Владислава значення імені

Гарне ім’я Владислава має старовинні слов’янські корені. Новонароджених дівчаток в країнах Східної Європи і сьогодні нерідко називають Владиславами, а хлопчиків парним ім’ям — Владислав.

Це ім’я популярне і у католиків, і у православних. Значення його досить легко розшифрувати, буквально воно означає «заслужила славу» або «домоглася слави».

Рідні і близькі, втім, можуть собі дозволити в невимушеній і домашній обстановці називати Владиславу: Володій, Владою, Ладою, Славою, Лалою, Владиславкой.

Хоча щоб уникнути непорозумінь треба пам’ятати, що форма цього імені Слава може бути використана для звернення до чоловіків, названим: Бориславами, Вишеславами, Броніславами, Белославами, Станіславами, Ладиславами, Венцеславами, Гориславами. Так і до жінок з іменами: Мирослава, Златослава, Вацлава, Борислава, Доброслава, Святослава і т. д.

Вплив імені на долю та характер

Вже в ранньому дитинстві Владислава прагне в усьому бути першою. Дівчинка з таким ім’ям часто шукає собі товаришів серед хлопчиків. Адже вони часто поступаються їй, дозволяючи Власникові відчути себе лідером. Але повністю відчути себе лідером Владислава вдається, лише спілкуючись з подібними їй сильними особистостями. Хоча не варто забувати про те, що Владочка залишається дівчинкою — ніжної, вразливої, витонченою.

Владислава по натурі дуже цілеспрямована. У дівчини з таким ім’ям дуже розвинена уява. Влада честолюбна, але не прагне захопити всю повноту влади. Вона вважає, що більш важливо бути визнаним лідером, а не номінальним командиром, відповідає за все, що відбувається.

Тому Владислави дуже самостійні і не потребують порад і допомоги сторонніх. Дами, названі цим ім’ям, вірять у свої сили, і це допомагає їм багато чого добитися в житті.

В юності Влада дуже допитлива, товариська, активна. До числа її позитивних якостей можна віднести оптимізм і дотепність. Такі риси характеру Влади допомагають їй швидко освоїтися в будь-якому колективі. Але дама по імені Влада не сприймає ніякого тиску, ніколи не погодиться з людиною, який спробує змусити її зробити щось всупереч її волі або переконаннями.

Вибираючи професію, Владислава мріє про те, що до її думки, словами будуть прислухатися, слухати. Владочка точно знає, які саме спеціальності престижні і значущі. Причому цю «значимість» Влада визначає сама, і її уподобання можуть не співпадати з думкою більшості. Вона не буде мріяти про вступ в «модний», престижний інститут, а вибере сферу діяльності, яка дозволить їй реалізувати себе. Влада підійдуть такі спеціальності: викладач, лікар, архітектор, дизайнер, інженер, консультант. Іншими словами, жінка з цим ім’ям любить «глаголить», читати лекції, давати поради.

Особисте життя у Влади складається не просто. Проблема в тому, що жінка з таким ім’ям завжди хоче бути на чолі. Крім того, Владочку навряд чи можна назвати домосідкою і фанатичною домогосподаркою. Володарка настільки гучного імені буде щаслива, якщо доля пошле їй чоловіка, який врахує всі вимоги і переваги Влади.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар