Сонник німець приснився. До чого сниться німців у сні бачити.

До чого сниться німець, сонник Лоффа

Оскільки живе нині населення Росії так чи інакше торкалися Другою світовою війною або виховане на розповідях про неї, люди цієї національності найчастіше сприймаються нами на основі стереотипів, породжених цими подіями. Якщо нам сняться німці, ми підсвідомо сприймаємо їх, як образ ворога. Тому в сновидіннях, у яких з’являються німці, фашисти, їх образ слід тлумачити у відношенні осіб, які бажають вам зла, вважаються вашими недругами.

Все, що відбувається в сюжеті сну з участю цих людей, слід переносити в площину ваших взаємин з недоброзичливцями. Наприклад, якщо вам сниться розстріл німцями когось із близьких – слід побоюватися того, щоб хтось, не відчуває, м’яко кажучи, до вас дружніх почуттів, не нашкодив вашій родині, будучи не в змозі нашкодити особисто вам.

Побачили німцем самого себе – вказівка на жорстокість душі.

Німецька мова у ваших снах повинен виступати як проекція спілкування з тими, хто затьмарює ваше існування. Якщо ви самі почали говорити по-німецьки – не звинувачуйте близьких, що вони вас не розуміють, ви просто не зуміли донести до них свою думку.

Езотерика
Додати коментар