До чого сверблять губи

Губи – це цікава частина обличчя людини, яка перша показує емоції та внутрішній стан. Безліч поведінкових особливостей, які можуть показати губи, тому потрібно поставитися до них з особливою уважністю, зокрема до прикмет, складених спостережливими людьми. Прикмет існує дуже багато, що стосується губ, тому потрібна особлива уважність до їх розгляду, щоб не зіткнутися з нерозумінням надалі. Є окремі тлумачення для всіх людей, тому зіставлення фактів та особливостей – основа правильного отримання інформації.

Інше тлумачення прикмети

До чого сверблять губи

Є 2 основні прикмети, які підходять для тлумачення, чому ж сверблять губи. Якщо це не алергічна ознака, або якась хвороба, то можна виділити наступні причини:

 • Це обіцяє якусь швидку зустріч із людиною, з якою доведеться пристрасно цілуватися, не відриваючись.
 • А чухання губ може говорити про те, що незабаром доведеться «отримати по губах». Тобто спочатку людина скривдить когось, а потім отримає за такі дії по губах.

Окремо є різні тлумачення причин, чому сверблять губи у жінок і чоловіків, а також в певні дні тижня, тому важливо все уважно розглянути, щоб стати більш обізнаним в цій справі.

До чого сверблять губи у жінок

Якщо говорити, чому сверблять губи у жінки, то тут є кілька тлумачень прикмети, тому потрібно уважно поставитися до розгляду деталей. Народні прикмети говорять про те, що незабаром можуть статися такі події:

 • Губи можуть свербіти до поцілунків. Якщо найбільше свербить верхня губа, то тоді варто очікувати романтичної зустрічі та пристрасних поцілунків.
 • До частування. Іноді свербіння в губах може говорити про те, що незабаром будуть надані якісь смачні гостинці, або хтось захоче почастувати смачними десертами або запросити на каву з солодощами.
 • До покарань. Як би все не виглядало радісно, ​​то свербіти губи у жінки можуть через те, що вона не контролює свою мову і незабаром отримає за це «по губах». Тому потрібно уважно контролювати свою промову, щоб говорити культурно і правильно.

Якщо губи сверблять у дівчат і незаміжніх дам, то тут є окреме трактування прикмети, до якої варто поставитися відповідним чином:

 • Якщо з самого початку стали дуже сильно свербіти відразу обидві губи, то це говорить про те, що скоро доведеться познайомитися з якоюсь приємною людиною, яка цілком може стати новим шанувальником. Цікаво те, що таку подію не вдасться відкласти або перенести, а ось спогади про неї будуть збережені на багато років.
 • Якщо свербить переважно в правому куточку губ, то тоді варто очікувати приємної новини, яка може повністю змінити поточне положення.
 • Лівий куточок губ може свербіти через те, що скоро з’явиться якась погана звістка, що несе собою мороку і нерозуміння.
 • Губа свербить посередині. Тоді це говорить про можливу смуток або розчарування, яке приведе до самотності.
 • А ось свербіж у нижній частині губи говорить про те, що скоро можна буде зустрітися з родичами, де хтось поцілує даму в щоку.

До чого сверблять губи у чоловіків

Якщо розглядати ситуації, коли губи сверблять у чоловіка, то в такому випадку варто звернути увагу на те, де саме виникає сверблячка і в який час. Є безліч трактувань такого непередбачуваного бажання почухати губи:

 • Якщо свербіж у губах з’явився з самого ранку, то це говорить про можливість отримати смачні і приємні ласощі. Цілком можливо, що буде цікаве запрошення на каву або смачний десерт.
 • У обідній час сверблячка в губах може говорити про те, що незабаром потрібно буде поговорити з близькою людиною. Причому це може бути не тільки любовна обраниця, а й жінки старшого віку, наприклад, старша сестра, мама, тітка чи бабуся.
 • Коли починають свербіти губи ближче до другої половини дня, а саме до вечора, то тоді варто тримати язик за зубами, щоб не посваритися і не спровокувати близьких людей на скандали та тривале з’ясування стосунків.

Молоді хлопці можуть не чекати чогось особливого в тому випадку, якщо почали свербіти губи, оскільки тут є тільки одне тлумачення: скоро прийдуть у гості старі добрі друзі. Найчастіше, це товариші, які довгий час бажають зустрітися і згадати, як кажуть, колишні часи.

До чого сверблять губи у молодят

До чого чешеться губи

Ще з давнього часу прикмети, стосовно молодят розглядалися особливим чином, так як правильне їх тлумачення – це можливість підказати їм, як правильно бути, щоб зберегти і зміцнити шлюб, проживши разом не один десяток років.

Виділяються наступні основні тлумачення того, чому з’являється свербіж в губах у молодят:

 • Якщо з самого ранку після пробудження у нареченої починається свербіж в губах, то це говорить про те, що вона вступає в міцний і вдалий шлюб, а ось медовий місяць зможе розтягнутися на все життя.
 • Коли разом з губами починає свербіти і кінчик носа, то, швидше за все, прикмета говорить про невдалий шлюб, де чоловік буде алкоголіком, а жінці доведеться щодня боротися за його холодний і тверезий розум.
 • Сверблячка в губах і підборідді говорить про те, що закоханій парі навряд чи вийде надовго зберегти свої відносини, тому незабаром їм доведеться розлучитися. Нетривалість шлюбу – основна небезпека при виникненні такого свербіння.
 • Якщо свербіж в більшості локалізувався в області губ, шиї і грудей, то це говорить про свідомо правильний вибор супутника, який зможе зробити життя радісним і веселим, де буде маса цікавих подій.

Кожне тлумачення має право на існування, але не варто на них особливо сильно концентрувати свою увагу, оскільки тільки особисте самонавіювання і старання людини можуть, як зберегти, так і розвалити відносини.

До чого сверблять губи за часом доби

Дуже часто трапляється так, що сверблячка виникає не на одній, а відразу на обох губах, тому потрібне особливе уважне тлумачення прикмети.

Найчастіше на тлумачення прикмети впливають поточні обставини, тому поставитися до розгляду ситуації варто особливим чином.

Сверблячка в губах в ранковий час доби говорить про те, що можна отримати якийсь солодкий і дуже приємний сюрприз, як правило, розраховувати на таке частування можуть жінки, які за своєю природою в більшості випадків вважаються ласуном.

Дивні та дуже неприємні відчуття сверблячки в губах після обіду говорять про те, що ввечері варто налаштовуватися на серйозну бесіду, яка вимагає до себе уважного ставлення. Цікаво те, що в більшості випадків тут йдеться про те, що розмова стосуватиметься інтимних тем.

Якщо губи сверблять протягом усього дня, то потрібно уважно і ретельно налаштуватися на серйозну розмову, який буде нести доленосний характер, тому не варто зловживати основними правилами зважування всіх «за» і «проти».

Сверблячка в нічний час доби говорить про майбутній складний день, де доведеться серйозно говорити зі своїм обранцем, вирішуючи якісь важливі проблеми та питання. І ось якщо спочатку налаштуватися на спілкування негативно, то результат подібної розмови може бути вкрай неприємним і проблемним.

До чого сверблять губи по днях тижня

Важливу роль в тлумаченні прикмети грає і те, в який саме день тижня виникає свербіж в губах, тому варто уважно поставитися до проблеми, що з’явилася в конкретний день тижня.

До чого чухається губи

Понеділок

Якщо відчуття сверблячки в губах з’явилися в понеділок, то в такому разі варто налаштовуватися на отримання приємного сюрпризу від знайомих чи колег по роботі. Як правило, це може бути якась смачна і апетитна страва, або ж багато солодощів.

Вівторок

Варто очікувати спілкування зі своїм керівництвом на предмет вирішення серйозного питання, яке буде нести доленосний характер. Але якщо спочатку налаштуватися на нього позитивним чином, то завершиться спілкування в позитивному ключі і буде корисним для обох сторін. Як правило, таке спілкування несе в собі можливість піднятися по кар’єрних сходах.

Середа

Якщо губи сверблять у середу, то це може обіцяти проблемне та скандальне спілкування зі своїми друзями. І все це через те, що людина не може тримати свою мову за зубами.

Четвер

Якщо у дівчини виникає свербіж у губах у четвер, то це говорить про швидку можливість зустрітися зі своєю приємною подругою, з якою довгий час не бачилися.

П’ятниця

Розбіжності з власним обранцем – це головне, що обіцяє прикмета цього дня тижня. Але ось неприємна розмова не повинна стати причиною появи серйозної сварки в подальшому, тому поставитися до питання розв’язання скандалу.

Субота

Очікується зустріч з приємним кавалером або дамою, в залежності від того, у кого сверблять губи. Гарантується отримання новини про хорошу подію, наприклад, відпочинок або швидку подорож.

Неділя

Якщо губи сверблять протягом половини дня, то потрібно бути готовим до серйозної бесіди, до якої обов’язково потрібно підготуватися, щоб не зіткнутися зі скандалами і сварками в подальшому.

Правильне тлумачення будь-якої прикмети – це можливість отримати цінні поради для подальшого їх застосування на практиці, і тому важливо уважно зіставляти особливості тлумачення. А також не зайвим буде проконсультуватися з фахівцями або досвідченими особистостями в області тлумачення знаків власного тіла.

Езотерика
Додати коментар