Сонник коса наснилася. До чого сниться косу уві сні заплітати, бачити.

У реальному житті довга і густа коса завжди була символом жіночої краси, чарівності і доброго здоров’я. Передвісником чого є коса в сновидіннях, спробуємо розібратися за допомогою популярних сонників, які мають підказки практично на всі випадки життя.

Єврейський сонник

В інтерпретації цього сонника коса в сновидінні віщує для жінок життєві зміни і плітки оточуючих. Для чоловіка подібне бачення може означати непослідовність в його діях, високу підозрілість і схильність все ставити під сумнів. Можливо, прийшла пора переглянути своє ставлення до життя.

Сонник XXI століття

Дане джерело дає своє тлумачення, до чого сниться чорна коса. Подібне бачення для жінок віщує швидку фінансову прибуток і вигоду, а розпущена коса може означати далеку дорогу. Відрізати заплетене волосся уві сні-до розставання з коханою людиною. Для чоловіків коса в сновидінні означає, що для нього велика можливість бути обдуреним жінкою.

Сонник від А до Я

В даному джерелі дається пояснення, до чого сниться довга коса. Подібне бачення означає тривалий успіх на любовному фронті. Короткі косички, навпаки, віщують лише Короткострокові відносини і тривалі розставання. Заплітати волосся дітям, означає хорошу економію коштів, якщо підете добрій раді. Розпущені коси сигналізують про фінансові проблеми, що насуваються.

Зоряний сонник

Для молодих незаміжніх дівчат коса в сновидінні віщує пристрасні романтичні відносини з цікавим хлопцем. Ваша захопленість буде взаємною і, можливо, виллється в щось більше, ніж звичайний флірт.

Езотеричний сонник

Поява жіночої коси в нічних сновидіннях символізує далеку дорогу, який буде досить прямим і безперешкодним. Заплітати волосся для незаміжніх дівчат означає швидке весілля, а для сімейних, навпаки, можливий швидкий розлучення. Якщо попередньо волосся довго розчісували, значить, всі ці події відбудуться всупереч вашому бажанню.

Езотерика
Додати коментар