Сонник автограф приснився. До чого сниться автограф у сні бачити.

Якщо приснився автограф по соннику Цвєткова

Давали автограф у сні – вам слід бути вкрай обережним наяву підписання будь-яких документів і ділових паперів.

Бачити чийсь автограф і намагатися його розібрати – до отримання листа або інший вісточки, які ви давно чекали від когось.

Намагатися підробити в сновидінні чийсь автограф з метою його продажу фанатам цієї особистості – сон попереджає про протизаконний вчинок, на який ви незабаром, дуже ймовірно, спокуситеся.

Якщо це робив хтось інший у вашій присутності, то якесь незаконне діяння ви зробите, можливо, через незнання, однак законодавство не робить на це знижок.

Якщо ви брали уві сні автограф у друга або родича, вони будуть просити у вас щось у борг.

До чого автографи сняться, сонник Лонго

Сновидіння, в якому незнайомі молоді люди і дівчата просять у вас автограф, попереджає про надмірну переоцінки власних сил. Ви дійсно здатні на багато що, але, сподіваючись на це, ви зупинитеся в своєму подальшому розвитку. Побачивши такий сон, краще звернутися до когось з вашого оточення з проханням допомогти, оскільки в даній ситуації недооцінка своїх можливостей краще їх переоцінки.

Сон, в якому вам довелося брати автограф у відомого людини, слід розцінювати як недовіра до своїм силам і можливостям, і страх перед відповідальністю. Навіть скромність хороша в міру. Перестаньте перекладати відповідальні завдання на плечі інших, більш спокійно до них належать, ви впораєтеся самі.

Бачити знайомих людей, які просять у вас автограф – цей сон попереджає, що ви пишаєтеся собою більше, ніж слід. Від цього черствіє і втрачає вищої допомоги ваша душа. Подивіться критично на предмет вашої гордості, і ви побачите, що привід для цього нікчемний. Наприклад, ви красиві і талановиті, але хіба це ваша заслуга?

Якщо уві сні ви дивитеся на автограф відомого вам людини, це означає вашу внутрішню незадоволеність собою, своїми досягненнями. Вам здається, що ви за цей час могли досягти більш високого становища в суспільстві, знайти більш престижну професію. Але життя не закінчена, багато домагалися успіху і на схилі років, згадайте про це.

Займатися колекціонуванням автографів, бачити власну колекцію – такий сон говорить про вашому прагненні бути схожим на когось, ким ви захоплюєтеся. Це непогано, однак не втрачайте і власної індивідуальності, інакше вас не помітять.

До чого сниться автограф – сучасний сонник

Якщо ви уві сні взяти автограф у особи, яка вам наяву невідома – вам може випасти дуже вигідну справу або приваблива посаду, але для успішного просування вам доводиться комусь лестити або навіть давати хабар. Причому з вашим характером друге було б для вас простіше.

Якщо вам приснилася, як знаменитість дає автограф – сон попереджає, що в дружбі вам часто заважає заздрість. Ставитеся до успіхам друзів простіше, навіть якщо ви вважаєте себе гідним прихильного погляду Фортуни.

Брати автограф у особи знаменитого – такий сон попереджає, що ви можете потрапити в залежність, від якої важко буде позбутися. Можливо, мова йде про взяття великої суми в борг. Зараз не дуже сприятливий момент для цього.

Езотерика
Додати коментар