Чому горить ліве вухо: чому горять вуха

горить ліве вухо

Горить ліве вухо. З чим це пов’язано? Які існують причини? Ми дамо точну і розгорнуту відповідь. Коли ви чуєте, що у когось горить ліве вухо, то відразу в пам’яті спливають дитячі «приповідки».

Наприклад, що хтось вас згадує і пристрасно бажає бачити! Далі починалися з’ясування. Тому що треба було розібратися, яка ж з них «палає» сильніше? Отже, якщо горить ліве вухо, то, згадують недобрим словом, а якщо праворуч, то не скупляться на хвалебні промови. Езотерики можуть пояснити таке чергування, так як ліва сторона долучена до темних енергій. Тобто, це людський негатив. Якщо горить ліве вухо, значить, до вас хоче пробратися щось не дуже приємне і позитивне.

Про вас пліткують!

Плітки, чутки — ті ж гидоти. Якщо ви відчуваєте, що вушна раковина просто дбає, значить вас обговорюють в негативному ключі. Людська думка розходиться і в цьому питанні. Одні твердять, що слова виходять від близької людини, а інші містики кажуть, що «нескромні» вирази належать стороннім.

Вас часто згадують, якщо горить ліве вухо

Якщо засмучуватися через прикмети не входить у ваші інтереси, езотеричні знання пропонують полегшену версію трактування. Особливо актуально, якщо горить ліве вухо періодично. Підлітки так само не обтяжують себе роздумами. Ну горить ліве вухо, значить, комусь хочеться почухати мовами. Це може бути хто завгодно. Але говорити можуть не тільки гидоти, але і цілком собі приємні речі. Обговорення власної особистості — ось чому і до чого горить ліве вухо.

Ще це повір’я співвідноситься з чинниками, які призвели до «вибуху» вуха. Наприклад, горить ліве вухо саме у вечірній час. Або проблема потурбувала вас з ранку. Брала участь у процесі щока, і інші іноді зовсім абсурдні знаки. Але езотерики одностайні — ні пояснення цього феномену, і тим більше не відіграє ролі, коли горить ліве вухо. Хочеться додати, що все сказане походить від Лукавого.

Народні прикмети непохитно нас переконують, горить ліве вухо — про вас багато, дуже багато говорять!

Горить ліве вухо: метео — прикмета горить ліве вухо прикмета

До дощу літають не тільки чайки, але і вода в річці піниться, а ще горить ліве вухо. Так, так теж мовить людський поголос, вибачте за тавтологію. Це дуже старе повір’я, швидше за все, про нього мало чули в наші дні. Мабуть, прикмета вигадана жителями «безморозних» регіонів або вона пішла звідти, де дощі — рідкість.

Можна простежити аналогію приказки та фізичних особливостей людського організму. Отже, погода змінюється, це відбивається на атмосферному тлі. Люди, чутливі до цих катаклізмів можуть відчувати головний біль, а жар легко може віддавати на обличчя, і швидше за все ви побачите, що палахкотять уші.

Давайте посваримося?

Якщо до сильного жару приєднався свербіж, тут можна говорити про майбутній конфлікт. Так як бере участь ліва сторона, то чвари торкнутися самого індивіда. У нього полетять образи, лайка. Він стане предметом невдоволення. Якщо у вас горить вушна раковина, краще постаратися залагодити конфлікт. Хоча важко сказати, адже ініціатор нападок не ви. До речі, в цьому випадку має місце часовий проміжок. Якщо неприємний процес протікає вночі, то готуйтеся, з ранку настане «нелегкий період.

Медична підказка

Прийшовши до лікаря і сказавши, у мене горять вуха, ви не отримаєте точної відповіді. Доктор пояснить ситуацію з точки зору медичних аспектів: фізіології, дерматології і т. д. Ми склали для вас список:

  1. Стресовий фактор. Різкий викид адреналіну. Наприклад, ви засоромилися або злякалися.
  2. Велика активність фізичного плану. Кровообіг покращується, кров приливає до обличчя і відповідно до вух.
  3. Висока мозкова діяльність. Так само кров приливає до голови.
  4. Алергічні реакції.
  5. Захворювання вуха (дерматит, екзема). Тоді до гарячого вуха приєднається свербіж.
  6. Ви перегрілися або, навпаки, замерзли. В обох випадках ви отримаєте гарячі вуха з можливим сверблячкою.
  7. Ще легко гарячі вуха спостерігаються при головному болю, мігрені.

Як бути?

У разі не медичного характеру, починайте перераховувати знайомих, які люблять точити мову. Тоді вухо перестане палити. Другий рада, якщо горить вухо, спробуйте його охолодити. Прикладіть лід або заморожене м’ясо з холодильника. Зовсім хоробрі? Протріть раковину спиртом, так само можна накласти компрес.

Сумний випадок, якщо горять ваші вуха, починають свербіти, змінюють форму. Обов’язково запишіться до лікаря. У вушній раковині можливо протікає захворювання. Що загрожує виникненням гною. До яких лікарів йти, якщо горить ліве вухо. Вибирайте між Лором, дерматологом, ну і алергологом.

Не падайте духом і не поспішайте чекати біди. У вас всього лише вуха палахкотять і «сяють» червоністю, а причин для цього безліч.

Будьте здорові, і слідкуйте за вухами.

Езотерика
Додати коментар