Червона нитка на зап’ясті — як правильно носити і що означає

червона нитка на руці

Червона нитка на зап’ясті – засіб захисту від вроків, знову стає моднішим атрибутом світських людей. Відомі артисти, громадські діячі, учасники шоу виходять в ефір з цим амулетом.

Безперечно, червона нитка на зап’ясті стрімко набирає оберти популярності. Ймовірно, в народі на ментальному рівні нині збереглася пам’ять давніх обрядів і ритуалів. А в них була присутня червона нитка на зап’ясті. Пізніше вони були забуті і викорінені з суспільної і побутової середовища.

Захист з перших днів народження – червона нитка на зап’ясті немовляти

У недалекому минулому, матусі, приносили маляток з пологового будинку (а частіше бабусі новонароджених) відразу ставили захист. Запнута ними червона нитка на зап’ясті малюка служила оберегом. У цей період різні родичі і сусіди приходили в будинок знайомитися з новим членом сім’ї. А червона нитка на зап’ясті оберігала. Перешкоджала прилипання будь-якого негативу. З часом ця традиція загубилася.

Нагадаємо! Патронажні лікарі. Комсомольські активісти. Атеїстичне оточення всіляко висміювали і засуджували тих молодих батьків, у дітей яких була червона нитка на зап’ясті. Називали такий захист «бабським невіглаством». Пережитком.

Але сьогодні червона нитка на зап’ясті, знову користується прихильністю суспільства.

Червона нитка на зап’ясті – потужний біблійний оберіг

У книзі про народження Ізраїлю описано, як первістку Рахіль була пов’язана червона нитка на зап’ясті. Вона служить знаком приналежності до особливим людям – головним у житті. Захищає він впливу сильної заздрості і псування, спрямованої на людину. Притупляють гріховні наміри і почуття.

Пройшли тисячоліття. А традиція залишилася жити. Ниточками з вовни червоного кольору символічно обв’язаний надгробок, де похована мати всіх ізраїльтян — Рахіль. Тому до неї на могилу приїжджають паломники зі всього світу, щоб освятити обереги. Пройшла через спеціальний ритуал освітлення – червона нитка на зап’ясті набуває особливий магічний потенціал. Дарує сильний захист. Справжня червона нитка на зап’ясті повинна бути благословенною. Над нею священики читають древні молитви. Вона стає священною. Обдаровує свого власника спокоєм і силою долати перешкоди на шляху до успіху. Практичне значення оберегу перевірено часом. Тому ізраїльська червона нитка на зап’ясті користується широким попитом. Її замовляють по всьому світу.

Як звичайну ниточку червоного кольору наділити магічною силою?Червона нитка на руці

Не у всіх є можливість скористатися ниточкою, освяченої у гробу Рахілі. Оберіг можна зробити самостійно з червоної вовняної пряжі, взятої з нового клубочка. Розпущена з вже в’язаних виробів нитка не годиться. При нав’язуванні оберега на руку слід дотримуватись правил:

 1. Червона нитка на зап’ясті повинна бути пов’язана жінкою (можна старшим чоловіком).
 2. Ритуал підв’язування потрібно зробити урочистим, виконувати його зі священним трепетом.
 3. В процесі завязування вузликів читається спеціальна молитва благословення.

Молитовну промову можна вимовляти будь-якою мовою.

На яку руку пов’язувати?

Кожна рука в тілі людини має свої функції. Наприклад. Лівою рукою нас з дитинства привчають брати. Правою – віддавати, виконувати широкий ряд функцій.

Для того щоб оберіг захистив від транслюючогося в ефірі негативу – його пов’язують на ліву руку. Ниточка, як межа доступу, перешкоджає просуванню негативної енергії по каналах до серця. Зупиняє злу енергію, не дозволяючи надавати руйнівний вплив на Долю.

Для того щоб надати людині більше сили, успішності, заповітну ниточку пов’язують на праву руку. Вона зупинить відтік енергетики. Допоможе наповнити життя щастям і достатком. Підняти рівень добробуту. Рекомендовано незаміжнім жінкам для того, щоб вона сподобалася гідному нареченому.

Сім заповітних вузликів з молитовним заклинанням

При зав’язуванні нитки бабуся, мама, сестра чи дружина (батько або чоловік) читає молитву благословення. Кожен вузлик має свій магічний потенціал. Тому ритуал проводиться неспішно. Осмислено проговорюються склади і слова, складові 7 рядків молитви. Остання восьма сходинка вимовляється, коли оберіг вже зав’язаний.

Молитовне заклинання:

 1. Отче Всемогутній. Володар Землі і Небес!
 2. Благословенний Ти і Твоє Царство!
 3. Будь милостивий до нас, прийшли до Тебе за допомогою.
 4. Бо тільки в Тобі є зцілення, сила і міць.
 5. Тільки Ти є Любов та Істина.
 6. І немає ні в кого, крім Тебе вибачення і захисту.
 7. Обереги, прошу Тебе, сина (чоловіка, брата) мого (ІМ’Я). Захищай її від усіх ворогів і нещасть.
 8. Тільки Ти, Господь всього сущого, маєш силу і владу дарувати нам мир і благоденство.

Отримана в якості оберега, червона нитка на зап’ясті символізує захищеності. Вселяє надію і впевненість. Нагадує, що людина не самотній. Його люблять. Бережуть. Дбають. Як на Землі, так і на Небесах.

Езотерика
Додати коментар