Сонник гасло, девіз приснився. До чого сниться гасло у сні говорити, чути.

До чого девізи, гасла сняться – сучасний сонник

Де б ви не побачили в сні якийсь написаний гасло або девіз, на чому б він не був написаний, на паркані, в друкованому виданні або на транспаранті, і яким би не було його зміст – вам загрожує доля опинитися повністю залежним від чужої думки, ідеї, впливу. Чи варто говорити, що це не принесе вам користі.

Якщо уві сні ви самі пишете на транспаранті якийсь чужий, не вами придуманий гасло – чекайте великої неприємності через однобокого судження, неправильного бачення ситуації. Особливо поганий цей сон для літньої людини, він може надовго і тяжко захворіти, й остаточне одужання його буде під питанням.

Сон, у якому ви вигукуєте гасла на якомусь мітингу чи демонстрації, говорить про те, що в житті ви активні і діяльні, ваша точка зору завжди і неодмінно повинна бути озвучена, а інакодумаючих людей ви сприймаєте, мало не як особистих ворогів. Подібна життєва позиція сприяє постійному припливу недоброзичливців, яких у вас завжди з надлишком.

Придумувати уві сні новий девіз або гасло для інших – у цьому випадку пряме значення для вас і вашого майбутнього буде мати тема, яку ви намагалися просунути в цьому гаслі.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар