Ельміра значення імені

Часто ім’ям Ельміра називають мусульманських жінок, в Татарстані і Німеччині.

Короткі похідні імені Ельміра — Ельмі, Еля, Ельма, Світу, Аміра, Алміра і Альма.

Аналогічні імені Ельміра — Альмара, Ільміра, Альмиря, Аміра і Альміра.

Відомо, що ім’я Ельміра могло скластися з кількох причин. Скажімо, Ельмірою люблять називати своїх дочок мусульманські народності, тому це ім’я у них вважається традиційним. У Татарстані Ельміра часто вимовляється як Альмара, Ільміра, Альмиря або Альміра і має одне з тлумачень: чесна, знаменита, сумлінна, прославлена.

Ще прізвисько Ельміра вважається європейським. Так, у Франції припускають, що ім’я Ельміра утворили від чоловічого Ельмер (Ельмір), а можливо і від інших схожих: Хельмер, Эдельмир, Альмар, Адельмар, Альдемаро або Адемар. Що цікаво, всі перераховані імена з давнього німецького трактуються однаково — знаменитий воїн; прославлений захисник.

Є припущення, що Ельміра — ім’я радянського часу, що зародилося в революцію (від Електрифікація СВІТУ).

Але Ельмирою звуть не тільки європейських дам — іноді можна чути, як ім’я вживається у вірмен і росіян, тільки більш вкорочено: Міра, Еля, Аміра (вони вважаються незалежними іменами).

Вплив імені на характер і долю

У дошкільному віці Ельміра проявляє зайві мовчазність і сором’язливість, однак не відкидає тих, хто першим іде з нею на зближення. Ставши трохи дорослішим, Ельміра починає показувати непогані знання за шкільною програмою і в заняттях музикою, чим надзвичайно радує батьків. Господиня імені Ельміра з молодих років дуже любить читати і слухати, як їй читають дорослі. Крім того, Ельмі надзвичайно пластична, обожнює співати і танцювати. З самого народження Ельміра — копія матері, але згодом у неї виразно починають проступати зовнішні риси батька. Особи, названі Ельмирою, поступливі, навіть, швидше, покірні натури; не ледачі, але люблять подовше поспати.

Ельміри різних сезонів року дещо відрізняються один від одного. Так, осіння представниця імені Ельміра завжди продумує майбутні кроки і відрізняється ощадливістю у всьому. Такий Еле властиві постійні зміни в житті і віра в інтуїцію. До цього Ельміру, напевно, штовхають ще й віщі сни, які відвідують Ельмі досить часто.

Практично кожна названа Ельмірою без труднощів пуступає у вищий навчальний заклад і досить непогано в ньому встигає. Якщо Ельмі з дитинства тяжіє до музики, то цілком може поступити в консерваторію. Спеціальність собі особа з ім’ям Ельміра вибирає будь-яку, але все ж більше полюбляю ту, що пов’язана з педагогікою, бухгалтерією, медициною, інженерією або архітектурою. Іноді, правда, Елю можна побачити в якості модельєра або продавця. Але що притаманне всім Ельмірам, так це не особливо тривала робота по будь-якій професії, тому що власниці імені воліють віддавати себе домашньому господарству, ніж кар’єрі, зокрема, після народження дитини.

Про Ельміру можна сказати, що вона досить скромна і тому, напевно, виходить заміж запізно. Але таке притаманне не всім панночкам по імені Ельміра — знову втручається сезонність народження. «Зимова» представниця Ельмі більш енергійна і рішуча, завжди намагається керувати чоловіком. По натурі така Ельміра домувальниця і прекрасна кулінарка, мати прекрасних дітей (найчастіше дочок). При цьому народжена в першому місяці зими Еля, швидше за все, побуває заміжня не один раз, тому що зазвичай не дуже щаслива в особистому житті. Річна носителька імені Ельміра непривітна з партнером і прагне лідирувати; ледве може знайти спільну тему з матір’ю, а зі свекрухою — взагалі ніколи. В любовних відносинах Ельмі щира і імпульсивна, ревнива, але не проявляє примх. У них названа ім’ям Ельміра показує щедру душу, але не виносить серцевих ускладнень: Еле притаманне не тільки багато віддавати партнерові, але і стільки ж вимагати у відповідь.

При спілкуванні Ельміра зазвичай замкнута, тому не дивно, що близьку подругу воліє мати лише одну. З’явилася на світ восени господиня імені відрізняється гостинністю, але ось наносити відповідні візити не особливо любить. Всім Ельмірам властиво бути обачними у будь-яких відносинах і будувати особисте життя за своїми поняттями. Кожна названа ім’ям Ельміра більше спирається на розумні доводи, ніж на підказки інтуїції.

Іме

нини Ельміра не відзначає.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар