Сонник палити приснилося. До чого сниться куріння у сні бачити.

Куріння уві сні є прообразом неробства, розслабленого стану. Якщо курити довелося чоловікові, ця дія можна витлумачити як відсутність проблем на роботі, схильність до розважливості. У психології куріння виступає прообразом орального еротизму, також може вказувати на понад Я, особливо якщо довелося скористатися сигарою. До чого сниться курити?

Сонник XXI століття

Якщо ви переживаєте, так як не знаєте до чого палити уві сні, можете видихнути спокійно. Ця дія пророкує настання спокою, одужання від хвороби або означає схильність до мрійливості. Такі позитивні передбачення діють тільки в тому випадку, якщо курив суб’єкт, який бачив сон.

Відчуття бажання курити вказує на меланхолію або навіть швидке настання нудьги. Коли ви бачите людину, що палить уві сні, готуйтеся до швидкого потрапляння в респектабельне суспільство, де від вас буде потрібно мужність і завзятість. Випускати красиву димну хмара або рівні кола – скоро вам вдасться отримати непогану матеріальну винагороду за власну уяву.

Негативне значення

Якщо ви вирішили дізнатися до чого сниться курити уві сні, згадайте сновидіння, не упустивши жодної деталі. Від невеликих подробиць уві сні залежить його хороше чи погане значення.

Куріння трубки символізує небезпечне захоплення. Придивіться уважно. Коли доводиться лише тримати сигарету в роті, цей символ віщує потію зубів. Якщо ви купуєте сигарети, будьте готові до швидкої зміни враження про людину, яку ви добре знаєте. Обпекли губи сигаретою-остерігайтеся зради. Перебувають у відносинах люди повинні придивитися до свого партнера.

Можливе настання небезпечних ситуацій

Довелося бачити сигарети – не варто легко погоджуватися на нові пропозиції або приєднуватися до незнайомих компаній, так як є ризик помилитися з вибором друзів або ділових партнерів. Якщо ви позичали комусь сигарету, скоро настане ситуація, в якій вам доведеться обдурити співрозмовника. Якщо ви отримуєте сигарету, є ймовірність, що обдурять вас.

Куріння уві сні зазвичай не віщує різко неприємних подій, однак якщо ви побачили таке сновидіння, слід уважніше поставитися до свого повсякденного життя. Цілком можливо, що вам вдасться відшукати шлях до збагачення, піднятися службовими сходами, а також вчасно розгадати підступні плани заздрісників.

Езотерика
Додати коментар