Гаврило: значення імені Гаврило. Доля і характеристика імені

Іменем Гаврило батьки називають хлопчиків у православних і католицьких сім’ях Росії, України і Білорусії.

У свідомості більшості християн ім’я Гавриїл щільно пов’язане з архангелом Гавриїлом, який повідомив Марії, матері Христа, про те, що вона завагітніє. Ім’я Гавриїл є українським варіантом прочитання давнього семітського імені Габріель (або Гаврієль). Мовознавці вважають, що воно утворилося шляхом злиття двох коренів. Перша перекладається з арамейської як «чоловік» або «чоловік», а друга — «Бог». Більшість лінгвістів інтерпретують ім’я Гавриїл як «фортеця Бога», «божий слуга», «воїн небесний», проте деякі фахівці переводять його більш просто — «сильна людина Бога».

У імені Гаврило є й інші варіанти прочитання. Так, в арабських країнах існує ім’я Джабраїл (або Джебрил). Грузини можуть назвати хлопчика Джабою. В Україні поширене ім’я Гаврило, у країнах західної Європи — Гебріел.

Жіночий аналог імені Гаврило — Габріелла або Габріель. У православній культурі колись називали дівчаток Гаврилами. Але в наші дні це рідкість. Скорочений аналог імені Гаврило — Ганя, використовується ще і для таких імен як Агап і Агапіт. Жінок теж можуть називати Ганями. Це відноситься до Галини, Агапії, Агнії, Агафії та іншим.

Іменини Гавриїли святкують як у православ’ї, так і в католицтві.

Характер володаря імені Гаврило

Чоловік з іменем Гаврило володіє особливим шармом. Як правило, з Гавриїлом спілкування доставляє велике задоволення, тим більше, що Ганя це любить. Гаврило завжди веселий і може підтримати розмову на будь-яку тему. Гавр досить експресивний, але відчуває співрозмовника, йому характерно почуття такту і терпіння щодо співрозмовника. Нерідко Гавриїла вважають ідеальним співрозмовником, тому що Ганя створює враження людини, яка хоче ощасливити всіх навколо.

Життя носія імені Гаврило сповнена різних емоцій. І це дуже важливо для Гавриїла. Якщо Ганя відчуває, що засмучує оточуючих або вони його недолюблюють, то в Гавриїлі тут же запал згасає, тоді він цілком може не досягти своєї мети. Гавру притаманна цікавість. З-за цього чоловік з цим ім’ям дуже утворений в абсолютно різних сферах знань. Завдяки цьому Гавриїла багато вважають інтелектуалом.

Володар імені Гаврило — чудовий оратор. Не останню роль у цьому відіграє те, як Ганя використовує свій голос, який, до речі, дуже красивий. Завдяки цьому Гаврило завжди зможе домовитися з тим, від кого залежить, чи досягне Гавр успіху. Чоловік з таким ім’ям легко може заспокоїти людину і не дати ситуації скотитися до конфлікту. Гавриїлу легко вдається підлаштуватися за ситуацію. Але Ганя завжди буде залишатися в центрі уваги завдяки своїй колоритності.

Життєвий шлях володаря імені Гаврило

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Гавриїл, викликає розчулення у дорослих. Однак Гавра дуже хвилює думка інших людей. Він, як нейромережа, змінюється від того, як оточуючі оцінили його слова або вчинки. Гаврило болісно переживає, якщо його сім’я нещасна. Хлопчик намагається якимось чином забути про свої складності. Ганя занурюється з головою в своє хобі, будь то музика, фантастична література або великі дози алкоголю. Треба сказати, що останнє властиво лише для дорослого Гавриїла. Гавру просто потрібно забути про труднощі, коли він не може їх подолати. А найкращий спосіб Гавриїлу повинні підказати друзі. Ще один спосіб для Гані — спілкування з людьми, нехай навіть в ході роботи. Так він може працювати на громадській посаді або політиком.

Для чоловіка з ім’ям Гавриїл дуже важливі родинні зв’язки. Особливо це стосується дружини і дітей Гаврила. Сім’ю Ганя сприймає як надійну гавань, де його завжди підтримають. Гавр — ідеаліст і намагається розподілити сімейні обов’язки між її членами. Гавриїлу властива величезна самовіддача і вірність родині. Він дуже недовірлива. Для Гавра характерна любов до естетики, затишку і дальніх поїздок. Без цього всього чоловік не відчуває, що живе повноцінним життям.

З-за своєї прихильності до сім’ї носій імені Гаврило коригує під неї і заняття, яке приносить йому гроші. Ганя часто намагається досягти успіхів в торгівлі або в сферах, де знадобиться чудове красномовство Гавриїла. Втім, йому не чужі й творчі професії. Гавр також може працювати журналістом, гідом, кухарем-технологом, метрдотелем або ж тим, кому потрібна спритність рук або розуму.

Для Гавриїла характерні діяльність і наполегливість. Чоловік з цим ім’ям відрізнявся б великою силою волі, якщо б він адекватно реагував на жарти на свою адресу. Часто жарти зачіпають самолюбство Гавриїла, з-за чого він може перестати спілкуватися з жартівником, навіть якщо той нічого поганого на увазі не мав. Такий випадок змусить Гавра шукати нові шляхи самоствердження. Однак перфекціонізм обернеться для Гані і плачевними наслідками, внаслідок чого його життя буде зруйнована. Недовірливість цієї людини часто стає перешкодою на шляху до щастя.

Іменини людини з ім’ям Гавриїл припадають на наступні дати: 28.01, 6.02, 8.02, 14.02, 27.02, 24.03, 30.03, 8.04, 22.04, 3.05, 5.05, 26.06, 3.09, 4.09, 12.09, 19.09, 23.09, 26.09, 29.09, 2.10, 18.10, 19.10, 31.10, 12.11, 18.11, 19.11, 27.11, 10.12, 16.12.

Езотерика
Додати коментар