Значення імені Хлоя | Що означає ім'я Хлоя, характер і доля

Хлоя значення імені

Звідки взялося і що означає ім’я Хлоя

Ім’я Хлоя не стало винятком із звичайних правил і ввів в ужиток деякі нові форми: Хлойа, Хлору, Хлоринда, Кло, Клорінда, Коул.

У світі існують і близькі до нього, схожі імена: Хлої, Клои, Хлорис, Клое, Хлориду.

Належать за походженням до грецьких імен.

Історія таємниці імені сходить до Стародавньої Греції, має кілька пояснень виникнення. Одна з версій трактує його походження похідним від найстарішого імені Хлое, в перекладі з грецької має значення «молода гілка». Додаток «зелена», а через нього Хлоя супроводжувала ім’я давньогрецької міфологічної богині, протегує хліборобам, що стоїть на сторожі родючості – Деметри. Виходячи з сенсу, Хлоя в даний час тлумачиться як «цвітіння».

Друга трактування теж пов’язує виникнення імені з давньогрецькими міфами, але з персонажем Хлориду або Хлорис. Ім’я походить від кольору «хлорос» – зелений світлого відтінку, жовтуватий, колір листя». Аналогом Хлориди є ім’я Флора з міфів Стародавнього Риму.

Вимова і запису імені допускають значення: Клоя, Хлої, Клои. Від нього використовують неофіційні скорочення: Хлору, Хлойа, Кло, Клорінда, Коул, Хлоринда. Найбільш поширене у англійців, французів, американців, італійців.

Ім’я не внесено до церковні календарі католиків і православних.

Характер носія імені Хлоя

Володарка імені характеризується прагненням до спілкування, відкритістю. Хлоя чарівна і зовні симпатична. Це людина з тверезим поглядом. Свідомість виявляє себе в кожній дії: спосіб життя, виборі стилю одягу, зовнішньому становленні. Хлоя зазвичай виглядає елегантною і витонченою, але одноманітної її точно не назвеш.

Носій імені неординарна, не схожа на інших. Вона виглядає загадковою, таємничою. Правда, дивлячись на неї, ніколи не можна зрозуміти, що в ній внутрішньо відбувається. Дівчина любить оригінальничати. Хлое дан природний талант подобатися, хоча своєю поведінкою вона показує легковажність і незначущість. Насправді все зовсім не так. Господині імені притаманний глибокий аналіз своїх вчинків, роздуми, роздуми. Зовні і внутрішньо Хлоя абсолютно контрастні, тому оточуючим не дано її правильно зрозуміти.

Жінка з цим ім’ям відповідально підходить до справ на роботі й у сім’ї. Хлоя у всьому хоче досконалості, і їй доставляє занепокоєння, якщо не вдається домогтися ідеальності, сама думка про свою недосконалість мучить і турбує її. Володарка імені постійно нервує, починає метушитися, це позначається на її поведінці. Будучи емоційною, чуттєвою, цікавою, часто не стримує імпульсивності.

В основному дівчина слідує розуму при обмірковуванні справ.

Яку професію може вибрати

Вже дитиною в господарці імені помітні творчі дарування. Хлоя за власним бажанням шиє, танцює, грає. Хлоя хоче бути вільною і самостійною. Вона тягнеться до новизни, яка приваблює невідомістю. Носій імені – любителька поїздок, змін у своїй долі. Заради них Хлоя може бути пристрасно захопленого і наполегливою.

Не займаючись цим, господиня імені цілком занурюється у справи. Якщо вони пов’язані з подорожами, ще краще. Вона звертає увагу на представницьку і журналістської професії. Хлоя цікавиться сферами прекрасного, мистецтвом, кулінарією, роботами, здатними принести користь оточуючим.

Вона активна, повністю віддається своїм задумом. При іншому розкладі сил, швидше за все, Хлоя почала роздумувати, перетворилася б у пихатій, повільну. Дівчатам з даним ім’ям дуже потрібна любов, їй ненависні жорстокість чи застосування сили у будь-якому вигляді. З цієї причини вони виступають у миротворчих місіях, хочуть налагодити мирне і гармонійне існування в своєму оточенні, або намагаються завести нових друзів і знайомих, які їй підходять.

Любов і сімейні стосунки володаря імені Хлоя

Особисті відносини господиня імені теж хоче довести до досконалості. Хлоя з працею може обрати другу половинку: вона досить вимоглива в цьому відношенні. Найчастіше Хлоя коливається перед вибором, перебуває в непевності. Він боїться якоїсь прихильності, їй страшно побачити з часом в людині несхожість на створений нею портрет. Вдалий підбір потрібного людини вирішить проблему, сімейне життя займе весь час та увагу.

Правда не все проходить гладко. Хлоя ставить сімейне вогнище на головне місце в житті, у главу кута. Домочадці можуть вимагати від неї все, вона згодна на багато чого, якщо ж в домі негаразди, Хлоя багато страждає. В основному в її руках тримається доля сім’ї, і вона діє рішуче, намагаючись налагодити нормальне життя. Вона домагається свого, хоча і такими діями, що доводиться досить жорстко обмежувати себе, що важко переносити в першу чергу самій Хлое, адже вона так любить досконалість у всьому. Для носійки імені надзвичайно важливі затишок і стабільність.

Іменин для Хлої не передбачено.

Відомі носійки імені:

Грінфілд Хлоя – американка, кіноактриса, глядачі дізналися її за постановками «8 миля», телесеріал «Швидка допомога», отримала премії у якості молодих акторів-виконавців за обидві свої роботи.

Хлоя Грейс Морец – американка, манекенниця, кіноактриса, номінована як кращого актора серед молодих виконавців на володіння премією «Сатурн» за участь у стрічці «Впусти мене, Сага».

Уебб Хлоя – американка, популярність прийшла після виходу фільму «Сід і Ненсі», де виконувала головну роль.

Хлоя Хэнслип – піддана Британії. Прославлений музикант-скрипаль: займається музикою з дворічного віку, на 4 роки грала у концерті в знаменитому залі Лондона «Purcell Room». З десятирічного віку учасниця концертів в самих прославлених залах Америки і Англії, в числі яких Альберт-хол і Карнегі-хол. Виступала в багатьох найбільших світових фестивалях на території України, Японії, Америки, Великобританії, Південної Кореї спільно з найвідомішими оркестрами. Має великий репертуар, випустила альбоми з сольними записами. Отримала безліч нагород, серед яких премія фонду Сібеліуса (Фінляндія), німецька премія «Ехо-Класик» серед юних музикантів, Класичні нагороди BRIT як наймолодший виконавець класичних творів.

Хлоя Джонс – псевдонім американки, моделі Мелінди Ді Джонс.

Хлоя Беннет – американка, ведуча телепрограм, виконавиця ролей у кіно.

Хлоя Хантер – учасниця зйомок у фільмах «Тільки ти і я», «Вищий пілотаж».

Хлоя Стівенс Севіньї – француженка, театральна і кіноактриса США, брала участь у зйомках кінострічок «Дітки», «Хлопці не плачуть». Номінант кінопремій «Оскар», «Золотий Глобус». Дизайнер, з 2006 року займається моделюванням одягу, випустила власний проект.

Хлої Кардашян-Одом, в дівоцтві Хлої Олександра Кардашьян. Американка, ведуча на радіо і телебаченні, працювала в модельному агентстві, бізнес-леді, виступає в програмі сім’ї Кардашьян.

Хлої Бріджес (інше ім’я — Хлої Суазо) – американка, кіноактриса.

Клое Морто – француженка, модель, виступала в здобутті «Міс Франція», фіналістка конкурсу «Міс Всесвіт», призер «Міс Світу» – всі вони відбулися 10 років тому.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь