Сонник забирати приснилося. До чого сниться забирання у сні бачити.

До чого забирати сниться – езотеричний сонник

Забирати когось чи щось – в цілому несприятливий сон, після якого можна очікувати непотрібного занепокоєння і сумних турбот.

Якщо уві сні ви забираєте у когось належні йому речі, то наяву вас чекають розбіжності з-за майнового володіння, наприклад, спадщини. Чим сильніше противився уві сні власник, тим більш масштабним буде цей конфлікт наяву.

Забирати уві сні те, що належить вам – передвістя занепаду сил або придушення волі.

Забирали небіжчика з моргу – будете поставлені перед необхідністю робити неприємне, але неминуче. Справа може стосуватися будь-якої сфери життя.

Приснилося, що забирали дитину зі школи чи дошкільного закладу – попередження про те, що незнання чогось, брак інформації або професійна некомпетентність викличуть проблему.

Якщо уві сні вам довелося забирати когось з витверезника або намагатися витягти з цього місця місця, питного закладу – в реальності опинитеся в двозначному становищі, між двох вогнів.

Щось забирають у вас – після такого сну можете не розраховувати на дані вам обіцянки і пропозиції, оскільки перші не будуть виконані, а другі виявляться корисними.

Езотерика
Додати коментар