Ерік: значення імені. Доля і характеристика ім’я Ерік

Родинні імена — Еріко, Еріку, Еріх, Еерік, Ерккі, Ееро, Еерикки, Ейрік, Ері, Айрик, Эйрикюр.

У зверненні у вірмен, німців, католиків.

Історія виникнення імені

Думки про його виникнення розділяються. Одні схиляються до скандинавського походження, де слово Eirikr в перекладі означає «правитель на століття». Недарма так називали датських, шведських, норвезьких спадкоємців престолу. Католики шанобливо ставляться до пам’яті Еріка Шведського, святого покровителя країни і столичного міста.

Інші вважають, що ім’я Ерік, що з’явилися в Німеччині. Спочатку існувало у німців Euric (читається Еурик, можливі вимови Еорик, Еорих). Ім’я складається з двох складів. Вони в перекладі складають – «вічний, в сенсі звичаю, традиції» і «багатство, могутність, король, голова». Таким чином, друга трактування як би підтверджує першу історію.

У радянський час від слова «ера» відбулося ім’я Ерій, і ім’я Ерік підходить в якості ласкательного до нього.

Інтонацією можна виділяти обидва склади, і обидва вимови будуть правильними. Португальці переробили ім’я в Еріку, іспанці і італійці називають Еріко, німці і чехи змінили приголосну на кінці – Еріх, у фінів кілька зменшування форм — Еерік, Ерккі, і Ееро Еэрикки, інші європейські країни зберігають початкову Ерік. До нього є жіноча пара – Еріка.

Різнобічні інтереси

Дитиною володар імені дуже спокійний і байдужий. Ерік не перечить дорослим. Ерік в дитячому віці виявляє здібності до музики, точних предметів, шаховій грі. Розсудливості і серйозності Еріка можна позаздрити. Ерік захоплюється читанням книг про подорожі.

«Літній» представник імені наділений ощадливістю. Цей Ерік по можливості заздалегідь планує дії. Особливо серйозно Ерік продумує майбутнє одруження. Чоловік з таким ім’ям розглядає майбутню подію з усіх боків. Зваживши всі «за» і «проти», Ерік не завжди може зупинитися на якійсь точці зору. В результаті Ерік часто не створює сім’ї. У науковій діяльності Ерік покаже себе з кращого боку.

«Осінній» носій імені відрізняється педантичністю і акуратністю. Цей Ерік любить подовгу розглядати себе в дзеркалі. Йому більше підійдуть професії з творчим ухилом – тут Ерік доб’ється успіху. Народилася восени Еріку за душі історична література. Представник імені радо приймає гостей. Ерік і сам любить приймати запрошення в гості.

Народжений взимку власник імені сміливий і рішучий. Цей Ерік любить діяти по справедливості. Якщо Ерік не зміг її відновити, не зневіряється і пробує ще. Ерік діє так не з розрахунку. Такі хитрощі Еріку не по душі.

На вигляд він здається байдужим, відчуженим від життєвих проблем. Проте Ерік обачний і зможе непогано влаштуватися. Володіючи пристрасною натурою, Ерік напускає на себе строгий вигляд.

Ерік інтелігентний, м’який, добрий чоловік. Носій імені не сердиться, наполегливо і спокійно слід своїм рішенням. Він оптимістичний у всьому, зберігає витримку.

Представникам імені не чужа сором’язливість. Проте Ерік не відмовиться звернути загальну увагу на свою персону. Ця риса щеплена Еріку вихованням батьків. Нерідко вона переростає в прояв Еріком егоїстичних спонукань.

Рідкісне поєднання в імені і офіційної, і ласкавої версій викликає в володаря імені емоційний розлад. Добре б Еріку серйозніше ставитися до себе, щоб не залишатися постійно «нєдорослєм». Та ще із-за м’якості особистості Ерік не здатний на рішучі дії.

Буває і навпаки, господар імені серйозний, витриманий, незалежний. Завдяки цим якостям Ерік зробить кар’єру і буде спокійно жити. Іноді бажано йому бути наполегливим і спрямованим, тоді Ерік міг би досягати потрібного результату.

З вигляду Ерік може виглядати не так, але все одно про його м’якості і добродушність не можна забувати. Носій імені шукає серед рідних надійності і опори. Не завадять і друзі, які мислять однаково з ним і підтримають все задумане. Господар імені без них може кинути розпочаті справи на півдорозі. Активність Еріка не витримає випробувань без підтримки. Іменинником власник імені стає 18 травня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар