Сонник наколка наснилася. До чого сниться татуювання у сні бачити.

До чого сниться наколка, татуювання по соннику Цвєткова

Приснилося, що все ваше тіло в татуюваннях – будете змушені покинути свій будинок.

Тату на тілі іншої людини сниться до того, що ви дуже скоро станете об’єктом ревнощів.

Приснилося, що тату зробив хтось із друзів – він від вас з якоїсь причини відвернеться.

Татуювання на спині сниться як уособлення глибоких переживань.

На нозі – будете втягнуті в сумнівну справу, яка ще довго буде нагадувати про себе.

Татуювання на плечі символізує розпусний спосіб життя. Якщо вам приснилася така наколка, ви або дізнаєтеся про чиєсь непорядне життя, або ваша репутація буде в цьому плані далеко не бездоганною.

Якщо вам приснилася татуювання на плечі знайомої людини – можливо, він зовсім не такий порядний, як вам видається.

Важливий і малюнок тату, з нього також можна багато чого зрозуміти.

Татуювання дракон у сні – знак могутньої сили, життєвої енергії, подолання страху. Але якщо татуювання дракона була нанесена у вас або у когось іншого на спині, вона означає, що людина знаходиться під впливом потужної сторонньої сили.

Татуювання троянда сниться як символ невинності, однак будучи нанесеної уві сні на плече, татуювання троянди знаходить досконале інше значення – людина приховує своє порочне минуле.

Татуювання сонце несе в сновидінні символізм великої внутрішньої сили, здатності управляти людьми, впливати на хід подій. Якщо вам сниться, що роблять тату сонце – у вас є нерозкриті таланти, які можуть докорінно змінити все у вашому житті.

Татуювання зірка вважається уві сні несприятливим символом, особливо, якщо вона мала п’ять променів. Це знак веденого, підлеглої людини, задурманенного мозку, а також наближення нещастя за аналогією з символом комети, що летить прямо на сновидця, з невидимим хвостом.

Татуювання метелик сниться людині, який панічно боїться страждань, будь-яких сильних почуттів, і всіма силами прагне убезпечитися від їх присутності у своєму житті.

Якщо вам сниться своя татуювання у вигляді метелика, то ви прагнете йти по життю легко, ніде не зупиняючись, ні в що не вникаючи і ні до чого не прив’язуючись всім серцем.

Християнська символіка в тату (сюди ж слід віднести татуювання черепа) сниться як спроба виразити внутрішній девіз людини, яка вміє тримати себе в руках, бути сильним духом, не “розводити” перед обличчям труднощів.

Подібне татуювання на обличчі говорить в сновидінні про те, що сплячий не стільки володіє всіма цими якостями, скільки намагається довести це іншим.

Якщо татуювання на вас, побачені в сні, зображували русалок, жінок або будь-яку еротичну символіку, це вказує на те, що ви “зависли” на сексуальну тему, іноді можна навіть говорити і про агресивну сексуальність.

Робити татуювання уві сні у вигляді ієрогліфів – відображення прагнення до чогось загадкового, незбагненного, але в деяких випадках подібні татуювання у себе сняться до пригніченості, самотності, страху перед майбутнім.

Татуювання тигра у сні є відображенням захисної реакції організму на певні травмуючі обставини життя.

Татуювання змії, кішки, собаки і будь-якого іншого тварини, не обумовленого в тлумаченні окремо, означає приховане бажання сновидця володіти тими рисами, якими сонник наділяє цих персонажів (кішканезалежність, собака – дружелюбність, птах – свобода і т. д.).

Татуювання павука уві сні потребує окремого тлумачення. Тут мова йде, очевидно, про внутрішню готовність зробити велику і копітку роботу над чимось, що принесе (а може, й ні) бажаний результат.

До чого наколка, татуювання сниться – езотеричний сонник

Робити тату уві сні – це інформація про те, що ви хочете донести про себе світу самим широкому розумінні цього слова. Татуювання на тілі – це те, як ви самі себе почуваєте, відчуваєте в душі.

Приснилося, що по всьому тілу наколки – це відображення страху перед навколишнім світом, душевного самотності.

Якщо сниться татуювання на животі – ви боїтеся за своє життя.

Татуювання на спині вказує уві сні на те, що ви піддаєтеся тиску з боку більш сильної, вольової людини.

На руці – невдоволення своїм дружнім оточенням.

Якщо тату на руці було зроблено у вигляді дракона – ви хотіли б володіти великим авторитетом серед друзів, нинішній стан речей пригнічує вас.

До чого наколки, татуювання сняться – сучасний сонник

Наколка на вашому тілі символізує в сновидіннях внутрішні переживання, відображає підвищену увагу до власної персони, а в ряді випадків може вказувати на нестерпні душевні муки.

При розшифровці сну не варто орієнтуватися лише на образ наколки, саме зображення, важливо також згадати, в якому місці тіла вона була розташована, були однотонної або кольоровий, а в останньому випадку – який колір в ній переважав. Важливо згадати і ваше ставлення до всього цього уві сні.

Об’ємний малюнок тату свідчить про те, що в реалі за вами пильно спостерігають, слід бути уважним на цей рахунок.

Якщо наколка майже непомітна, це означає, що ті внутрішні тривоги і переживання, які вона відображає, в недалекому майбутньому зникнуть.

Малюнок, розташований в такому місці, яке найчастіше, а то й завжди, приховано від сторонніх очей, видає скритність сплячого і його сором’язливість, часто вказує на ті якості характеру, який він навмисно приховує від інших.

Наприклад, татуювання на животі сниться як дуже важливе для самого сплячого переживання, але яке він зовсім не має наміру демонструвати напоказ.

Видаляти татуювання у сні – бути відкинутим і всіма покинутим.

Бачити чужі наколки або спостерігати, як хтось наносить малюнок на чуже тіло – вказівка на поганий вплив, під яке потрапив або може потрапити спляча людина.

Татуювання на нозі сниться як вказівку на те, що не дає вам спокою і не дасть до тих пір, поки ви куди-то не йдіть і не з’ясуйте для себе всі нюанси цього питання до кінця.

Езотерика
Додати коментар