Сонник білити наснилися. До чого сниться білити у сні бачити.

Значення сну білий, білити – сонник Хассе

Сниться, що ваша квартира побілена білилами, і вам це дуже подобається – у вашому будинку буде торжество.

Побілка власної кімнати у сні говорить, що скоро вами опанує серйозне бажання позбутися поганих звичок.

Побілка стін уві сні іншими людьми – поганий знак, у вашому домі хтось може дуже важко захворіти.

Якщо ви займалися побілкою стелі, але білила чомусь були дуже рідкими і капали вам на голову, – значить, ви будете чекати від когось заступництва і допомоги, а на ділі виявиться, що послуга була ведмежою.

Для молодої дівчини побілка стелі може снитися до необдуманної відмови наяву від пропозиції руки і серця. Одумавшись, вона буде докладати багато зусиль до того, щоб повернути обранця, і навіть може вдатися до хитрощів.

Чужий будинок після побілки, побачений у сні з боку, означає хвороба або смерть далеких родичів, а також можливе одержання спадкової нерухомості. При цьому, якщо побілка будинку проводилася за вас, але не вами, для вступу в спадщину вам доведеться пережити судову тяжбу.

До чого сниться білити – сучасний сонник

Білити квартиру у сні – до залагодження давнього домашнього конфлікту, суперечки. Ви, нарешті, прийдете до єдиної думки.

Якщо в сні вам довелося білити будинок зовні, то наяву ви будете робити відчайдушні спроби приховати свої непристойні справи від оточуючих.

Білити стіни казенного приміщення у сні – до догани від начальства, вам доведеться шукати виправдання своїм вчинкам або невдало виконаній роботі.

Езотерика
Додати коментар