Сонник гуси, гусенята наснилися. До чого сниться гусака у сні бачити.

Сновидіння про гусей можна трактувати по-різному. Його сприятливий сенс вказує на радісні події – приїзд гостей, поява вірного друга, отримання прибутку або особисте щастя. Згідно з іншим трактуванням, він пророкує дрібні клопоти, проблеми, плітки і конфлікти.

Не втрачайте самовладання і не опускайте руки. Тільки з вашою участю невдачі можуть обернутися великими перемогами.

Кому приснився сон

Якщо сон за участю гусей побачила жінка, про відпочинок їй залишиться лише мріяти. Весь вільний час доведеться присвятити сімейним клопотам або проблемам на роботі. Трохи потерпіть. Ви скоро знайдете вихід з обставин, що склалися.

Дівчині сновидіння про гусей віщує перемоги на любовному фронті. Вас чекає маса цікавих знайомств, одне з яких може обернутися весіллям. Менше бувайте вдома і на самоті. Збирайте компанію подруг і вирушайте підкорювати нові горизонти.

Вагітній сон про гусей обіцяє оновлення життя, яке не завжди направлено в хорошу сторону. Не виключено різке погіршення самопочуття і загроза викидня або передчасних пологів. Не впадайте у відчай. Турбота про свій організм і підтримка родичів допоможуть подолати всі випробування.

Для чоловіка сновидіння, де були гуси, вказує на можливий підступ. Не виключено, що ви помилилися з вибором товариша, ділового партнера або супутниці життя. Критичніше ставитеся до людей, які Вас оточують. Вони можуть здаватися не тими, ким ви їх звикли вважати.

Білі гуси

Побачених уві сні білих гусей варто розглядати як символ удачі і благополуччя. Вас чекають кардинальні зміни на любовному фронті, отримання прибутку або цінного подарунка, відмінне самопочуття і піднесений настрій.

Не квапте події. Доля сама розпорядиться, коли і як зробити вас щасливими.

Жінці сновидіння про білих гусей пророкує гідну оцінку її заслуг керівництвом і повагу колег. Ваша старанна праця може вилитися в нову посаду або щедру надбавку до зарплати.

Багато білих гусей вважається сприятливим символом у снах. Він пророкує успіх у справах, фінансове благополуччя і гармонізацію взаємин з оточуючими. На тлі визнання ваших заслуг начальником, відкриття нових джерел дохід і позбавлення від старих образ і невпевненості в коханому ви станете зустрічати кожен новий день з посмішкою і хорошим настроєм.

Великі білі гуси символізують людей, які зіграють не останню роль у вашому подальшому житті. Ними ризикують опинитися члени приймальної комісії у вузі, екзаменатори, представники керівної ланки вашої компанії, чиновники або багаті шанувальники. З їх підтримкою ви досягнете набагато більшого, ніж маєте зараз.

Білий гусак на руках – до появи впливового покровителя або щедрого коханця.

Стадо гусей білих – до налагодження обстановки на роботі або щасливого заміжжя.

Білі гуси, які нападають – – до конкуренції в колективі або в любові.

Білий гусак кусає – в сім’ї настане перемир’я.

Гусак, який нападає

Сон про гусака, який нападає, вважається передвісником неприємностей і хвороб. Він символізує ворогів, які готуються завдати вам удар, або зачаївся в організмі недуга.

Зберігайте спокій і нічого не бійтеся. Подумки побажайте своїм недоброзичливцям щастя і пройдіть повне медичне обстеження.

Дикі гуси

Дикі гуси, згідно соннику, вказують на необхідність продемонструвати світу свої таланти і здібності. Всередині вас знаходиться нерозкритий енергетичний або творчий потенціал, який проситься назовні.

Подумайте, чим можете бути корисними суспільству. Направивши свої сили в творче русло, ваше життя зміниться на краще.

Сірі гуси

Сновидіння, де були присутні сірі гуси, можна трактувати двояко. Воно може означати завершення дозвільного способу життя і початок «сірих» буднів. З іншого боку, воно підказує про необхідність задуматися про свою поведінку. Ви занадто багато собі дозволяєте, ніж провокуєте ревнощі і недовіру з боку другої половинки.

Перестаньте відчувати терпіння обранця. Пам’ятайте, що і воно не безмежно.

Гладити гусака

Довелося гладити гусака уві сні — до примирення з одним або обранцем, появи нового ділового партнера. В душі ви готові відпустити образи і спробувати заново вибудовувати дружбу або любов.

Проявляйте ініціативу щодо людей, з якими вас розвело життя. Ваше бажання налагодити зв’язок має всі шанси виявитися обопільним.

Який гусак вам приснився

Живий гусак сниться до появи таємного недоброзичливця. Він стане поширювати про вас плітки, організовує змову в робочому колективі, обмовить вас в очах начальника, перешкоджаючи здійсненню ваших починань. Всупереч спробам зловити ворога на гарячому, у вас це не вийде.

Гуси і качки попереджають про неприємності. Ймовірний напружена розмова з начальником, підлість від заздрісного колеги, зрада партнера по бізнесу, необхідність відповідати за минулі помилки або активізація кредиторів. Через навалу проблем ви відчуєте себе безпорадними і самотніми.

Довелося бачити багато гусей уві сні — будьте обережними. Незабаром над вами нависне загроза нещасного випадку, затяжної хвороби, шахрайства або спокуси, який буде коштувати вам свободи або порядної репутації. Дотримання правил дорожнього руху і відмова від сумнівних пропозицій захистять від травм і образливих пліток.

Приснився гусак, який кусає – готуйтеся до серйозної розмови. Найімовірніше він відбудеться з чоловіком, у якого ви перебуваєте в підпорядкуванні або з яким ви пов’язані борговими зобов’язаннями. Чітка аргументація своїх думок не дозволить їм схилити вас до того, що обернеться для вас збитками.

Сон про смаженого гусака має позитивний підтекст. Він обіцяє довголіття, поправку фінансового становища, приїзд бажаних гостей і отримання радісних звісток. Майбутнє ознаменується приємними емоціями, завдяки яким Ваше життя знову знайде сенс.

Зграя гусей пророкує плітки і наклеп на Вашу адресу. Приводом для лихослів’я стане заздрість і жорстокість оточуючих вас людей. байдуже ставлення до того, що говорять за спиною, збереже здоровий сон і відмінне самопочуття.

Іноді даний сюжет говорить про зарозумілості і гордості сплячого. Ви не втрачаєте можливості, щоб проявити гордовите ставлення до людей, через що у вас практично немає друзів і помічників. Поки не навчитеся поважати тих, хто поруч, змиріться зі своєю самотністю.

Чорний гусак пророкує скандали з членами сім’ї. Вони будуть виникати на побутовому або фінансовому грунті через накопичені образ і невміння знаходити компроміси. Запропонуйте близьким сісти за стіл переговорів. Вони підтримають вашу ініціативу і погодяться на мирний варіант виходу з конфлікту.

Летять гуси обіцяють надходження важливої інформації. Ви дізнаєтеся про вагітність сестри, загибелі старого знайомого, захворюванні далекого родича або задоволенні судового позову. Той, хто очікував винесення вироку, почує ім’я справжнього злочинця у справі, яку на нього могли повісити.

Гуси з гусенятами, згідно соннику, символізують початок світлої смуги. Вона ознаменується професійними досягненнями, врегулюванням юридичних проблем, одужанням, встановленням довірчих відносин між членами сім’ї і любовною взаємністю. Заради цього доведеться докласти трохи зусиль і ні на мить не сумніватися в своїх силах.

Мертвий гусак означає небажання жити далі. Його спровокує відхід з життя дорогої людини, нездатність вирішити свої проблеми або відсутність перспектив в сферах, якими зайнято вашу увагу. Уберегти від суїциду зможе думка про дорогих людей, які можуть відправитися слідом за вами.

Гуси, які щипаються, уособлюють вимогливих, владних і егоїстичних людей, з якими вам належить мати спільні справи. Ними ризикують опинитися потенційні покупці вашої нерухомості, перевіряючі, нові бізнес-партнери або родичі майбутнього нареченого або нареченої. Ці люди спробують знайти в вас або в тому, що ви робите, вади, щоб розхитати ваше становище.

Примерещилися уві сні домашні гуси — доля піднесе приємні сюрпризи. Ваш будинок стане повною чашею, де не буде місце бідності, хвороб і нещасть. Атмосфера сімейного затишку налаштує вас на підкорення нових вершин і стійке подолання можливих труднощів.

Значення сну про маленьких гусенят визначається підлогою сплячого. Жінці бачення віщує клопоти, пов’язані з дітьми. Хтось із них захворіє або потрапить в біду. Якщо у вас немає своїх дітей, значення сюжету знаходить позитивний сенс. Ви підете в поїздку, яка допоможе розвіятися і відпочити.

Чоловікові маленькі гусенята обіцяють прибуток. Вам нарахують зарплату, випишуть премію, повернуть борг або запропонують пайову участь у вигідному проекті. Нові фінансові можливості благотворно позначаться на відносинах з дружиною або коханою дівчиною.

Побачений уві сні великий гусак символізує впливову людину. Він незабаром з’явиться у Вашому житті або нагадає про себе широким жестом. З його подачі Ви побудуєте блискучу кар’єру або просунете бізнес на новий рівень.

Гусак без голови обіцяє перемогу над ворогами. Злодіяння, які вони проти вас здійснювали, повернуться до них бумерангом. Не дивуйтеся, коли дізнаєтеся про хворобу або звільнення когось із них.

Інша трактування сну натякає на клопоти, які вас не торкнуться. Намічений приїзд гостей не відбудеться, ніж позбавить вас від болісних приготувань і непотрібних витрат. Через обставини ці люди ще нескоро повідомлять про повторне рішення Вас відвідати.

Обскубаний гусак — до обману або шахрайства.

Сирий гусак — познайомитеся з тим, хто просунете по службових сходах.

Дохлий гусак — до небіжчика або глибокої депресії.

Запечений гусак — до приємних і несподіваних клопотів.

Брудні гуси — хтось недобре про вас відгукується.

Мертвий гусак — до печалі і незадоволеності життям.

Гуси в будинку — до фінансового благополуччя або одужання.

Гуси у воді — до появи нового члена сім’ї.

Хворий гусак — до збитків і нездужання.

Тушка гусака — перестанете розуміти близьких.

М’ясо гусака — до щасливих моментів.

Голова гусака — відкиньте переживання і тривоги.

Що робили з гусьми

Годувати гусей в сновидінні — сприятливий знак. Ви станете працелюбніше, терпиміше і мудріше, що дозволить реалізувати свої професійні амбіції, подвоїти доходи, битися з важкою хворобою, встановити контакт з скривдженим на вас людиною або створити вдома атмосферу тепла і затишку. Якщо ви продовжите жити надіями, назавжди втратите шанс стати успішним і щасливим.

Сюжет, де привелося вбити гусака, пророкує достаток, грошове процвітання і нові можливості. Їх принесе перспективне призначення на роботі, спадок від багатого родича, щедрий подарунок від члена сім’ї або вдалий шлюб. На тлі поліпшення матеріального становища ймовірний переїзд або придбання окремої нерухомості.

Полювання на гусей уві сні — до шансу стати спадкоємцем завидного стану. Найімовірніше його залишить далекий родич, про існування якого ви не здогадувалися, або стороння вам людина в знак подяки за надану вами допомогу за життя. Прийнявши його, ви назавжди вирішите житлове питання або знайдете стартовий капітал для підприємницької діяльності.

Сновидіння, де пощастило готувати гусака, пророкує поповнення особистого бюджету. Ви заслужите підвищення окладу, отримаєте премію від начальника, виграєте в лотерею, зрадієте цінному презенту або берете участь в бізнес-проекті, який обернеться солідною вигодою. Фінансові перспективи будуть підстерігати вас на кожному кроці. Вчасно зауважте і розумно використовуйте їх.

Купувати тушку гусака — до свято. Приводом для його організації у вашому домі стане день народження, сватання або хрестини. Гучне застілля допоможе налагодити спілкування з родичами або зблизитися з впливовою людиною.

Тікати від гусей в сні – в реальності небайдужа людина змусить вас гірко плакати. Своїм вчинком друг або обранець продемонструє свою неповагу і зневагу. Це розіб’є вам серце, змусивши ставитися до оточуючих з недовірою.

Значення сну, де довелося ловити гусака, визначається сімейним станом сплячого. Самотнім людям ловити гусака – до нового романтичного знайомства, яке закінчиться пишним весіллям. У супутнику життя ви знайдете споріднену душу, якою зможете поділитися будь-яким секретом.

Для тих, у яких є пара, бачення віщує сварку. Вона почнеться з вашої вини і на кілька днів припинить спілкування між коханими. Щоб налагодити відносини, вам доведеться визнати свої помилки і знову доводити щирість своїх почуттів.

Різати гусака в нічних мареннях — погана прикмета. Вона попереджає про конфлікт, наслідки якого можуть прийняти несподівані масштаби. Сварка з батьками або другою половинкою ризикує обернутися для вас втратою матеріальної підтримки або розлученням.

Спіймати гусака — до сприятливих змін. Вони ознаменуються кадровими перестановками в колективі, відкриттям заповіту кровного родича, вигідним придбанням або багатообіцяючим знайомством. Отримавши право зайняти керівний пост, спадок у Великому Місті або шанс на облаштування особистого життя, ви перестанете заздрити оточуючим.

Спіймати гусака руками — переїдете в новий будинок.

Спіймати дикого гусака — знайдете гаманець з грошима або своє прізвище в списку на премію.

Пощастило смажити гусака уві сні — наяву готуйтеся до клопотів. Їх спровокує приїзд гостей, про який вас ніхто не попередить. Завчасне прибирання квартири і заповнений холодильник забезпечать спокій незалежно від того, хто до вас збереться нагрянути.

Пасти гусей — до вигідного знайомства.

Ощипати гусака — до розладу.

Ганяти гусей — проявіть креативність і винахідливість.

Наснилося, що гуси плавають — до безхмарного життя. Вас покинуть проблеми, клопоти, хвороби і нещастя, дозволивши дихати на повні груди. На тлі стрімкого поліпшення всіх сфер життя ви почнете будувати грандіозні плани на майбутнє, які здійсняться незабаром.

Езотерика
Додати коментар