Сонник бармен приснився. До чого сниться бармена у сні бачити.

До чого сняться бармен або барменша – сучасний сонник

Побачений у сні бармен є провісником якихось змін вашого зовнішнього вигляду.

Згадайте своє ставлення до цієї людини уві сні, якщо він вам симпатичний, значить, і зміни будуть на користь. Можливо, ви відвідаєте косметолога, перукаря або просто відпочинете і похорошієте.

Якщо ж побачений бармен або барменша викликали негативне ставлення, були вам неприємні, то ваша привабливість постраждає. Наприклад, причиною може стати хвороба або невдала стрижка.

Приснилося, що бармен був професіоналом, спритно орудував пляшками, склянками і шейкером – такий сон є радою більше дивитися на особисті якості людини, на стан душі, а не на його красу.

Сюжет, коли бармен робить вам у сні коктейль і раптом ненавмисно його роняє, може означати, що майстер-стиліст, який буде вас обслуговувати, допустить прорахунок і зробить щось не так.

Побачити себе барменшею, яка працює в дорогому презентабельному закладі – відмінний знак для жінки. Вона знайде свій стиль, знайде свій образ.

Для чоловіка той же сон означає, що він вдало мине якусь пастку.

Якщо жінка бачить кохану людину в ролі бармена, значить, йому наяву абсолютно без різниці, що є на світі більш красиві жінки. Вона для нього – єдина красуня.

Для чоловіка сон, у якому його обслуговує барменша, видає його підсвідому спрагу численних статевих зв’язків, нових партнерок, еротичних розваг. У жінці він бачить лише тіло, а задоволення визнає самі низинні.

Той же сон, побачений жінці, говорить про появу суперниці, причому активність йде саме з її боку. Зброю вона буде використовувати саме, що не є, жіночу сексуальність, виставляючи напоказ власні фізичні принади.

Якщо дівчині снилося, що вона працювала барменшею в самому скромному, простенькому барі, то їй загрожує попадання в сумнівну авантюру. Їй не слід погоджуватися ні на які пропозиції, які хоч злегка здаються сумнівними. Також сон може означати, що зміна образу, на який вона вирішиться, не піде їй на користь.

Езотерика
Додати коментар