Сонник драма наснилася. До чого сниться драму у сні бачити.

До чого драма або драматург сниться – езотеричний сонник

Драма, яку ви бачите в сні на театральних підмостках або на екрані кінотеатру, обіцяє швидку зустріч наяву з родичами чи друзями, які повернуться з дальньої поїздки або по-простому завітають до вас у гості. Чим цікавіша була драма в театрі або кіно, тим більш захоплюючою буде їх розповідь про поїздку.

Якщо представлена вашій увазі в сні драма була вкрай нудною і абсолютно малоцікавою – можна очікувати тяжкого візиту, приходу неприємних гостей і нудне проведення часу з ними. Гості будуть з розряду тих, яких слід приймати з виглядом повного привітності.

Сон, в якому вам довелося бути драматургом, самому складати драму або режисерувати її, вказує на ваше нездорове бажання подобатися всім. Справити надзвичайне враження на всіх неможливо, тому пожалійте свої сили.

Однак той же сон на понеділок обіцяє удачу в грошах. Піймавши цей шанс, ви надовго забудете наяву про проблеми з ними.

Якщо уві сні ви грали роль у драматичній постановці – вам належить дуже сильно напружуватися, щоб комусь сподобатися. Мова, швидше за все, буде йти не про особисті стосунки, а про діловий інтерес.

До чого драми сняться – сучасний сонник

Поява драматурга у вашому сновидінні вказує на проблему відсутності однодумців наяву, з якою ви зіткнетеся дуже скоро.

Якщо такий сон сниться дівчині на виданні, можна готуватися до візиту сватів.

Якщо уві сні ви мали особисту зустріч із драматургом з відомим ім’ям, то наяву ви візьметеся за підприємство, справу, яку всі ваші потенційні партнери відкинутий, як малоперспективна. Дивно, але вони про це пошкодують, так як вигода перевершить очікування.

Бачити себе в сні невизнаним генієм-драматургом, пишучим дуже значний літературний твір або знімає геніальну кінострічку – такий сон передвіщає, що пропустіть чудовий, рідкісний шанс. Якщо в реальному житті ви ставитеся до людей творчих професій, очікує період нудного застою, одноманітності і повної відсутності натхнення.

Езотерика
Додати коментар