Народжені 29 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 29 грудня, то ваш знак зодіаку – Козеріг
Це символ стихії Земля

Особливості народжених 29 грудня

Сильні сторони: ораторські здібності, організаторський та дипломатичний талант, уміння керувати

Слабкі сторони: невпевненість у собі, невміння продемонструвати свої найкращі сторони, неуважність

Жінки, народжені 29 грудня, відрізняються такими якостями: практичність, реалізм, глибокий внутрішній світ, щирість

Чоловіки, народжені 29 грудня, наділені такими рисами характеру: освіченість, прагнення самовдосконалення, працездатність, обережність

Загальна характеристика, народжених 29 грудня

Знак зодіаку народжених 29 грудня – Козеріг. У цих людей дивовижна здатність до красномовства. Вони легко переконують інших у своїй точці зору, а їх досить агресивний характер викликає у колег і підлеглих повагу та готовність дотримуватися вказівок.

Вони із задоволенням навчаються нового, люблять розробляти нові проекти, ділитися з оточуючими своїми відкриттями.

Цим людям часто приписують дії чи слова, що їх незаслужено компрометують. Така несправедливість ранить їхню делікатну душу.

Іноді вони помиляються через свою неуважність. Тому їм потрібно бути обачнішими у своїх діях і словах і намагатися уникати пасток.

Незважаючи на ввічливість та тактовність, у тих, хто народився цього дня, виникають проблеми з особистим спілкуванням. Навколишнім вони здаються похмурими та серйозними, а їх блискучий тонкий гумор знаходить мало шанувальників. Лише близьке знайомство з ними допомагає зрозуміти, що насправді вони позитивні та дотепні.

Характеристика жінок, народжених 29 грудня

Такі жінки практичні та реалістичні. Вони прагнуть упорядкованості та стабільності.

Це щирі особистості, хоч від малознайомих людей намагаються приховувати свої почуття. Вони мають глибокий внутрішній світ, що сприяє захопленню творчістю та психологією. Поважають та цінують моральні цінності.

Характеристика чоловіків, народжених 29 грудня

Ці чоловіки – обережні та працездатні люди. Це законослухняні громадяни. Вони не кидають грошей на вітер і не люблять марних витрат.

Такі чоловіки здобувають хорошу освіту. Вони прагнуть самовдосконалення. Поважають розумних та ерудованих людей. Мають стійкі життєві принципи, через що схильні до стереотипів та не люблять змін.

Любовний гороскоп

Для народжених 29 грудня важливим є особисте життя. Вони прагнуть ідеальних стосунків. Дбають про кохану людину, вміють співчувати та слухати. Заради другої половини готові жертвувати.

Такі люди створюють міцні сім’ї. Найбільш надійні та щасливі шлюби укладають у зрілі роки. Вони уникають сварок і прагнуть зберегти гармонію у сімейних стосунках.

Сумісність

За гороскопом сумісності Козерогам, що народилися 29 грудня, підходять Тельці, Діви, Скорпіони, Козероги, Риби. Представники цих знаків зодіаку мають схожі погляди світ. Неоднозначні та складні відносини складаються з Овнами, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 29 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 13, 14, 15, 18, 19, 24
Лютий: 9, 10, 12, 15, 25, 26
Березень: 5, 13, 23, 28
Квітень : 4, 5, 16
Травень: 21, 23, 30
Червень : 14, 16, 24
Липень: 5, 7, 22
Серпень: 3, 14, 25, 31
Вересень: 5, 6, 10, 14, 17, 24
Жовтень: 1, 12, 17, 19, 20, 30
Листопад: 4, 20, 22, 25
Грудень: 1, 14, 15, 27

Діловий гороскоп

Народжені цього дня – чудові виконавці. Для них важливіше займатися улюбленою справою, ніж досягти влади. Однак доля сама дає їм можливість обійняти керівну посаду. Вони опиняються у потрібному місці та у потрібний час. Єдине, що від них вимагається у цій ситуації – погодитись. Незважаючи на відсутність амбітності, вони добре справляються зі своїми обов’язками. Природні здібності до управління та організованість зберігають за ними високу посаду.

Роль лідера обтяжує таких людей. Тому вони поступаються конкурентам важливим постом або повністю присвячують себе своїм захопленням. При цьому, хобі може стати новою роботою. На них чекає успіх у сфері мистецтва: театрі, літературі.

Гороскоп здоров’я

Козероги, що народилися 29 грудня, схильні до самокритики, причому часто невиправданої. Через це у них буває депресія чи емоційний зрив. Гороскоп рекомендує регулярно виконувати активні фізичні вправи. Вони допоможуть покращити настрій.

Найчастіше вони уражаються м’язи, виникають хвороби внутрішніх органів, особливо кровоносної системи. При перших симптомах рекомендується звертатися до лікаря.

Поради народженим 29 грудня

Будьте обережні з гумором

Ваші жарти навколишні не завжди розуміють правильно. Якщо не впевнені, що їх сприймуть належним чином, краще не використовуйте навіть найгострішу гостроту у своїй промові.

Не лякайтеся відповідальності

Роль керівника вам належить за правом народження. Тож будьте впевнені в тому, що впораєтеся з роботою на запропонованій посаді.

Будьте готові відступити

Якщо справа, якою ви займаєтеся, не приносить вам радості, не бійтеся почати все спочатку. Завдяки хорошим задаткам у різних галузях та вродженій працьовитості у вас все вийде.

Езотерика
Додати коментар