Хіларі значення імені

Звідки походить та що означає ім’я Хіларі

Ім’я Хіларі дало життя безлічі зменшених звернень: Хиля, Мулу, Скрині, Іля, Иларина, Лара, Ларка, Ларюша, Лярка, Иларька, Елар, Иларита, Елара.

У нього таке ж безліч родинних імен: Хіларія, Хілларі, Хіллері, Іларія, Ілларія, Хилайри, Гіларі, Гилария, Іларі, Ілер, Алер, Илэрия, Елар, Еллария.

Це ім’я латинського походження, популярний у англійців, православних і католиків. На латині існувало поняття «hilaris», у перекладі – «веселощі» або «радість». Однак у слова є і грецькі корені, і в перекладі воно дає не тільки названі значення, але ще й «задоволений». Якщо для жінок вийшло ім’я Хіларі, то для чоловіків утворилося набагато більше однорідних імен – Іларій, Хилариус, Іларіон, Ларіон, Елар, Гилар, які мають ще й свої варіації.

Англійці і американці користуються поширеним варіантом імені, на території деяких держав Європи поширене Іларія, аналогічне і звучанням схоже на основне ім’я. У ходу і ім’я для чоловіків — Хіларі.

Одна з скорочених форм Лара знаходиться і в списку незалежних, і як похідне від імен Лаура, Лавра, Клара, Лариса, Елара (Алара).

Церковні календарі християн і католиків включають ім’я Іларія, а не Хіларі. Християнські носійки імені 1 квітня святкують іменини, інші вказівки в списку призначені для католичок з ім’ям Іларія (Хіларі).

Характер носія імені Хіларі

Жінка з цим ім’ям характеризується своєю сором’язливістю і незахищеністю. Замикається в собі, відчуваючи свою сором’язливість, не сподівається на свої сили. Носій імені занадто емоційна, тому їй важлива ситуація, в якій відбувається дія з її участю. Найчастіше Хіларі доводиться перебувати в оборонній позиції, керуючись своєю підозрілістю.

Неабияк наділена фантазією і внутрішнім чуттям, господиня імені часто стривожена будь-якими подіями життя, її мучить тривога. Таке сприйняття змушує її задкувати назад замість того, щоб швидкими ривками просуватися вперед. В основному жінка досягає поставленої мети не поспішаючи, але обов’язково її досягає. Хіларі зазвичай тримається непомітно, загальний огляд її обмежує, їй незатишно, не любить бути на виду.

Вона досить нервова, сприйнятлива. Хоча Хіларі тримає під замком особисті якості, не даючи їм вирватися з-під контролю, це дається їй нелегко. Справами володарка імені займається ривками. То Хіларі наполеглива і цілеспрямована, вникає в кожну дрібницю справи, якою займається, то апатична і байдужа. Це залежить від її емоційного стану, мотивації, яка іноді викликає байдужість.

Дитиною дівчинка з таким ім’ям відрізняється скритністю і ранимістю. У неї бувають капризи, дратівливість. Батька з матір’ю доводиться рахуватися з її характером, допомагають створювати їй впевненість у собі. Дівчинці подобається атмосфера спокою, відсутність суєти. Ученицею Хіларі любить мріяти, але не на шкоду навчанню, вчителя нею задоволені. Дівчинка відповідально ставиться до своїх обов’язків і відповідає за свої вчинки.

Доросла жінка з цим ім’ям цінує дружбу, похвали та допомога близьких людей зі свого оточення. Хіларі необхідні як повітря любові і братерства. Більше любить самотність, спілкування з багатьма приємними людьми, ніж звеселяння в шумному товаристві. Мовчазна і нетовариські жінка завжди активний слухач і добрий порадник.

Яку професію може вибрати

При виборі життєвого шляху Хіларі звертає увагу на професії, в основі яких лежить спілкування, підтримка, професіоналізм. Для неї приваблива професія, де вона може багато допомагати людям, не ставлячи себе на чільне місце. Головним для жінки є сталість і спокій.

Любов і сімейні стосунки володаря імені Хіларі

В будинку головою є чоловік, пропагується нею, вона його слухається беззаперечно навіть на шкоду своїм справам і інтересам.

Хіларі приємна в розмові, підтримує розмову в компанії друзів чоловіка. Господиня імені приділяє сімейного вогнища більшу частину вільного часу.

Католички відзначають іменини влітку — 12 серпня, взимку — 3 і 31 грудня.

Носійки імені, що прославилися своїми діяннями:

Хіларі Бертон – американка, популярна кіноактриса;

Ментел (або Мантел) Хіларі, в дівоцтві Мері Томпсон – англійка, письменник, автор критичних статей в галузі літератури середини 20 століття;

Хіларі Дафф – американка, вокалістка, актриса;

Хіларі Суонк Енн – артистка, два рази нагороджена знаменитими кинопремиями «Оскар» і «Золотий глобус»;

Хілларі Скотт – автор слів і музики пісень, виконавиця в групі кантрі-музикантів «Леді Антебеллум»;

Хілларі родем Клінтон Дайан – американський сенатор, політичний діяч від Демократичної партії, дружина одного з екс-президентів Америки Білла Клінтона; кандидат на пост глави держави під час виборів 2008 року, держсекретар Америки;

Армстронг Хіларі Джейн – володарка британського баронського титулу, політичний діяч;

Боннер Хіларі – англійка, автор детективних романів;

Брук Хілларі – псевдонім популярної актриси Беатріс Петерсон, її впізнали по кінострічці-трилера, який вийшов на екрани в середині 50-х років, «Людина, яка знала занадто багато». Прем’єра принесла актрисі популярність і нагороди в області кіномистецтва;

Роду Хіларі Холліс – відома в США представниця модельного бізнесу;

Дю Пре Хіларі – музикант-флейтист, співавтор книг і сценаріїв. Брала участь у створенні твору «Геній в сім’ї», у написанні сценарію по ньому до картини «Хіларі і Джекі».

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар