Тетяна значення імені

Історія імені Тетяна пов’язана з царем Титом (Татием). Згідно з латинської версії походження імені Тетяна переклад означає — «пані з роду Татієв». Спочатку популярним було ім’я Татіан, яким нарікали хлопчиків.

Правда є ще одна «грецька» теорія. Якщо вірити їй, то розшифрувати ім’я Тетяна можна і як «засновниця», від дієслова «татто» (стверджувати, засновувати, влаштовувати).

Ім’я Тетяна вважається католицьким, грецьким (православним).

У Україні дівчаток здавна іменували Тетянами в честь святої мучениці Татіани, яку з дати відкриття Московського університету 25 січня (12 січня за старим стилем літочислення) вважають покровителькою студентства.

У побуті рідні та друзі можуть звертатися до Тетяни як до Тані, Татусе, Танічки, Таті, Танюре, Танюте, Татуле, Таші, Тетянці, Татуне.

Зменшувальна форма Таня в ряді західних країн, в Америці — окреме ім’я Тайя, Таємниця, Татяна, Тетяня, Татяна і Танья — це синонімічні Тетяні жіночі імена.

Католики шанують Тетяну Римську (мученицю). Дні Ангела Тетяна може святкувати: 25 січня, 23 лютого, 14 березня, 3 квітня, 17 травня, 23 червня, 21 липня, 18 серпня, 3 вересня.

Вплив імені на характер і долю

Маленька Тетянка, на перший погляд, звичайна дівчинка, розвивається нарівні з однолітками. Дівчинка з таким ім’ям примітна хіба своєю непосидючістю і усміхненою. Але дорослі вже помічають, що Танечка на подив вперта і свавільна. Володарка такого імені з ранніх років намагається все робити без допомоги дорослих. І треба визнати,що у неї все виходить відмінно. Тані навіть не треба допомагати з домашніми завданнями.

В кімнаті дівчинки Танечки завжди панує порядок. Донечка Тетянка радує маму і тата старанністю. Таня отримує заслужену золоту медаль, закінчивши школу.

Тетянка цікавиться буквально всім. Володарка цього імені захоплюється і журналістикою, і кібернетикою. Таня відрізняється активністю і бере участь у шкільній художній самодіяльності, відвідує різні гуртки. Тетяну часто ставлять у приклад іншим учням. Дівчина з цим ім’ям на рідкість самодостатня і цілеспрямована. У дорослої Тані ці якості тільки посилюються.

Панночка на ім’я Таня вміє фліртувати з хлопцями. Але у Танечки багато друзів чоловіків, які поважають її за відданість та дружню турботу.

А от долю свою Тетяна зможе зв’язати тільки з сильним, успішним чоловіком. Але при цьому Таня все одно спробує командувати партнером. Жінка з таким ім’ям непередбачувана і мінлива. Іноді здається, що Таня виступає в ролі мисливця, якої просто подобається, самолюбства заради, завойовувати серця чоловіків.

Тетяна ревнива, особливо якщо є привід — поруч виявляється жінка, явно перевершує її за якимись якостями. Тетянка може перервати відносини навіть з найближчою подругою, якщо зрозуміє, що та може скласти конкуренцію. Володарка такого імені в усьому намагається стати першою, чудовою. Тому Таня готова на радикальні, навіть підлі вчинки, якщо мова йде про необхідність усунути конкурентку, суперницю.

Для самої Танечки вірність — досить відносне, розпливчасте поняття. Навіть вийшовши заміж, дама з таким ім’ям продовжує шукати пригод на стороні. Їй просто лестить увагу представників протилежної статі. Тому Таня може так захопитися, що забуде про чоловіка і навіть дітей.

Тетяна — жінка владна, яка вміє постояти за себе. Вона лідер по натурі. Таня не буде бігати, змінювати свою точку зору, навіть якщо вона відмінна від позиції більшості.Таня вміє чинити тиск на людей, але робить це рідко. Куди частіше Танечка просто справляє незабутнє враження, і цього досить для того, щоб оточуючі розташувалися до неї. Таня завжди акуратно, модно, стильно одягнена. Вона чудова співрозмовниця. Словом, про Таню відгукуються як про культурною, вихованою, чарівній дамі.

Насправді жінка, ім’я якої Тетяна, дуже амбітна. У неї явно завищена самооцінка. Таня не терпить поразок. І іноді проблеми вона створює самостійно. Між тим, Таня — оптимістка. Це дозволяє їй вірити в краще і з новою спроби домогтися бажаного. Тетяна наполеглива, розумна. Їй підійдуть такі професії як кадровик, ортопед, вчений. Втім, вона досягне успіху і на ниві творчості, і в області бізнесу.

Вдалий сімейний союз у Танечки може скластися з чоловіками по імені: Михайло, Андрій, Олексій, Максим. Євген, Дмитро, Сергій, Едуард, Володимир, Юрій, Тихон, Микита, Андрій, Ігор, Артем.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар