Сонник вибачення приснилося. До чого сниться прощення у сні бачити.

Значення сну вибачатися, вибачення, прощення сонник Хассе

Просити вибачення у когось у сні – до майбутнього розладу справ, можлива втрата роботи та інші погіршення життєвої ситуації. Наскільки довго триватиме цей несприятливий період, залежить від того, наскільки прихильно була прийнята ваше прохання про прощення. Якщо ж сниться, що ви вибачаєтесь, але ніхто не збирається не тільки прощати вас, але навіть і слухати – справи кепські.

Сон, у якому просять вибачення у вас, говорить про те, що в даний момент ви намагаєтеся зробити якісь безплідні спроби. Вони не увінчаються успіхом, і вам доведеться скоритися долі.

Якщо у вас уві сні просить вибачення колишній коханий або колишня кохана – значить в глибині душі ви хочете повернути ці відносини. Подумайте про це всерйоз наяву.

Приснилося, що померлий родич просить у вас пробачення, ви тримаєте на нього зло в глибині серця, що заважає знайти спокій його душі.

Вибачатися, французький сонник

Просити вибачення у когось у сні і отримати його – до сприятливого розвитку подій.

Просити вибачення і отримати відмову – до реалізації більш негативного життєвого сценарію.

Сон, у якому просять пробачення у вас, вказує на те, що хтось хоче звільнитися від нанесеної вам образи, загладити провину. Подумайте, хто це може бути, і допоможіть людині позбутися від цієї тяжкості в душі.

Якщо коханий вибачається уві сні – він щось приховує від вас наяву і мучиться із-за цього.

До чого вибачення сняться – сучасний сонник

Якщо уві сні у вас просять вибачення за завдану образу – вас справді скривдять наяву.

Просять вибачення за запізнення – ви самі запізнитеся на якийсь важливий захід. Якщо такий сон ви побачили напередодні якоїсь поїздки – ще раз перевірте час відправки транспорту і розрахуйте час з запасом.

Дівчині сниться, що хлопець просить вибачення – її побоювання щодо його невірності мають певні підстави.

Сниться, як у вас просять вибачення власні діти – це вказівка на те, що ви приділяєте їм мало уваги.

Подруга попросила вибачення за те, що вона не скоювала наяву – таке сновидіння повинно вас насторожити. Цілком можливо, вона поступить по відношенню до вас негідно.

Довелося уві сні отримати лист, в якому просять вибачення – наяву трапиться так, що ви назавжди можете зіпсувати стосунки з людиною, що написав цей лист.

Спостерігати в сні, як один чоловік просить іншого його пробачити – в реальності ви можете опинитися між двох вогнів в чужій сварці і залишитися в результаті винуватим.

Езотерика
Додати коментар