Сонник гойдалки наснилися. До чого сниться гойдалки у сні бачити.

Гойдалки, сонник Лоффа

Дитячі гойдалки сняться до короткочасної радості. Якщо уві сні вам довелося кататися на гойдалках, зверніть увагу, доставляв вам задоволення цей процес? Бути може, ви хотіли зійти, але не могли цього зробити? У цьому випадку можна говорити про те, що в реальному житті вам бракує рішучості зробити перший крок, ви знаходитесь у залежності від обставин, які тривалий час не змінюються і не дають можливості вам рости і рухатися далі.

Якщо уві сні ви гойдаєтеся на гойдалці, зверніть увагу, яка сила їх розгойдує. Робите чи це ви самі, механічний пристрій або хтось інший? В останньому випадку вкрай важливо, хто це був.

Якщо сплячу жінку розгойдує чоловік – в самому найближчому майбутньому вона переживе сильне любовне захоплення.

Кататися на гойдалці, яку розгойдує подруга – сон, який попереджує про таємну заздрість з її боку.

Якщо це був хтось зі знайомих, то сон може говорити про те, що ви потрапите в залежність від цієї людини або вже страждаєте від цього. Проаналізуйте відносини з цією людиною, чи не збираєтеся укласти з ним якийсь договір, відкрити спільне підприємство, влаштуватися з його допомогою на роботу і т. п. Добре зважте на своє рішення, особливо в тому випадку, коли він катав вас дуже високо або в результаті ви впали.

Сон, в якому вам доводилося високо гойдатися на гойдалці і відчувати при цьому певний страх, вказує на суперечливі зміни, які настають у вашому житті, і на те, що ви в даний момент втратили контроль над цим процесом. Якщо кататися на гойдалці таким чином вам довелося довго, ваше майбутнє обіцяє бути нестабільним, з частою зміною зв’язків, місць роботи, партнерів і невлаштованістю в цілому.

Впасти з гойдалки у сні – до різкої зміни порядку вашому житті, і тут багато чого залежить від того, наскільки болючим було уві сні це падіння. Чим сильніше ви забилися, тим більше несприятливі зміни в житті чекають вас попереду.

Якщо бачити в сні гойдалки вам довелося з боку – наяву вам слід побоюватися нема кого нав’язливого елементу в житті, це може бути як людина, так і певні обставини.

Якщо приснилися гойдалки по соннику Цвєткова

Порожні нерухомі гойдалки бачити в сні – до радості.

Але якщо ви розгойдували порожні гойдалки – вас чекає нещастя.

Бачили, як їх гойдає хтось інший – біда спіткає цю людину.

Кататися на гойдалці у сні самому – до розваги, яке буде коротким і не принесе бажаного задоволення.

Сісти в сні на гойдалки і кататися разом з коханою людиною на них – знак того, що ваші взаємини не приведуть ні до якого серйозного результату.

Значення сну гойдалки – сонник Хассе

Катання на гойдалках або на кріслі-качалці сниться до невеликої радості, яку дуже скоро змінять печалі і смуткок.

Падати з гойдалки у сні – позбавлення від настирливих обставин, але ціною якоїсь втрати.

Гойдалки, сонник Менегетті

Образ гойдалок уві сні, незважаючи на те приємне враження, яке він справляє, символізує повторюванийт вплив, нав’язливий матричний рефлекс. Він вказує на рефлекторний комплекс монітора відхилення, його приховану фіксацію.

До чого гойдалки сняться, сонник Лонго

Бачити уві сні нерухомо висять гойдалки – попередження про те, що з кимось із близьких вам людей може статися або статися біда сварка з ним.

Якщо молодій людині сниться кохана дівчина на гойдалках, це означає, що його залицяння стають занадто нав’язливими, вона починає втомлюватися від подібних знаків уваги.

Самі гойдалися на гойдалках – виходить, наяву ви прагнете в черговий раз відкласти на завтра те, що повинні були зробити давним-давно.

Брудні гойдалки бачити в сні – потрапити в залежність від когось.

Поламані – необхідність чинити опір несприятливим обставинам, які ви приймаєте, як неминучу даність.

Не втриматися на гойдалки, падати з них – до невдачі, яка виявиться зовсім не такою критичною, як здається спочатку, а можливо, і стане поштовхом до майбутнього успіху.

Езотерика
Додати коментар