Христина значення імені

Від поширеного в європейських країнах імені Христина утворилася версія — Христина. Це католицьке, православне ім’я. Іменини жінки з цим ім’ям відзначають: 6, 15 січня, 19 лютого, 13, 26 березня, 31 травня, 13 червня, 24 липня, 6, 18 серпня, 27 жовтня, 15 грудня. У святцях іменні свята Христини випадають на: 19 лютого, 26 березня, 31 травня, 13 червня, 6 серпня, 18 серпня.

Історія утворення цього імені нехитра. Легко здогадатися, що воно означає послідовницю вчення Христа, жінку, віруючу в Бога. Так і вийшло, що від Christianus (християнка — по-латині) з’явилося це ім’я. У грецькому варіанті воно співзвучно Христині (Christina). Може вимовлятися і як Кристина, і як Христина.

Європейці шанують святу Христину. Вона протегує медикам, що спеціалізуються в області психіатрії. Люди, молячись, просять Христину позбавити себе або близьких від нервових розладів.

Чоловіче ім’я — Крістіан чи Християн — парне Христині.

Цікаво, що в стародавні часи на Русі жінок простолюдинок називали кристинами. Потім це слово зникло з ужитку. Повернулося, через сторіччя, і стало означати ім’я, та ще з якимось вишуканим, світським, іноземним «відтінком».

Тепер, коли в Україні увійшло в моду називати дівчаток більш простими і чисто слов’янськими іменами, Христина втратила колишні позиції. Але це ім’я було досить популярне на рубежі 20 і 21 століть.

Рідні та близькі можуть звертатися до Христини як до Кристе, Христинке, Христі, Христене, Хрісі, Крістен, Кріссі, Кристе, Нане, Стине, Куайн.

Тільки треба врахувати, що форми Нана або Тіна можуть використовуватися і для таких імен як Сусанна, Андрона, Діана, Принцеса, Руфиниана, Ганна. Ці ж форми доречні в скороченнях до чоловічих іменах: Фабіан, Христина, Ангий.

Вплив імені на характер і долю

У дитинстві Христина рухлива, непосидюча. У малятка з цим ім’ям прекрасна пам’ять. Вона тямуща, кмітлива. Деякі люди вважають, що Христинка дуже соромлива. Але це не так. Христина просто любить поспостерігати за сторонніми людьми і лише потім йде на контакт. Якщо нові знайомі їй симпатичні, Христя без зусиль налагодить спілкування з ними.

Взагалі жінка на ім’я Христина всі рішення приймає, попередньо ретельно все обдумавши і зваживши «за» і «проти».

Особисте життя Христини іноді складається непросто. Володарка такого імені завжди хоче отримати докази взаємності почуттів партнера. Христина влюблива, але також скоро може розчаруватися в обранцеві. Це викликає подив людей, які погано знають Христину.

У жінки з таким ім’ям свій складний внутрішній світ. Вона темпераментна. Все це інтригує чоловіків. Христина завжди в центрі уваги представників протилежної статі. Вийшовши заміж, Христина багато сил і часу приділяє родині. Але при цьому вона хоче, щоб на її особисте життя не зазіхали.

Однак Христини часто стають подружжям ревнивців. Або друга проблема — жінкам з таким ім’ям доля посилає сварливих, «складних» свекрух, з якими неможливо знайти спільну мову.

У Кристинок, що з’явилися на світло в зимові місяці, зазвичай народжуються дочки. «Осінні» Крісті — щасливі дружини і матері. Власниці імені Христина, народжені восени, відмінні дипломати, які вміють уживатися і з чоловіками, і їх матерями.

На роботі у Крістін складаються з колегами добрі дружні стосунки. Але при необхідності вони «покажуть зуби», не дадуть себе в образу.

Дама на ім’я Христина прагне знайти престижну, високооплачувану вакансію. Вона марить про кар’єрний злет. Якщо ж Крісті випаде роль домашньої господині, вона буде відчувати себе нещасною.

Жінки, названі Христинами, не терплять критики. Зате прихильні до тих, хто робить їм компліменти. Однак у лицемірів завоювати довіру Крістін немає. Це розважливі і дуже проникливі жінки, які вміють при нагоді скористатися слабкостями інших.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар