Ельвіра значення імені

Ім’я Ельвіра популярне в Німеччині і Татарстані.

Короткі похідні імені Ельвіра — Іля, Ельвирка, Еля, Ельвія, Ела, Елві, Елла, Віра, Елюня, Альва, Елюша, Елюся.

Аналогічні імені Ельвіра — Альвира, Ельвир, Алвира, Ильвира і Елвіра.

Про появу імені Ельвіра є парочка припущень. По першому з них випливає, що Ельвіру «придумали» стародавні германці — у них Ельвіра позиціонувалася як «всеправдива». Існує, правда, ще припущення: Ельвіра пішла від чоловічої форми прізвиська Альвар, тлумачать як доброзичливий, вірний, пильний, прихильний, справжній, істинний, обережний. Є ще версія про взаємозв’язок Ельвіри з німецько-скандинавськими духами, званими ельварами і ельфами, і асоційованими з родючістю.

По 2-му — ім’я йде від іспанської народності; воно означає «захист/оберіг». Ельвірою називають своїх дочок татари — у них це ім’я, до речі, іноді вимовляється і як Ильвира.

Вплив імені на характер і долю

У Ельвіри яскраво проявляються завзятість і рішучість. Ім’я як ніби натякає на аристократизм власниці і в той же час говорить про її впевненості і владності.

Ельвіра — безсумнівний лідер; Віра вміє вимагати і відстоювати власну точку зору. Елін темперамент бурхливо проявляється при конфліктах, але господиня імені мало коли дозволяє нервозність у дріб’язкових справах. Elvira властиво тонко відчувати сторонніх, тому Елю так важко обдурити. Особа, названа Ельвірою, наділена дипломатичністю, якою користується при спілкуванні. Володіючи залізною волею, Ельвіра все ж частенько проявляє запальність і емоційність, але, втім, швидко відходить.

Непростий характер Ельвіри заважає їй в побудові кар’єри. Та й роль домогосподарки навряд чи Елю влаштує, так як вона дуже любить керувати. Здається, що Ельвіра народжується з добре продуманим планом подальшого життя в голові. Тому названої ім’ям Ельвіра ні в якому разі не варто розчаровуватися в самій собі — це загрожує поразкою по всіх життєвих фронтах Елі.

Ельвіра вельми горда натура і в дружбі тяжіє до володарювання. Але Еля ніколи не зрадить тих людей, хто їй дійсно дорогий. З часом Ельвіра розуміє, наскільки неповноцінне суспільство, і на тлі цього відчуває власну перевагу. Правда сильне самолюбство господині імені протипоказано — воно перетворює Ельвіру в надзвичайно сприйнятливий до лестощів, а цим цілком можуть користуватися непорядні особи. При контакті негативні аспекти характеру Вири згладжуються повагою до оточуючих і відмінним почуттям гумору. Крім того, Ельвіра чудово здатна пристосуватися до оточення, проявляючи об’єктивність і суб’єктивність. Еле властиво присвячувати життя одній обраній справі.

В особистому житті названа Ельвірою дотримується планки: «або все, або нічого» — по поняттю Вири ніякої золотої серединки бути не може. Якщо Ельвіра любить, то вона все робить для свого коханого, але якщо Еля розчаровується в своєму партнері, то все, що вибудувала, перетворює в руїни власними руками. Жити з носієм імені Ельвіра дуже важко через її чоловічих рис у характері, але і надійно, так як Вира до кінця віддана обранцеві.

Езотерика
Додати коментар