Народжені 28 лютого: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 28 лютого, то ваш знак зодіаку – Риби
Це знак стихії Вода

Особливості народжених 28 лютого

Сильні сторони: підприємливість, енергійність, гнучкість, дипломатичність, безкорисливість

Слабкі сторони: брак раціональності, любов до ризику та небезпеки

Жінки, народжені 28 лютого, відрізняються такими якостями: амбітність, доброта, чуйність, чутливість

Чоловіки, народжені 28 лютого, наділені такими рисами характеру: ерудованість, вдумливість, артистичність, привабливість

Загальна характеристика, народжених 28 лютого

Знак зодіаку, народжених 28 лютого – Риби. Це енергійні, активні, життєрадісні та вольові особи. Вони наділені лідерськими здібностями та твердістю характеру. Не бояться труднощів. У складних ситуаціях беруть відповідальність за ухвалення рішень. До них часто звертаються за допомогою та беруть із них приклад.

Народжені цього дня будують гармонійні та теплі стосунки з людьми. У спілкуванні вони м’які і чуйні, здатні вислухати та прийняти думку співрозмовника. Для них важлива увага приятелів та близьких людей. Щоб заслужити участь і любов оточуючих, вони вдаються до нестандартних способів самовираження: вибирають оригінальний імідж, займаються незвичайною, часто небезпечною діяльністю.

Для таких людей важливо знайти свій шлях у житті. Вони вивчають свої здібності та таланти, прагнуть їх реалізувати у професійній галузі. Цінують і примножують життєвий досвід та знання. В очах знайомих виглядають мудрими та ерудованими, тому до них часто звертаються за порадами та ідеями.

Характеристика жінок, народжених 28 лютого

Це темпераментні, добрі, чутливі та чуйні особи. Вони наповнені амбіціями та мають грандіозні плани на життя. Щоб здійснити задумане, вони мають розвивати посидючість, наполегливість і рішучість.

Такі жінки стають прекрасним подружжям і матерями. Вони уважні та дбайливі з членами сім’ї та близькими людьми. Поруч із такими жінками відчувається спокій та підтримка.

Характеристика чоловіків, народжених 28 лютого

Це сприйнятливі, артистичні, ерудовані та привабливі особистості. З ними легко та приємно спілкуватися. З дитинства вони наділені вдумливістю та прагненням до знань. Завдяки гарній освіті та діловому чуття реалізуються у вибраній галузі та досягають високого соціального статусу.

Цих чоловіків тягне до ризику та небезпеки. Такою поведінкою вони намагаються заслужити увагу та кохання близьких.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня мають багато починань та захоплень, через що відсувають любовні стосунки на другий план. Гороскоп радить не уникати романтичних знайомств. Почуття закоханості додасть енергії та надихне нові досягнення.

З другою половиною такі жінки та чоловіки дбайливі, ніжні та уважні. Для них важливо відчувати взаємність та щирість з боку партнера.

Такі люди замислюються над створенням сімейного життя у зрілому віці. Як супутник життя хочуть бачити однодумця, людини зі схожими пріоритетами і життєвими поглядами.

Сумісність

Народжені 28 лютого Риби чудово поєднуються з Козерогами, Раками, Скорпіонами. З Близнюками, Терезами, Левами вони мають низьку сумісність.

Найбільш підходящий партнер для народжених 28 лютого

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 7, 14, 20, 23
Лютий: 9, 16, 17
Березень: 2, 9, 19, 22
Квітень: 1, 10, 12, 14, 15, 22
Травень: 4, 8, 29
Червень: 2 , 3, 16, 24, 29
Липень: 10, 17, 24, 26
Серпень: 3, 5, 17, 23, 28
Вересень: 2, 10, 23, 26
Жовтень: 6, 7, 8, 9, 21
Листопад: 3, 15, 16, 21, 28
Грудень: 1, 6, 13, 23, 26

Діловий гороскоп

Народжені цього дня самостійні, винахідливі та наполегливі у роботі. У колективі вони беруть на себе виконання складних завдань і люблять роздавати команди, через що колеги вважають їх самозакоханими та самовпевненими.

Комунікабельність та гострий розум відкривають перед цими людьми багато шляхів для самореалізації. Завдяки лідерським задаткам та сильному характеру вони добре справляються з організаторською роботою. Природний дипломатизм, вміння відчувати емоції та мотиви людей допомагають їм у веденні переговорів. Любов до подорожей штовхає їх до роботи, яка пов’язана із тривалими закордонними відрядженнями.

Гороскоп здоров’я

Народжені 28 лютого Риби ставляться зневажливо свого організму. Вони уникають регулярних медичних оглядів та рекомендацій лікарів. Вони не уявляють, як працює організм людини. Гороскоп рекомендує поповнити знання, щоб краще розбиратися в відчуттях, що виникають у тілі.

Ці люди схильні до хронічних захворювань лімфатичної та кровоносної систем. Щоб запобігти таким недугам, слід уникати малорухливого способу життя і приділяти час регулярним фізичним вправам. Корисні плавання, йога, гімнастика, танці.

Поради народженим 28 лютого

Уникайте невиправданих ризиків

Ви часто вибираєте захоплення та професії, які несуть підвищений ризик та загрозу для життя. Найчастіше такою поведінкою ви несвідомо привертаєте увагу оточуючих. Вибирайте безпечніші хобі та розваги. Альтернативи екстріму – творчість, мистецтво.

Навчіться серйозності та самостійності

Легковажність і неуважність заважають вам самореалізуватися. До досягнення зрілості ви витає в мріях і не можете поставити перед собою реалістичну мету. Виховуйте в собі серйозність та самостійність.

Уникайте надмірного потурання своїм бажанням

Від природи ви наділені почуттям власної гідності та самовпевненістю, через що часто йдете на поводі у бажань. Уникайте егоцентричності, розвивайте практичність та раціональність.

Езотерика
Додати коментар