До чого свербить праве око

Будь-яка подія у житті відбувається не випадково. Так склалося, що люди схильні вірити різним прикметам. У підсвідомості, кожному хочеться дізнатися про трактування тієї чи іншої прикмети. Наприклад, якщо дорогу вам перебігла чорна кішка — це неприємності. А до чого ж готуватися, коли свербить праве око? Дотримуючись народних прикмет, при трактуванні необхідно враховувати безліч нюансів.

До чого свербить праве око у жінок

Для прекрасної статі, прикмета може передвіщати як радісні, так і сумні події. Якщо око свербить з ранку – це якесь попередження про неприємності, або, навпаки, про хороші події. Якщо, у дівчини праве око засвербів до вечора, то тим самим ангел-хранитель висловлює схвалення вчинкам і діям, які відбулися за весь день.

Для незаміжньої дівчини – це символ кохання її обранця.

Для заміжньої дами свербіж правого ока – це шлях до відмінного здоров’я і фінансова стабільність.

Якщо у вагітної жінки засвербів праве око – це до швидких пологів.

До чого свербить праве око у чоловіка

До чого свербить праве око

У чоловіків, прикмета сигналізує про радісні події, благополучний результат справи в будь-якій непростій ситуації, перемога над противником. Сверблячка є провісником яскравої події або незабутніх вражень.

Якщо хлопець ще не одружений, то прикмета сигналізує про грошовий прибуток.

Для одруженого чоловіка – справи підуть у «гору».

Для літньої людини – символ не настової погоди або погіршення загального стану.

До чого свербить праве око по днях тижня

  • Понеділок. Сверблячка на початку трудового тижня, віщує те, що незабаром відбудеться примирення з тими людьми, з якими перебуваєте у сварці. Це символ мирної взаємодії та відновлення відносин. Відбудуться радісні події. У всіх починаннях супроводжуватиме успіх і успіх.
  • Вівторок. Прикмета як провісник серйозного конфлікту. Запобігти неприємним наслідкам можливо, якщо відкласти всі важливі справи і не відвідувати сумнівних заходів, не вести бесіди з людьми, які вам неприємні.
  • Середа. Повір’я обіцяє тривалу поїздку з позитивним результатом. Це може бути подорож або подорож в інше місто або навіть в іншу країну з метою подорожі або відрядження. Відрядження може закінчитися вчиненням вигідної угоди. Крім того, прикмета віщує про приїзд здалеку родичів, колег чи друзів. Разом із ними у ваш будинок прийде радість.
  • Четвер. Сприятливий день для цієї прикмети. Значення – радість та веселість, позитивні емоції, сміх. Гарний настрій може викликати будь-яку подію: похід до театру чи кіно, зустріч із колегами чи з друзями, читання книг, перегляд телевізора. Намагайтеся не проігнорувати ці знаки, будьте уважні.
  • П’ятниця. День сповнений несподіваних сюрпризів, швидких знахідок. Велика можливість знайти втрачені гроші, речі або прикраси. У п’ятницю звертайте увагу на будь-які дрібниці, які вас оточують.
  • Субота. Прикмета говорить про те, що має бути вдале романтичне побачення для осіб, які ще не знайшли свою другу половину. Для людей, які вже пов’язані узами шлюбу сверблячка правого ока в шостий день тижня – це знак сприятливих стосунків, можна зайняти вечір переглядом сімейної романтичної комедії або запросити свою другу половину на романтичну вечерю у гарному ресторані чи затишному кафе. А можна влаштувати домашні посиденьки, замовити смачну піцу або іншу їжу.
  • Неділя. Свербить око в неділю, це чудова новина для незаміжніх дівчат, йдеться про весілля. Незабаром відбудеться зустріч з другою половинкою, яка закінчиться сприятливим результатом – спільним проживанням чи укладанням офіційного шлюбу. Для людей, які перебувають у шлюбі — це оновлення почуттів. Можливо, має бути ділова зустріч з позитивним результатом тим, хто веде свій бізнес.

Радісні події чекають на тих, у кого сверблячка відбувається в дні тижня, в назві яких присутня літера «Р». В інші дні, можливо, спіткає прикрість, невдачі у справах, неприємності і сльози.

До чого свербить праве око за часом доби

До чого чешеться праве око

При тлумаченні прикмети, дуже важливо враховувати, в який саме час доби засвербіло праве око.

Виявлення бажання почухати очей на світанку – вирішення проблем, досягнення поставлених цілей, втілення бажань у реальність.

Нові цікаві події чекатимуть на тих, у кого сверблячка правого ока почалася в першій половині дня. Виявивши хоробрість і сміливість, можна досягти здійснення бажаного.

Якщо праве око свербить до сходу сонця – це ознака вирішення хвилюючих питань, успіх буде супроводжувати досить тривалий час. Прекрасний час для здійснення добрих справ та здійснення задуманих планів.

Увечері – знак щастя та світлого майбутнього. Чорна смуга життя обійде стороною.

У нічний час чухання правого ока пов’язане з похвалою і схваленням ваших вчинків і дій.

До чого свербить праве око за типом темпераменту

Холерик і меланхолік напевно настрояться на найгірший результат подій. Вони будуть міркувати про негативний збіг обставин.

Сангвінік буде налаштований тільки на позитив і позитивний результат, заздалегідь запобігатиме небажаним наслідкам, буде уважним до дрібниць.

Флегматик націлений на 2 варіанти подій і стійко зможе сприйняти будь-який із них. Їх витримці варто тільки позаздрити!

До чого свербить праве око з точки зору езотерики

Фахівці в галузі езотерики вважають, що людина сама повинна інтерпретувати до чого в неї свербить праве око. Адже це є сигналом згори. Краще прислухатися до своєї інтуїції, яка підкаже правильну відповідь і дозволить тверезо та правильно оцінити цю ситуацію. Можна створювати свої власні прикмети завжди з позитивним результатом, адже так жити стає простіше.

Стародавні повір’я, до чого свербить праве око

На думку Арістотеля, праве око могло свербіти тільки у чоловіків, які добре і шанобливо ставилися до своїх дружин.

У Стародавній Елладі (Греція) було прийнято вважати, що свербіж правого ока безпосередньо пов’язаний з поганими матерями і посередніми господинями. Але, якщо свербіж був у чоловіка, значить він зразковий і хороший сім’янин.

до чого чухається  праве око

У християнстві, Ангел знаходиться у людини за правим плечем, а Демон – за лівим. Тому, все, що пов’язано з правою стороною несе в собі позитивний посил, а з лівою – негатив.

Філософи сходу стверджували, що свербіж в правому оці – це знак до сновидіння, яке стане дійсністю.

У стародавніх слов’ян права сторона уособлювала чоловіче начало. І всі дії, що проводяться органами з правого боку, у тому числі й очей, підтверджували правильність намірів та думок.

На Заході прийнято вважати свербіж правого ока як символ грошового знака та просування кар’єрними сходами.

У сучасному світі, має місце припущення, що праве око свербить у нерішучих людей, які сором’язливі або відчувають себе ніяково в якійсь незнайомій ситуації.

Інші трактування прикмети

Сверблячка в правому оці одночасно може віщувати про удачі у справах, починаннях і попереджати про укладання невдалих угод.

Якщо око свербить з правого боку в куточку біля носа – це до радісної зустрічі з друзями та зверніть увагу на незакінчені справи, їх необхідно наново переглянути.

Якщо під час конфліктної ситуації засвербіло праве око, зведіть ситуацію на «нуль», інакше все може закінчитися жахливими наслідками.

Якщо смикається праве око, чекайте хороших і радісних новин. Відмінний знак для тих, хто має фінансові труднощі. Вважається, що незабаром матеріальне становище поліпшиться. Можливо, вам повернуть давні борги чи очікування на вдалу торгівлю. Для повного розшифровки до чого це може призвести, слід звернутися до детального трактування днями тижнями. Цікаво, що турки були впевнені в тому, що сіпання правого ока несе в собі погані новини. А греки вірили, що це знак сліз щастя.

Права повіка свербить до радісних подій, до зустрічі з коханими людьми.

Усунення прикмети

Якщо при чуханні правого ока ви зазирнули в трактування по днях тижня або часу і побачили, що прикмета несе в собі невдалий посил, можна зробити певний ритуал. Якщо ви християнин, то перехреститеся 3 рази і промовте будь-яку молитву, яку знаєте.

Краще, якщо в цей день Ви відвідаєте храм і поставте свічки.

Ще один метод, який допоможе усунути прикмету є вчинення певного обряду. Для цього необхідно піти у ванну, включити дуже холодну воду і подивитися на своє відображення. Зробити відлік до 10. Далі, слід змочити руки холодною водою і потерти кінчиками пальців праве око у напрямку до носа. Таку процедуру потрібно проводити до моменту припинення сверблячки. Після, розтерти рідину, що залишилася на обличчі, просушити шкіру, не використовуючи рушники або серветки.

Одним з дієвих способів є ще один ритуал. Суть його полягає в тому, що потрібно наслинявити палець і змастити праву повіку, супроводжуючи дію словами: «Ідіть від мене напасти і погані звістки».

Після таких способів, можна забути про переслідування невдач і бід.

Пам’ятайте, що будь-яка прикмета – це народне марновірство, не слід на них зациклюватися і ставитися серйозно до їх трактуванні. Вірте тільки в хороші і добрі прикмети, які оберігають вас. Впевненого в собі людини всі неприємності обходять стороною. Більшість прикмет, пов’язаних з чесанням правого ока, несуть в собі благополуччя, удачу і щастя, тому можна з легкістю повірити в них. У силах кожного, знаходиться в хорошому настрої, позитивно мислити і вплинути на благополучний результат справ і подій!

Езотерика
Додати коментар