Теона значення імені

Грецька тітаніда Тейя, можливо, стала «прародителькою» цікавого і звучного жіночого імені Теона. Іноді це ім’я пишуть як Теона або Феона. А в перекладі ім’я означає «богиня»!

Ім’я Теона католицьке, але найбільш популярне в Грузії. У російській мові і в ряді інших європейських країн це жіноче ім’я звучить інакше: Доротея або Дорофея. Хоча вчені сперечаються про те, що ці імена не синонімічні. Є ще ім’я Фея, Феона. Католики частіше і називають дівчаток Феонами. Але цікаво, що в католицьких церковних календарях цим ім’ям хрещені мученики чоловіки.

Вважається, що ім’я Теона близьке до імені Доротея. А в православному варіанті і до імен: Феодосія, Федора. Є ще синоніми цього імені: Діана, Афіна, Досифея, Алана і навіть Божидар, (Богдана). Як не дивно, всі ці жіночі імена розшифровуються з одним значенням — божественна, дарована Богом.

Єдине виключення — Фіона. Це ім’я зовсім іншого походження.

У побуті рідні та друзі можуть звертатися до Теони як до Тео, Тихо, Теа, Тее, Теосе.

Дні Ангела Теони святкуються: 3 січня, 20 квітня, 23 серпня.

Вплив імені на характер і долю

Дівчина, жінка з ім’ям Теона вміє поєднувати, здавалося б, непоєднуване. Теона примудряється тримати все під контролем, робити так, як їй хочеться, але при цьому вона враховує і побажання оточуючих. Словом, володарка цього імені — природжений дипломат. Вона вміє зберігати чужі таємниці, бути вірним другом.

Теона швидко та легко вчиться. Але воліє ту область знань, яка має практичне, універсальне застосування. В юності дівчина з цим ім’ям часто змінює свої пристрасті, вона шукає свій шлях, набуває масу знань і навичок. Теона може вивчати історію різних культур. При цьому вона усвідомлює, що кожна з них унікальна і цікава по-своєму. Тому Теона шукає розумне і корисне у всіх з них, а потім вдало застосовує це на практиці.

Тактовна, витримана Теона ніколи не виносить жорстких вердиктів, не вважає свою думку єдино вірним. Дівчина з таким ім’ям відмінний співрозмовник, прекрасний оратор. У неї є рідкісний дар: вона вміє швидко перемикатися з однієї справи на іншу або ж акцентувати увагу аудиторії на тому, що важливо зараз. Теоне невідомо, що таке нудьга. Має таке ім’я особа завжди знайде собі заняття по душі.

Можна позаздрити зібраності і впевненості Теони. Дівчина з цим ім’ям вміє чітко визначати пріоритети, ставити цілі. Її не збити з шляху. Їй чужі сумніви і коливання. А ще Теона досить амбітна. Це також одна з складових успіху.

Унікальність Теони в тому, що вона вміє аналізувати, але володіє прекрасною інтуїцією. Її чекає успіх на ниві маркетингу, бізнесу. З Теони вийде відмінний керівник, стратег, аналітик.

Дама з подібним ім’ям «знайде себе», зайнявшись наукою, творчістю. Теона не йде на компроміси з власною совістю і виконує будь-яке завдання якісно, точно.

Теона завжди знаходиться в пошуку. Це стосується, насамперед, її внутрішньої свободи. Їй постійно не вистачає якогось почуття польоту, розкутості. Теона тягне все нове і незвідане. Разом з цим Теона іноді переживає за своє майбутнє, її лякає невідомість. Здійснюючи який-небудь важливий крок у своєму житті, Теона хвилюється до тих пір, поки не помітить позитивних результатів.

Оточуючі вважають Теону ввічливою жінкою, людиною справедливою, чесною.

Вибираючи чоловіка, Теона шукає чоловіка, який був би їй рівноправним партнером. Але при цьому Теона хоче іноді відчувати себе слабкою жінкою, яка може сховатися за спиною відбувся, самодостатнього чоловіка.

Жінка по імені Теона прекрасна господиня, віддана дружина. Але вона ніколи не відмовиться від професійних устремлінь. Теона зуміє обрати вірну стратегію, таку, що дозволить їй знайти час на дітей, дружина, господарство і встигати на роботі.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар