Сонник авіакатастрофа, літак приснився. До чого сниться літак у сні бачити.

Авіакатастрофа, літак до чого сниться по соннику Цвєткова

Летить літак сниться як символ безстрашності, швидких змін, виконання бажань, але в деяких випадках – повного краху задуманого.

Літати уві сні на літаку – до швидких змін.

Запізнення на літак говорить про страх життєвих змін з боку сплячої людини.

Керувати літаком у сні – до обставин, в яких сплячий отримає право розпоряджатися долею інших людей.

Бачити падіння літака – до чужого втручання, яке порушить вашу розмірене життя.

Злітаючий літак сниться в знак задумів і планів, які не відрізняються особливою надійністю.

Якщо літак не може злетіти – значення сну посилюється.

Поспішати на літак, поспішати, збираючи речі – свідоцтво сумнівного і небезпечного підприємства, а також поганої підготовки до наміченої справи.

Реактивний літак символізує уві сні відрив від реальності, ризик зазнати через це невдачу.

Бачити уві сні, як сідає літак, приземлення – до закінчення хвилювань з якогось питання.

Чекати посадку на літак – до невизначеності в планах і справах.

Сниться розбився літак на землі, його уламки – до краху надій.

До чого авіакатастрофа, літак сниться, сонник Фрейда

Якщо вам сниться політ на літаку, ви дивно ставитеся до цього життя. Вона летить, як цей літак, а ви чомусь вважаєте, що це якась генеральна репетиція, чернетка, що все можна згодом переграти, переписати наново. Подумайте про це, коли у вас буде час наодинці з собою.

Побачений у сні слід від літака в небі – тривожний знак втрати чогось або когось дорогого для вас, але не з вашої вини. Велика ймовірність того, що наяву ваша кохана людина захоче розважитися на стороні.

Авіакатастрофа до чого сниться, сонник Лоффа

Значення польоту на літаку уві сні неоднозначно, як неоднозначно саме ставлення людини до таких польотів. Хтось сідає в літак впевнено і без хвилювання, а для когось це – справжнє випробування. Для тих, у кого сама думка про перельоті викликає паніку, сон, в якому він сідає в літак, символізує спробу побороти свою фобію, ірраціональні страхи.

Цілком ясне тлумачення являє собою сновидіння, в якому ви керуєте літаком, воно говорить про вашу здатність і бажання тримати контроль над ситуацією і своїм життям в цілому.

Бачити падаючий літак, аварії з землі – сон, який вказує на складні й суперечливі почуття сплячої людини по відношенню до власних можливостей. З одного боку, він абсолютно впевнений в своїх високих творчих здібностях, з іншого, він завжди пасує, коли справа доходить до їх реалізації. Бачачи, як роботу виконує інший, він розуміє, що зробить це краще, але зважитися на те, щоб заявити про це, у нього не вистачає духу. Якщо падіння літака сниться вже не перший раз, ви часто стаєте уві сні свідком авіакатастрофи, що сталася на ваших очах – проаналізуйте ситуацію і подумайте, як її змінити.

Приснилася авіакатастрофа на морі слід розглядати в сні з тієї точки зору, що, коли літак падає в воду, видимість цієї аварії залишає нам хоча б невеликий шанс на виживання. Отже, навіть у найбільш, здавалося б, безнадійної ситуації сплячий намагається знайти для себе шанс, лазівку, бореться до кінця. Особливо це відноситься до випадку, коли сновидець сам перебуває на борту повітряного судна, що зазнало катастрофи. Дуже важливо при цьому згадати, що відбувалося навколо, як вели себе інші пасажири, якщо вони в літаки були, спостерігалась загальна паніка, бачив сплячий пілота, був знайомий з кимось із попутників? Важливо і стан самого сплячого: чим менший жах він при цьому відчував, тим успішніше він подолає в житті можливу кризу.

До чого сниться авіакатастрофа, літак – езотеричний сонник

Летять у небі літаки сняться до термінових, невідкладних справах.

Приснилося, що летите на літаку – з’явиться необхідність кудись терміново поїхати наяву.

Великий літак прямо над головою – свідчення того, що вам вдасться щасливо уникнути небезпечної ситуації.

Приснилося падіння літака – надії не виправдаються.

Сниться, що літак впав і вибухнув – крім краху надій, очікують і матеріальні втрати.

Якщо те, що впав літак, приснилося зарученій дівчині – очікуване весілля засмутиться.

Якщо дівчині, ще не має нареченого, приснилося, що летить в літаку – наяву вона квапить події, і це відлякує її потенційних кавалерів, особливо, якщо це був червоний літак (червоний салон літака).

Летіти в літаку для ділової людини – відмінний сон, що обіцяє вдале укладення угод.

Однак робити дуже тривалий переліт на літаку – попередження про напружену та виснажливу роботу, на яку ви віддасте багато сил.

Розбитися в літаку уві сні – похмурі перспективи на найближче майбутнє.

Керувати літаком для чоловіка – до влади.

Якщо в сновидінні літак водила жінка – вона візьме на себе відповідальність у справі, в якому мало чого розуміє.

Сидіти в літаку, що стоїть на землі і дивитися в ілюмінатор – до прояву байдужості по відношенню до близьких, ігнорування їхніх проблем. Слід знати, що вони в певних обставинах відплатять вам тим же.

Збиратися летіти на літаку в сновидінні, але передумати і поїхати іншим видом транспорту – до розумного вирішення. Однак можливо, ви часто надмірно перестраховуєтесь в реальному житті.

Якщо у вашому сновидінні літак зробив вимушену посадку – наяву втратите значну суму грошей, неправильно розпорядившись якимись грошовими активами.

Авіакатастрофа, літак до чого сниться, сонник Менегетті

Катастрофа літака, аварія, побачена в сні, вказує на присутність латентної схильності до суїциду. При невдалому збігу обставин велика ступінь ймовірності, що ці нахили будуть реалізовані. Крім цього, якщо сниться падаючий літак, це може стати попередженням про те, що сплячий здійснить вбивство, за яке понесуть відповідальність невинні люди.

Якщо людина бачить уві сні, що в падаючому літаку знаходиться він сам, і смерть його неминуча, це говорить про його підсвідомому бажанні загибелі без власної участі, з допомогою третьої особи.

До чого авіакатастрофи, сняться літаки, сонник Лонго

Літак у небі сниться до найсміливіших мрій.

Бачити літак в небі у вигляді маленької точки – до мрій нездійсненних.

Якщо дівчині сниться білий літак, сліпуче блискучий на сонці – їй зроблять пропозицію.

Бачити зліт літака з боку – символ високих ідеалів сновидця, його прагнень до високих духовних цілей.

Самому злітати на літаку у сні – до вдалого старту справи.

Злетіти на літаку і впасти – до провалу хорошої, багатообіцяючої справи.

Бачити в сні, як розбиваються літаки – найчастіше негативно, до провалу.

Однак у деяких випадках аварії літака без жертв сниться в знак звільнення від якогось нового витка розвитку.

Якщо літак розбився про гору, що попалася на шляху, то сновидець явно не врахував деяких обставин у важливій справі, упустив деталі.

Самому розбитися на літаку – до нового етапу в житті.

Якщо сниться впав літак, його зруйнований остов на землі – прийдете до сумного підсумку після тривалої гонки за результатом.

Якщо розбитий літак сниться із загиблими – присутні при цьому жертви означають близьких людей, які при цьому постраждають.

Випасти з літака на льоту – до звільнення з роботи.

Літак, падаючи у воду, сниться в знак того, що вам слід забути всі свої минулі невдачі, оскільки вони програмують вас на неуспіх у майбутньому.

Летіти на літаку над морем – вказівка на те, що необхідно завершити розпочате до кінця, інших варіантів даному випадку у вас немає.

Сниться палаючий літак, пожежа – ви навряд чи встигнете зробити щось термінове, можливо, краще за це не братися зовсім.

Якщо літак горить в повітрі – у вашому житті є справа, що вимагає негайної активізації всіх життєвих сил. Все інше повинно просто відкинуто поки в сторону.

Приснилося, що спізнюєтеся на літак – ви забули наяву про щось важливе.

Для молодої дівчини такий сон має інше значення. Не встигати на літак, спізнюватися – нагадування про те, що час іде, а особисте життя не влаштоване. Ймовірно, є щось в особистій поведінці або світогляді, що перешкоджає цьому.

Якщо сплячий чоловік не встиг на літак, він відлетів без вас – можливо, ви ще подякуйте богу, що ви не опинилися там, куди прагнули потрапити.

Сідати в літак уві сні, проходити в салон і шукати своє місце – до пошуків вірного шляху і свого місця в житті.

Бачити, як літак приземлився – до закінчення хвилюючого періоду.

До чого сняться авіакатастрофи, літаки – сучасний сонник

Сниться, що летиш на літаку – справи будуть йти швидко, події швидко змінювати один одного.

Сон, в якому вам довелося літати на літаку в якості пілота, сниться до великої відповідальності за близьких і просто оточуючих людей.

Бачити з землі як злітає літак – до непоганої ідеї.

Якщо сплячий злітав на літаку, але той не зміг набрати висоту – наяву він візьметься за справу, яку йому не по плечу.

Сниться багато літаків у небі – існує небезпека збройних дій.

Падати в літаку – до участі в проекті або затії, в якій від вас не буде залежати нічого. Якщо ідея провалиться, ви в цьому винні не будете, але і допомогти течією справ нічим не зможете.

Якщо уві сні ви потрапили в авіакатастрофу і змогли вижити, це говорить про величезний запас життєвих сил, ваш невикористаний потенціал дозволяє вам брати на себе довгострокові зобов’язання з гарантією їх якісного виконання.

Аварія на вертольоті сниться до можливої прикрої невдачі у справі, яке здавалося простим і очевидним. Зайва впевненість, що у вас в черговий раз вийде те, що вже виходило багато раз, на цей раз може підвести. Побачивши такий сон, проаналізуйте свої поточні завдання і краще зайвий раз підстрахуйтеся в деталях.

Якщо ви бачите, що авіакатастрофу на ваших очах уві сні терпить лайнер, на якому ви мали летіти – це дуже хороший знак, ви й наяву зможете уникнути катастрофічною для вас ситуації. Ще краще, якщо уві сні ви не сіли у цей літак з власних міркувань, із-за страху або недобрих передчуттів, а не тому, що запізнилися або щось переплутали.

Сновидіння, в якому хтось із близьких сів у літак, який зазнав аварії (наприклад, один розбився на літаку), означає, що ця людина наяву звернеться до вас з проханням, а ви не зможете її виконати.

Приснилося, що літак впав у воду – будете намагатися врятувати провальну затію.

Збиратися в дорогу і спізнитися на літак – такий сюжет сниться як знак вашої непунктуальності у справах.

Збиратися на літак і передумати летіти – до зайвої обережності.

Запізнитися на літак в пункт призначення – вказівка на те, що ви часто вдаєтеся зіпсувати навіть абсолютно надійний захід.

Жорстка посадка літака означає в сні не зовсім очікуваний фінал якогось справи. Проте все закінчиться благополучно.

Бачити трап літака, розумітися по ньому – старт нових відносин.

Салон літака сниться як відображення умов вашої майбутньої роботи. Зверніть увагу, наскільки він був комфортабельний, надійний і зручний.

Якщо у вашому сновидінні літак врізався в будинок, це дуже небезпечний знак. Якщо ви неправильно поведете свої справи, то можете позбутися наявної у вас нерухомості.

Військовий літак сниться до конфлікту.

Аварійна посадка літака – до непередбаченого повороту справ. На щастя, ви встигнете вчасно прийняти наяву необхідні заходи.

Приснився паперовий літак – ваші мрії нездійсненні.

Пускати літачки – таке сниться людині, яка живе одними ілюзіями.

Летіти на літаку з небіжчиком – небезпечний сон. Краще на якийсь час відмовитися від будь-яких поїздок.

Розклад літаків сниться в знак того, що гряде щось нове і цікаве.

Езотерика
Додати коментар