливості їх повернути. Адже енергія грошей притягається до чесних і щедрих людей.

Езотерика
Додати коментар