Сонник букет приснився. До чого сниться букет у сні бачити.

Якщо приснився букет, весільний букет, букет нареченої по соннику Цвєткова

Букет квітів у сні є передвісником приємного знайомства.

Якщо букет вручили особисто вам – сон символізує постійність і вірність.

Купувати букет у сні – гарний сон для холостого чоловіка. Він познайомиться з жінкою незвичайною, яскравою і дуже привабливою, з якою проведе найкращі роки життя.

Жовтий букет кульбаб обіцяє яскравий короткий флірт.

Переважання білих квітів у букеті говорить спить, не обтяженому сім’єю, про те, що справа рухається до весілля. Сон підсилює значення, якщо білий букет приснився в ніч на неділю.

Якщо ж ви бачите в сні букет, складений з червоних квітів, вас можуть втягнути в любовну або фінансову авантюру. Втім, краще уникнути і того, і іншого.

Синій букет сниться до серцевої таємниці.

Значення сну букет – сонник Хассе

Якщо вам подарували гарний букет у сні – ви будете щасливі в любові.

Не дуже доладний або зів’ялий букет віщує отримання неправдивої інформації.

До чого букет сниться – езотеричний сонник

Непроста, складної форми квіткова композиція у сні готує вас до аристократичного прийому, на якому ви раптом потрапите наяву.

Якщо жінці сниться букет троянд, перехоплений у підстави пишним бантом, її наступний партнер або коханець буде невимовно щедрий і вишуканий в манерах.

Якщо ви тримали польовий букет в руках і шукали вазу, щоб поставити його у воду – сон до великої радості, виконання потаємного.

Збирати букет, складати квіткову композицію у сні – знак того, що ви хотіли б почати якийсь важливу розмову, але не можете зважитися на це, використовуючи натяки, яких ніхто не розуміє.

Завявший букет від улюбленого сниться до згасання почуттів.

Приснилося два букета в одній кімнаті або стоять поруч вазах – попереду зрада.

До чого букети сняться, сонник Лонго

Робити весільний букет, складати його композицію у сні – до змін у власному особистому житті, якщо ви робили це не для себе.

Зловити весільний букет – для дівчат до заміжжя.

Якщо зловити букет на весілля довелося в сновидінні холостому представнику сильної статі, то така особа буде намагатися вийти за нього заміж з допомогою обману.

Букет, англійський сонник

Отримати букет в подарунок від людини тієї ж статі -такий сон обіцяє довге і віддану дружбу.

Якщо дівчині сниться, що букет дарує їй непоказний молодий чоловік, її коханий буде вельми привабливий зовні.

Та ж ситуація очима сплячого юнака повинна вселити в нього оптимізм – дівчина прихильно поставиться до його знакам уваги.

Повернути букет дарувальнику – сон до необачного вчинку. Виняток складає букет калл – цей сон говорить про скромність.

До чого сняться букети – сучасний сонник

Побачений незаміжньою дівчиною весільний букет віщує сварку з коханим.

Якщо дівчині сниться, що вона тримає в руках букет нареченої і вириває з нього квіти, її нинішні відносини дуже скоро будуть розірвані за її ініціативою.

Ще гірше, якщо вона виймає з цього букета квіти і плете з них вінок. Такий сон передвіщає, що вона так і залишиться старою дівою.

Ловити весільний букет для дівчини такий сон є відбиттям її прагнення до заміжжя. Якщо зловити букет нареченої не вдалося, в найближчий рік змін в особистому житті сплячої не передбачається.

Якщо ж дівчина уві сні зловила весільний букет, то її шанси отримати статус заміжньої дами збільшуються.

Але, якщо їй довелося підняти букет нареченої з підлоги, а не зловити її в руки, то її майбутнє заміжжя може бути нещасливим. Також сон може говорити про те, що вона вийде заміж за розведеного чоловіка.

Для жінки, яка складається в шлюбі, ловити букет нареченої в сновидінні – погана прикмета, це означає, що її шлюб знаходиться під загрозою.

Самої кидати весільний букет у сні – для заміжніх до розлучення.

Езотерика
Додати коментар