Василь: значення імені Василь. Доля і характеристика імені

Іменем Василь батьки називають хлопчиків у православних і католицьких родинах у Росії, Україні та Греції.

Ім’я Василь виникло в Греції як форма імені Басилейос, яке через кілька століть перетворилося в Василиос. З грецької ім’я Василь перекладається як «царський», «королівський» або «цар». Освіта цього імені сходить до часів воєн з Персією і означало «правитель», «цар Персії», «князь».

Ім’я Василь має безліч аналогів в інших християнських країнах: Басиио (Іспанія), Безіл (Англія), Паси(Фінляндія)… Існує кілька жіночих варіантів імені Василь: Василина, Василина та ін Всі вони переводяться як «цариця» або «царствена».

Характер володаря імені Василь

Дитина, яку батьки назвали ім’ям Василь, буде дуже спокійним і вміє чекати. Наприклад, він ніколи не буде зганяти іншої дитини з гойдалок, якщо сам вирішив покататися. І якщо Василь вирішив, що хоче погойдатися, то не піде кудись ще, адже гойдалки можуть знову зайняти. Василь ставиться до проблем з великою часткою стоїцизму, при цьому він далеко не завжди доводить справу до кінця. Частіше йому просто набридає битися головою об стіну.

Коли людина по імені Василь виростає, то стає дуже діяльним і комунікабельним. Незважаючи на чималий розум, він часто буває недовірливим. Василь справжній джентльмен. Завдяки цьому перед ним відкриваються багато дверей і вирішуються проблеми.

Людям, що носять ім’я Василь, властиві надзвичайна щирість і доброзичливість. Його важко змусити робити щось, що він не хоче, так що якщо Василь вам допомагає, то знайте, що це від душі. У нього міцні нерви, Василь майже ніколи не зривається на крик. З-за своєї врівноваженості чоловік легко знаходить спільну мову з оточуючими.

Василь не з тих, хто втручається в те, що відбувається навколо. Швидше він сприймає себе як стороннього спостерігача. Приголомшливе внутрішнє чуття допомагає Василю розуміти, який оборот прийме ситуація найближчим часом. Ця людина володіє сильним характером, який дозволяє чинити опір чужій дурості. З-за чого Василь часом лізе не в свою справу.

Василь має енергетичний зв’язок з природою. У нього є харизма, внутрішній стрижень, і він адекватно оцінює свої здібності. Василь — закінчений перфекціоніст, а його прагнення до мети іноді межує з впертість. Цей чоловік поганий сім’янин. У нього немає особливо дорогих людей, на чию життя він би хотів впливати. Все, що трапляється в повсякденному житті, Василь сприймає стійко і не скаржиться. До родичів дружини чоловік ставиться флегматично.

Життя Василя часто важка. Це людина, яка постійно займається самоосвітою, так що Василь стає цікавим співрозмовником. Він воліє думати сам, ніж сліпо приймати суспільну норму. У різних моментах чоловік може бути як об’єктивний, так і суб’єктивний, не певен, так і самовпевнений.

Незважаючи на розвинене внутрішнє чуття, Василь на нього не покладається. Він швидше проведе аналіз і прийме рішення, що буде діяти за натхненням. Це дозволяє Василю розвивати логічне мислення.

Василю властива щирість і віра в краще майбутнє. З-за цього він легко заводить друзів. Василь добродушний, тому інші люди цінують його суспільство. Цього чоловіка важко в чомусь переконати. Більш того, він негативно сприймає, коли на нього тиснуть. Однак Василь легко йде на компроміс, тим самим припиняючи конфлікт. Але якщо спір продовжиться, то чоловік завалить опонента об’єктивними аргументами.

Особисте життя, захоплення та професійна діяльність Василя

Василь дуже порядна і моральна людина. Друзям він буде робити добро тільки тому, що йому це подобається. З дамами Василь веде себе як справжній джентльмен. А коли вони йому вдячні, Василь відчуває справжнє задоволення.

Василь не вибірковий у плані жінок. Він більше цінує ту дівчину, яка зможе забезпечити домашній затишок, ніж непокірну красуню. Василь любить смачну їжу. Бере активну участь у вихованні дітей. Всупереч тому, що йому чужа патологічна прихильність, Василь рідко стає ініціатором розлучення, навіть якщо дружина виявиться далека від ідеалу.

Василь любить командні види спорту. Але він може цілком задовольнятися переглядами матчів замість того, щоб самому бігати по полю або льоду. Пріоритетом для Василя завжди стають дружні посиденьки.

Василь дуже педантично ставиться до вибору спеціальності. Найчастіше він стає інженером, винахідником або адміністратором. Але функції начальника заважає бажання Василя все завжди робити самостійно. Найгірше цій людині вдається керувати бізнесом. Чоловік воліє йти по протоптаній дорозі, ніж принести у світ щось нове і цікаве.

Взагалі про Василя не можна сказати, що в ньому є щось дуже погане або дуже світле. Швидше, його характер — золота середина. З-за цього Василь упевнений в собі, і для нього відкриті всі шляхи, будь то наука, інженерія або підприємництво. Єдине, що йому заважає відсутність честолюбства. Він ніколи нічого не буде активно добиватися. І йому буде комфортно жити на других ролях.

Езотерика
Додати коментар