Народжені 28 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 28 грудня, то ваш знак зодіаку – Козеріг
Це символ стихії Земля

Особливості народжених 28 грудня

Сильні сторони: життєрадісність, цілеспрямованість, проникливість, чесність

Слабкі сторони: зайва самовпевненість, марнославство, невміння зважати на чужу думку

Жінки, народжені 28 грудня, відрізняються такими якостями: відповідальність, щирість, ощадливість, холодність

Чоловіки, народжені 28 грудня, наділені такими рисами характеру: впевненість у собі, дисциплінованість, надійність, небагатослівність

Загальна характеристика, народжених 28 грудня

Знак зодіаку народжених 28 грудня – Козеріг. Такі люди вирують енергією. Вони здатні багато на що, але іноді зайва самовпевненість змушує їх переоцінювати свої сили. Їх важливий успіх на роботі, вони спрямовані досягнення багатства. Водночас любов до матеріальних благ заважає їм розвиватися духовно та прагнути високих ідеалів.

Такі люди честолюбні. Вони здатні звеличувати себе і свої успіхи. Бувають пихатими. Легко долають перешкоди, які трапляються на шляху. І так само легко отримують те, чого прагнули. При цьому не порушують норми моралі.

Їм подобається вдавати всезнайки, хоча в цьому і немає необхідності. Адже вони й так розумні та проникливі.

Ті, хто народився цього дня, сповнені позитиву і люблять життя. Вони не зациклюються на своїх проблемах, а роблять усе, щоб їх вирішити. Добре розуміються на людях. Вони чесні, принципові та не люблять компромісів.

Характеристика жінок, народжених 28 грудня

Ці жінки здаються навколишнім суворими та неприступними. Але за цією оболонкою криється їхня пристрасна, еротична та влюблива натура. А зовнішня холодність лише спонукає до них інтерес чоловіків.

Такі жінки щирі, відповідальні та економні. Вони вміють поводитися як леді. Мають глибокий внутрішній світ.

Характеристика чоловіків, народжених 28 грудня

Такі чоловіки вміють поводитися в суспільстві і знають правила етикету. Від жінок вони чекають на те саме: гідна їхня дама повинна вміти тримати себе в рамках пристойності, а не тільки бути привабливою зовні. Тому такі кавалери рідко надають знаки уваги панночкам, перш ніж добре придивляться до них.

Ці чоловіки дисципліновані, небагатослівні, приємні у спілкуванні, стримані та впевнені у собі. Вони поступливі та надійні. Не витрачають гроші даремно.

Любовний гороскоп

Народжені 28 грудня – романтики. Це більш пристрасні та душевні особи, ніж інші Козерога. Вони надійні та віддані. Водночас їхнім обранцям доводиться нелегко: надмірна вимогливість та часті зміни настрою цих людей ускладнюють стосунки.

Шлюб складається вдало, якщо вони укладають його з рівною собі людиною. Проблеми виникають, коли вони вибирають як партнера шанувальника, який прагне заслужити їхню прихильність, або особу з корисливими намірами.

Такі люди пишаються своєю історією. Вони мають міцні сімейні зв’язки. Вони намагаються підкорити свій побут певному плану і розпорядку, що не завжди смакує домашнім. Хоча зазвичай відносини у родинному колі гармонійні.

Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності, найкращі партнери по життю для народжених 28 грудня Козерогів – Тельці, інші Козероги. Шлюб з Дівами подарує задоволення у вигляді смачної їжі та гарного сексу. Союз із Овнами, Близнюками чи Водоліями не принесе щастя.

Найбільш підходящий партнер для народжених 28 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 4, 5, 18, 21, 25
Лютий: 6, 11, 12, 24
Березень: 4, 5, 11, 13, 24
Квітень: 3, 9, 11, 19, 26, 30
Травень: 7, 11, 25, 27
Червень: 4, 14, 17, 25
Липень: 23, 29, 31
Серпень: 15, 22, 24, 25
Вересень: 20, 27, 30
Жовтень: 2, 7, 11, 13, 22, 27
Листопад: 1, 2, 6, 9
Грудень: 9, 10, 13, 14, 27

Діловий гороскоп

Народжені цього дня – кар’єристи. Вони не уявляють свого життя без роботи і занурюються в неї цілком. Ставляться серйозно до будь-якої справи. Не люблять відволікатися на марні речі та заняття. У той же час завжди знаходять час на відпочинок та розслабляються із задоволенням. Вони здатні зупинитись у той момент, коли робота вже не буде продуктивною.

Такі люди досягають успіху в кар’єрі та досягають матеріального благополуччя. Вони легко справляються з поставленими завданнями завдяки досвіду та знанням. Полюбляють розробляти складні проекти. Пошук нових шляхів вирішення проблеми стимулює та активізує їх, а також робить отриманий результат більш цінним для них. Проблеми в роботі у них виникають тільки якщо вони намагаються виконати кілька справ одразу.

Ті, хто народився 28 грудня, розписують усі справи по хвилинах і виконують їх. Збої в розкладі вибивають їх з колії і змушують ще більше поринути у роботу.

Гороскоп здоров’я

Народжені у цей день часто страждають від алергії. Іноді вона має психосоматичну природу. У недовірливих і вразливих Козерогів бувають розлади травлення. Ці проблеми можуть бути пов’язані зі страхом перед навколишнім світом.

Зміцнити здоров’я допоможуть командні види спорту: футбол, волейбол, баскетбол. Також слід вживати більше овочів та іншої волокнистої їжі, додати до раціону екзотичні страви.

Поради народженим 28 грудня

Поважайте думку інших людей

Якщо ви хочете, щоб вас поважали та любили, навчитеся прислухатися до чужої думки, а у складних випадках – приймати допомогу друзів.

Не бійтеся показати, що ви чогось не знаєте

Все знати не можливо. Тому не зображуйте із себе експерта у всіх областях. Запитайте поради чи почитайте потрібну літературу. Зайва самовпевненість може лише нашкодити вам.

Дайте собі відпочити

Не беріть на себе надто багато. Якщо ви не вирішуватимете всі проблеми на роботі та в особистому житті, то жити вам стане комфортніше.

Езотерика
Додати коментар