Влада значення імені

Ім’я Влада колись було лише короткою розмовною формою від жіночого імені Владислава. Значення імені, має слов’янське коріння, приблизно таке: «що має славу», «прославлена», «володіє».

Існує чоловіче парне ім’я — Владислав. Форма Влада може вживатися в якості короткої форми імені Владислав. Так само звуть рідні та близькі жінок, наречених Владиленами. Володимирами, Владанами, Владленами. Дуже рідко, але до чоловікам по імені Володимир теж звертаються — Влада.

Для стислості ласкаво Владу можуть називати Ладою, Лодій, Вадей, Володій. Хоча Лада — це окреме самостійне жіноче ім’я.

Вплив імені на долю та характер

Батьки дівчинки, ім’я якої Влада, повинні пам’ятати, що майбутнє їхньої доньки залежить від того, що вони зуміють дати їй в дитинстві. Якщо крихітну Владочку зацікавити читанням, музикою, живописом, то вона виросте різносторонньою особистістю. Талановита Влада, вихована таким чином, зможе досягти успіху в будь-якій сфері.

Але якщо з молодих років вселяти Владочки лише поклоніння золотому Тельцю, показувати їй, яку владу і можливості відкривають у суспільстві перед людиною гроші, то вона виросте егоїсткою, спраглої лише влади і багатства. Така Влада перетвориться в самозакохану, пихату особу. Пам’ятайте про це, тата і мами, коли будете ростити і плекати донечку по імені Влада.

Протягом всього свого життя Влада в глибині душі залишається дитиною, шукають відповіді на різні питання. Якщо батьки уважні до доньки по імені Влада, то її доля складеться щасливо.

А ось та Владочка, яка провела дитинство і отроцтво в сім’ї, де панували меркантильні інтереси, коли виросте, принесе оточуючим чимало клопоту. З такою дамою, нареченої ім’ям «володіє», буде дуже складно ужитися в колективі і родині. Це жорсткий, безжальний, але розумна людина, не позбавлений уяви.

Від виховання залежить і майбутня професія Влади. Всебічно розвинена дівчинка з ім’ям Влада може стати видатною письменницею, художницею, актрисою, вчителем, науковцем. Відмітні якості Влади — честолюбство і прекрасна уява допоможуть побудувати їй кар’єру. Влада не перетвориться в жадібний кар’єристку. Але це при тому, що з дитинства їй вселяли високі моральні принципи, а не привчали до користолюбства.

Влада буде щаслива з чоловіком, який старше за неї за віком. Саме такий чоловік зможе зрозуміти Владочку і при необхідності захистити її від матеріальних проблем і рутини побуту.

Владі потрібно, щоб поруч був не просто чоловік, а товариш, який підтримає її у складний момент, вселить упевненість. Така поведінка мудрого чоловіка допоможе жінці по імені Влада домогтися тріумфу в професії. Тільки так вона буде відчувати себе майже геніальною, і ніякі перешкоди не зупинять її.

Взагалі вся життя навіть дорослому Влади — це гра. Вона постійно грає в «роботу», «в сім’ю». Якщо партнер зрозуміє і сприйме поблажливо, то шлюб Влади виявиться міцним і щасливим. Насправді, жінка з таким ім’ям здатна на багато що заради рідних і коханих. Вона не злопамятна, швидко забуває, прощає образи і зовсім не заздрісна.

Езотерика
Додати коментар