Тамара значення імені

В перекладі з стародавньої єврейської мови Тамара — «фінікова пальма». Можливо, що у цього жіночого імені родинні коріння зі словом «тамара», яким фінікійці позначали «смоковницю» або пальму.

Ім’я Тамара популярно у грузинів, вірмен, євреїв, відзначено воно і в православних святцях. Дні Ангела Тамари припадають на 14 травня і 15 грудня.

У Україні це ім’я придбало популярність в 12 столітті, коли в Грузії правила представниця династії Багратионів — Тамара.

В побуті для стислості Тамару можуть називати Томусей, Томуней, Татою, Тусей, Татусей, Марою, Тамаркой, Амой, Тамусей.

Ім’я Томара синонімічне Тамарі. А ось звернення Мара — це самостійна окрема жіноче ім’я.

Вплив імені на характер і долю

Монотонність і одноманітність — ось що суперечить Тамарі з самого дитинства. Дівчинка з таким ім’ям намагається урізноманітнити своє життя, тому не любить довгі розповіді і тривалі ігри. Тамар обожнює знаходитися в центрі уваги. Їй подобається, коли її слухають гості чи інші люди, ось тому у неї рано проявляються артистичні таланти.

Ця особливість проявляється і в тому, що Томочка розігрує перед родичами роль дівчинки паїньками. Насправді дівчинка з ім’ям Тамара зовсім інша. Вона страждає від заздрості до подруг, які трохи красивішим, привабливішим.

Але так трапляється, що власниці цього «царственого» імені щастить, і вона непогано влаштовується в житті. Можливо тому, що у Томусі маса інтересів і явних талантів. Вона фантазерка, мрійниця. У спілкуванні мила, уважна і вважається прекрасної співрозмовницею. Ровесники люблять і поважають Тамарочку. Насправді у неї все виходить чудово. До того ж треба визнати, що Тома працьовита і обов’язкова.

Тому іноді не може утриматися від критики на чиюсь адресу. Робить вона це усвідомлено, коли хоче зайняти позицію лідера.

Характер у Тамари рішучий, владний. Вона сильна, самостійна і самодостатня особистість. Томочка може різко розлютитися, але вона не злопамятна.

Подорослішавши, Тамара стає чарівною жінкою, безпосередньої, емоційної і дуже ніжною. Тому залишається дитиною, якого так і хочеться балувати, оберігати.

Зіткнувшись з труднощами, жінка з подібним ім’ям дещо втрачається, йде в себе. А її прямолінійність, щирість часто призводять до виникнення спорів, конфліктів.

При цьому Тамара визнає свої недоліки і намагається не висловлюватися на адресу опонентів занадто грубо, відверто. Томочка — чуйна, добра душа, вона завжди готова прийти на допомогу тому, хто потребує.

Після заміжжя Тамарочка може змінитися. Вона намагається зайняти в сім’ї позицію лідера. Така поведінка може стати причиною розбіжностей між подружжям і навіть розлучення. Але часто близькі просто звикають до особливостей характеру Томусі і навіть користуються її енергією і чуйністю.

Жінка з таким ім’ям дбайлива господиня. Але її не зупинить ніяка ціна, якщо мова йде про покупку чогось необхідного для дітей. Тамара дуже турботлива, ніжна мама, віддана дружина.

Томочка ревнива. Часом вона не може впоратися з емоціями і у випадку виниклих підозр у невірності чоловіка може влаштувати сцену. Дама з цим ім’ям намагається все встигнути по господарству. Вона чудово готує, підтримує затишок, комфорт в оселі.

Цікаво, що Тамара може досягти успіху, вибравши собі як «жіночу» та «чоловічу» професію. Їй, звичайно, більше підходить робота творча. Але в будь-якій області Тома знайде гідне застосування своїм талантам. Тамара при бажанні стане відмінним медиком, педагогом. Дама з цим ім’ям доб’ється успіхів, вибравши професію адміністратора, водія або зайнявшись бізнесом.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар