Сонник освітлювальні прилади наснилися. До чого сниться освітлення у сні бачити.

До чого освітлювальні прилади сняться – езотеричний сонник

Освітлювальні прилади, такі, як софіти, прожектори, всілякі лампи і т. д., є в сновидіннях передвістям нових ідей, яскравих думок, спалахів свідомості. Велика ймовірність того, що ви придумаєте щось нове, зробите відкриття.

Але якщо у вашому сновидінні освітлення було надто багато, так, що різало очі, це може означати, що поряд з потрібними, корисними і раціональними задумами в вашу голову будуть приходити ідеї, що межують з маренням.

Розбиті, зламані, непрацюючі освітлювальні прилади з’являються в сновидінні як свідчення того, що сновидець ховає в собі сміливі ідеї, грандіозні задуми, які могли б працювати йому та іншим людям на благо. А причиною тому стає банальна невіра в свої сили.

Освітлення до чого сниться, сонник Нострадамуса

Якщо вам приснилося дивне, таємниче освітлення – чекайте невдач і сумних подій.

Дивитися в сновидінні на освітлене нічне небо з величезним місяцем і зірками неприродно великої величини – до великого нещастя, яке торкнеться багатьох.

Якщо землю висвітлює красне сонце – значення сну посилюється.

Обриси дитячих фігур, що з’являються на тлі освітленого неба – передвістя великої несправедливості з боку сновидця, яка стане можливою в результаті сильного неконтрольованого почуття.

Дуже яскраве освітлення сниться напередодні радісної події, за яким ви не розглянете, що насувається на вас небезпеку.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар