Габріелла значення імені

Жіноче ім’я Габріелла — це похідне від відомого християнського чоловічого імені Гаврило. І якщо дістатися до «коренів» імені, то значення його в перекладі з давньої єврейської мови означає: «чоловік» або навіть «Бог». Тому сучасне чоловіче ім’я Габріель (Гаврієль) можна вважати парним жіночого Габріелла.

А ось за значенням вони трохи відрізняються. У чоловічого імені — це «сильний», «могутній», «той, хто допомагає Господу», «соратник Бога», «Божа твердиня». Значить, у жіночого імені Габріелла значення приблизно таке: «Бог — моя сила», «божа героїня», «божа помічниця».

Сьогодні ім’я Габріелла досить популярно в багатьох західноєвропейських країнах. Але його вимова і написання може різнитися. Так, наприклад, аналогами імені Габріелла вважаються: Габріель, Габріеле, Габріела, Габріелла, Гебріел.

В побуті, в розмовній мові, пестливо Габріеллу називають: Габі, Габита, Габрі, Елла, Ела, Гала, Белі, Лелла, Галя, Габруся, Габрике, Лелла, Белла. Проте такі звернення як Белла, Елла, Літи або Гала є самостійними, окремими іменами.

Примітно, що, незважаючи на популярність імені Габріелла, його не знайти ні в католицьких, ні в православних церковних календарях (святцях).

Як ім’я впливає на характер і долю

Енергійна і дуже примхлива — ось які характеристики Габріеллі часто дають знайомі і друзі. Але, можливо, вони помиляються, тому що володарка цього імені в разі необхідності проявить рідкісну витримку, наполегливість і терпіння, обов’язково доведе розпочату справу до кінця, втілить задуману ідею. Габріелла амбітна, але зате вона працелюбна, дисциплінована, воліє авторитарний стиль у спілкуванні з колегами. Габріелла не боїться брати на себе відповідальність.

Зовнішність і поведінка Габріелли оманливі. Стороннім здається, що дама з таким ім’ям спокійна, дуже стримана, навіть кілька відчужена від реальності. Але насправді в цей момент в душі Габріелли вирує шалене полум’я. Габріелла — натура пристрасна, темпераментна. Професіоналка з таким ім’ям намагається повністю вкласти всі сили, досвід і знання в справу, якою зайнята. І якщо проект, над яким вона працює, їй дійсно цікавий і вигідний, то Габріелла досягне видатних результатів. І тільки в такому випадку Габріелла залишиться задоволена сама собою. Дама з таким ім’ям переконана перфекціоністка. Але треба віддати Габріеллі належне: вона чудовий організатор і ефективний менеджер, практик.

До позитивних рис Габі можна віднести принциповість, проникливість. Вона не сприймає будь-яку несправедливість, сміла і метка. А якщо жінка з ім’ям Габріелла запідозрить нерівність або підлість, то без зволікання вдасться до силових методів.

Безперечно, Габріеллі часом не вистачає витримки, незважаючи на її готовність йти на компроміси.

Габріелла відмінний товариш, який не кине друга у важкій ситуації. Володарка цього імені щедра. Її цінують як уважну співрозмовницю, яка вміє вислухати і дати цінну пораду.

Маленька Габріелла прагне подобатися оточуючим. Але крихта з таким ім’ям енергійна, метка. Вона докладає масу зусиль, щоб батьки пишалися нею. Але будучи дуже вразливою, емоційної Габріелла в дитинстві іноді приховує свою ніжність за напускною брутальністю, різкістю.

Лідер за натурою, Габі, між тим, завжди готова до співпраці, роботи в парі, команді. Габріеллі дуже важливо, щоб поряд був надійний і розумний партнер — це додає їй впевненості.

Габі обожнює все витончене. Вона справжня цінителька мистецтва, естетка. Дама з таким ім’ям завжди стильно і зі смаком одягнена. Це іноді викликає заздрість. А ще вільно чи мимоволі Габріелла стає певним еталоном, прикладом для наслідування, що також дратує декого з оточуючих. Тому власниці імені іноді доводиться нелегко, тим більше, що вона має славу дуже вимогливою особливою. Але це не дуже бентежить Габриэллу. Приймаючи рішення, вона, незважаючи на складності, вибере варіант, який найбільш вигідний для неї. У Габі на все є власна думка, тому деяким людям спілкуватися з нею непросто.

Це, звичайно, позначається і на особистому житті Габріелли. Володарку такого імені навряд чи можна зарахувати до романтичних, наївних панночок. Габі практична і не стане демонструвати свої почуття. Тому чоловікові, який закоханий у Габриэллу, доведеться непросто. Він довго буде мучитися сумнівами: чи відчуває до нього взаємні почуття обожнювана Габруся?

Навіть обзавівшись сім’єю, Габі ніколи не кине будувати кар’єру. Своє покликання жінка з ім’ям Габріелла знайде у сфері фінансів, банківської справи, менеджменту. Словом, Габріелла найкращим чином проявить себе там, де потрібні точність, зібраність, акуратність.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар