Трохим: значення імені Трохим. Доля і характеристика імені

Скорочення імені Трохим — Троша, Фіма, Трохимко, Труня, Троха, Троня, Тріша.

Інші словоформи імені Трохим —Трофимо, Трофимус, Трохим, Трофимос, Трофемес.

Дітей католиків і християн хрестять ім’ям Трохим. Поширене ім’я у греків і росіян.

На грецькому Трохим означає «вихованець» чи «годувальник». Подібна смислова «нестикування» виникла із-за специфіки мови — так назвали немовлят, вигодуваних годувальницею.

Трохима ласкаво називають Фіма. Це ж ім’я застосовне по відношенню до імен — Юхим, Серафим, Анфім і Руфим. Використовують його і для звернення до жінок по імені Серафима, Єфімія, Анфима, Руфима і Трохима.

У католиків ім’я Трохим популярне завдяки єпископу містечка Арль (одночасно Трохим — покровитель цього міста). У православному святому письмі йдеться про апостола Трофиме, який проповідував разом зі святим Павлом.

Вплив імені на характер і долю

У дитинстві Трохим нічим не відрізняється від своїх однолітків. Він впертий, як всі діти, активний і не любить дисципліни. Найбільш виражена риса Трохима — відсутність працьовитості. Виростаючи, Трохим радикально змінюється. Примітно, що чоловіки, які народилися взимку, сильно відрізняються від «осінніх» Трофімов.

Трохим ставить перед собою чітку мету і йде до неї, не відступаючи і не звертаючи уваги на перешкоди. Трохим вміє адаптуватися під обставини і використовує їх в своїх цілях. Коник Фими — справи, які можна вирішити швидко. Робота на довгострокову перспективу Трохиму не подобається: з-за цього реалізація задуманого йде дуже повільно. Троша — чудовий виконавець, який блискуче розв’язує самі важкі завдання. Трохим не вміє розпоряджатися своїм часом і тому в самостійний бізнес воліє не вплутуватися.

Найкраще вміє влаштуватися в житті Трохим, народжений в серпні, липні або червні. Якщо Трофимос задався метою — та буде досягнута, незважаючи ні на що. Якщо того вимагатимуть обставини — він знехтує моральними засадами. Січневі, лютневі і грудневі Трофими — скнари, а тому їх фінансове благополуччя — результат жорстокої економії. Трохим, який з’явився на світ в осінні місяці,— природжений військовий, обожнює полювати, рибалити та відпочивати за містом.

«Літній» Трохим славиться хазяйновитістю. Його дружина — зразок охайності та порядку. Трохим і сам невпинно дотримується цього принципу. «Осінні» особистості — егоїсти до мозку кісток. Найчастіше Трофимус зовсім не вступає у шлюб, вважаючи за краще жити з батьками. Одружившись в перший раз, він незабаром розлучається. Другий шлюб — пізній. Цей Трохим нетовариський, відлюдкуватий і воліє залишатися наодинці з собою.

«Зимовий» володар імені Трохим інфантильний, а тому часто не вміє знаходити спільну мову з оточуючими. Тим не менш, Трохим може взяти себе в руки, але нанесену образу буде пам’ятати дуже довго. У Тріші повністю відсутня самокритичність: він буквально «бачить соломинку в оці сусіда», а на своє «колода» не звертає ніякої уваги. Але друзі у нього є, адже за великим рахунком, Трохим хоче і особистого щастя, і дружнього тепла.

День ангела Трохима — 11, 18, 29 і 31 березня; в січні — 14 і 17; лютому — 8; квітні — 28 числа; серпні — 5, 2; жовтні — 2 і 26; липні — 23; листопаді — 13.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар